Şimdi Ara

Crysis (PC) vs. Crysis (Konsol) Karşılaştırma (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
13.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim _RevO_ Cryengine 3 İle Yapıyorlar Kardeşim Grafiklerin Böle Olması Gayet normal

Pc Cryengine 3 ile yapılsaydı daha ii Olurdu tabi Pc Çok güçlü diyorlar Ama Pc için Cryengine Editli Bir Oyun Cıkarmıyor Crytek Sövüyor Herkez bilmeyen yok Git konsol al diye bağırıyorlar
  • M3rett0

bir oyunu oynamadan yorum yapmak kadar aptalca birşey yoktur... nereden biliyorsun heavy rain kötü.. git bak heryerde incelemelere.. onu geçtim oynamadan yorum yapma... tecrube edınmeden birşey söyleme....oynayınca ne kadar farklı guzel geliyor..oynamadan yorum yapabilen bir zihniyetsın sadece bundan bahsediyorum ....
  • @crysis8

zaten 2007 pc hali çok daha güzel ki 3. ve 4. resim ters konulmuş

@stun

Oynanış videoları yetiyor, hem siteler yüksek puan verdi diye güzel mi olması lazım aşın artık bu mantığı ya.Heavy Rain benim tarzı mdeğil belki bana göre aşırı saçma ve hiç zevk alamıyorum olaamz mı yani ? Herkes ''ooo,vaaaa,züpeerrr'' deid diye o oyundan zevk mi almam lazım.bana göre son derece kötü...
  • "onu oynayanları da anlamıyorum zaten gidin film izleyin"
    "onu da oyun diye şuraya yazıyorsunuz ya" sen kendi fikrini belirtmiyorsun bizim düşüncelerimizi sorguluyorsun ne yapıp yapmayacağımızı söylüyorsun ikisi çok farklı şeyler.
  • bak tamam iyiliği kötülüğü bir kenara bırakalım o bir oyun mu yoksa inter-aktif film mi hangisine daha yakın açık konuşun...
  • M3rett0
    11.09.2011 00:26:23

hala saçmalamaya devam ediyorsun :? oynanış videoları nereye yetiyor: ? tecrube etmek diye birşey var...tecrubeden bahsediyorum burda.... hala sen saçmalamaya devam et...oyn anış videolarını göstererek bana böyle birşey dedin ya ben daha ne diyim..... aşırı saçma ve zevk almıyorsun :? oynamadan nereden bileceksin. :? affedersiniz ama sex ile mastrubasyon aynı şey deildir...
  • stun sende strateji sevmiyodun onun gibi bi şey işte:D
    babalar gibi strateji oyunları var coh ,starcraft 2 ,total shoogun bunlarda yüksek puan aldı ona bakarsan...şu company of heroesten aldıgım zevki ps3 exc'lerinden bile alamadım ...
    4 5 saat kalkmadan oynadıgımı bilirim...

siz dünyayı kendi etrafınızda döndürmeye devam edin...
  • bloodTime
    11.09.2011 00:41:52

ben dunyayı kendı etrafımda dondurmuyorum...ama ben stateji oynadım...starcraft 2 yi total war : shogun 2 yi oynadım...tek başıma oynamadım arkadaşlarım geldıgınde ogrenmeye çalıştım.. oynadım.. ama ben kesınlıkle oynamadığım birşey ustunden yorum yapmam...
  • bloodTime
    11.09.2011 00:41:52

onu geçtim .. ben birşeyı oynayıp oynamadan sevıp sevemiyeceğime hangi yetkiyle karar veriyim... önyargı olur bu ... senın dediğin bu saçmalıktır.. sevmiyorum dediysem daha önce oynamışımdır
  • ne bılıyım o zamanlar hiç işim olmaz diyodun yaklaşmam diyodun...heawy rain de oyun dünyasına yabancı tarzda oyunlardan değil...demekki biliyo o tarzı sevmiyo hikayede sevmiyo zevk meselesi:D....
  • @stun

Hadi saçma bir oyun için gidip Ps3 alıyım bir de oyunu alıyım lay lay lom...

Siz nasıl incelemelerden bir oyun güzel diyebiliyorsanız ben de videolardan bir oyun kötü diyebiliyorum ^^
  • bloodTime
    11.09.2011 00:48:00

sende aynı kafadan çıktın... bu oyun fps -tps-strateji... gibi çeşidi olan oyunlardan değil.. bunun çeşidi yok...bu tarzı oynamadan nasıl bilebilir... senin dedğin %100 ön yargıyla yaklaşmaktır.. bunun yerine film izlesin.. diyorsun... yok işte öyle bir dunya... bu tadılması gereken ayrı bir zevk... insan bunu sevebilir ve sevmeyedebilir... ama ilk önce bir tadına bakması gerekir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3rett0

@gekuzem

Demon's Soul güzel bak içlerinde işe yarar nadir oyunlardan ama Heavy Rain hayır...Film yahu o ona oyun diyorsanız artık, onu oynayanları da anlamıyorum zaten gidin film izleyin...adamın diş fırçalaması için yuvarlağa basınca oyun mu oynamış oluyorsunuz vay be ne kadar kaliteli bir yapım xD

Onu da oyun diye şuraya yazıyorsunuz ya...

