Şimdi Ara

Crysis 4 | XBOX ANA KONU | Duyuru Videosu Geldi!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Crysis 4 | XBOX ANA KONU | Duyuru Videosu Geldi!

Oyun Adı: Crysis 4

Çıkış Tarihi: Belli Değil

Platform: XBOX

Duyuru Videosu:

Crysis 4 (Working Title) Announcement - YouTube

Crytek CEO'su Avni Yerli'den ilk Açıklama:

Crysis Remastered | FPS, Video Games | Crytek

Bir Sonraki Crysis Oyunu... Onaylandı!

Muhteşem Crysis topluluğumuzdaki herkese ve dünyanın her yerindeki serinin tüm hayranlarına: Sadece sizin için yapacak özel bir duyurumuz var.

Bu bize uzun zamandır sorduğunuz bir şeydi, bu yüzden artık doğrulama zamanı geldi – evet, yeni bir Crysis oyunu geliyor!

Bu haberi size iletmekten çok mutlu ve heyecanlıyız ve ileride neler olduğuna dair daha fazla ayrıntı açıklamak için gerçekten sabırsızlanıyoruz.

Şu anda oyun geliştirmenin ilk aşamalarında, bu yüzden henüz biraz zaman alacak, ancak gelecek için çok heyecanlı olduğumuz için şu anda size haberleri vermek ve dinleyeceğimizi bildirmek istedik. bizim topluluğumuz.

Crytek, oynamak istediğiniz oyunları geliştirmek için topluluğumuzla birlikte çalışmaktan gurur duyan bir geçmişe sahiptir. Crysis pek çok insan için inanılmaz derecede önemli – her yerdeki oyuncular tarafından seviliyor ve bugün sektörde çalışanların bazıları orijinal oyun nedeniyle bunu yapıyor – bu yüzden franchise'ın bir sonraki bölümünün tüm oyunculara uygun olduğundan emin olmak istiyoruz. Beklentileriniz. Sosyal medyalarımıza katıldığınızdan ve dahil olduğunuzdan emin olun!

Geliştirme ilerledikçe, elimizden geldiğince daha fazla ayrıntı yayınlayacağız. Ancak bu arada, kendini işine adamış ve yetenekli ekibimizin size gerçekten yeni nesil bir nişancı sunmak için çok çalıştığını bilin.

Ayrıca Hunt: Showdown oyuncularına bu yıl ve sonrasında sizin için de harika şeyler planladığımızı bildirmek istiyorum, bu yüzden bu alanı izleyin.

Ve, gelişmeye geçmek için Crysis'ten ilham alan insanlardan biriyseniz, neden bir sonraki bölüm üzerinde çalışmıyorsunuz? Franchise'ın geleceğini gerçekten şekillendirecek kişiler için şu anda takımda bazı açık pozisyonlarımız var: www.crytek.com/career

Yıllar boyunca Crysis, Hunt: Showdown ve diğer tüm oyunlarımızı oynayan ve beğenen herkese teşekkür ederek bitirmek istiyorum - bunların hiçbiri sensiz mümkün olmazdı!

Avni Yerli

Crytek CEO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 26 Ocak 2022; 18:1:26 >

• Türkçe ve yerel fiyatla gelmesi umuduyla

• Önlerden yerimizi alalım. Crysis 4 | XBOX ANA KONU | Duyuru Videosu Geldi!  İlk iki oyunu oynarken çok zevk almıştım. Kendine has bir havası ve muhteşem grafikleri olan bir seri. Heyecanla bekliyoruz Crysis 4 | XBOX ANA KONU | Duyuru Videosu Geldi! 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıktığı her dönemde hep en iyi grafik kaliteli oyun oldu. Yine öyle olacaktır. Türkçe Dublaj,Altyazıya özen gösterdikleri için tabii ki Ön Sipariş geçeceğiz.

ayrıca

yok crysis

• Oyun hakkında Crytek CEO'su Avni Yerli'den ilk