Bak konsolda kaliteli oyunları sayıyım RDR,Geow ve Street Fighter.İçlerinden hardcore olan tek oyun Street Fighter diğerleri de güzel ama bir Street Fighter etmezler.Onu da zaten klavyeyle oynamak zor ama becerenlerde var...

Sesli güldüm sayende sağolasın.
  • M3rett0
    11.09.2011 00:51:49
    siz''' nereden çıktı .. başkaları uzerınden genelleme yaparak bana nasıl dokunduruyorsun... ben bir oyuna oynamadan çok iğrenç.. çok guzel.. demem asla demem... işte bir oyuna videolardan kötü diyemessin çunku oyunlar film deildir... eleştiri yapman için oynaman gerekir.... zihniyetin çok dar...insanların tecrube etmeden ölmek istemeyeceği şeyler varken sen nasıl bu kadar saçma bir yorum yaparsın ben onu anlayamıyorum
  • Killzone
    God OF War
    Resistance
    Little Big Planet
    Gran Turismo
    Uncharted ( şu oyun bile herşeye yeter bu nesilin bence en iyi oyunu )
    Red Dead Redemption
    Castlemania
    Dante's Inferno
    Heavy Rain
    Metal Gear Solid
    Infamous
    Ratchet & Clank

bu oyunlar var diye rahat diye psn olsun arkadaş ortamı olsun konsol tercih ediyorum

pc de oyun oynamadığımdan dolayı onboard kullanıyorum 4 çekirdek işlemci power desen iyi bir kart için yeterli 22 inc monitorde var güzel klavye set de var

ama pc de oyun oynamak istemiyorum belki kafama eserse bir kart alırım oda pc de para vermeden oynamak için

öldürseler pc ye orjinal oyun almam 5 binlik makinem olsun yinede orjinal oyunumu ps3 e alırım bana sadece pc için en ideal oyun BF3 geliyor bi tek o alınabilir

PC SAVUNMADA ÜSTLERİNE YOK HİÇ KONULARDAN EKSİK OLMAYAN ÜYELER

Bloodtime
    ultra_storm
    m3rett0

oyun oynamak yerine ben üst düzey uçak makinemde oyunları full detay oyun oynuyorum diye anlatmaya gelirler konsol kullanan kişileri keriz yerine koymaya çalışırlar bıktırdınız yani artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 11 Eylül 2011; 1:02:00 >

• Biz konsol kullananları keriz yerine koymuyoruz ama konsol pc ye kafa tutuyor 2 damla fark var diye pc mi alcam diyenlere tepkimiz.
  • @tavish

keriz gibi davranmayın da keriz yerine koymayalım, hala PS3 PC kadar iyi grafik veriyor diyenler var onları insan yerine mi koyalım yani ?

@stun

bak interaktif bir film olarak oldukça güzel heavy rain ama oyun sınıfında değil bence bu da onun kötü olduğunu göstermez zaten.Kendi alanında başarılı ama oyun mu orası tartışılır işte...
  • Mactavish-
    o oyunların yarısını konsolda oynadım siz oyunlara enteresan değerler katıyosunuz anlamak zor fanboyluk damgasını da burdan yiyyosunuz belkide...,god pf war 3 orjinalini mortal kombat 9 orjinalini birkaç küçük oyunu ps3 salonuna ben almışımdır...

size açık açık söylüyorum konsolda oyundan zevk almıyorum artık...çünkü oyuna otururken birşeylerin eksik oldugunu görüyorum ,pc'de de bu eksiklik oldugu için yüksek sistem kullanıyorum ...hep diyorm bunu ama siz heralde şaka gibi görüyosunuz...artık ps3 salonuna gidipte konsola baktıgımda içimnde bi sıkıntı oluşuyo ....sadece grafik anlamında değil...
    hani nasıl desem etrafta kadın dolu ama makyajsız güzel değiller:D:D....
    belkide bu yeni pcler yüzünden olmuştur...

bu heavy raini de merak ettım nasıl çeşdi cok acaba:D..oynamamıştım yarın ındırıp oynucam ...19 gb az da değil....
  • Katılıyorum bl00dtime eskiden ps 3 salonuna gidince heyecandan ölürdüm şimdi gidince of be niye geldim diyorum :D
  • ultra_storm
    11.09.2011 01:06:33

ben pc nin donanımsal ustunlugunu kabul edıyorum... ve 2 damla fark demiyorum ama herkezin tecrube etmesı gereken oyunlara '' 2 tane exc'' demeniz kötü oluyor.. o oyunların başarısı ve guzellıgı sizin beğenize kalmış birşey değil.. kalsa zaten asla böyle birşey demeyiz.. bu sitede bile '' herkezin oynayabileceği başarılı bir yapım'' deniyor ve puanları ve aldıgı ödullerle başarısını guzellıgını surduren oyunlar bunlar... ben pc nın donanımsal ustunlugune 2 damla fark demem...ama şöyle bir durum var... 2 tane exc diyerek... ki sayıları opldukça fazla... bu oyunlarada göz yummak... gözunu kapatmak..biraz garip gelir...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.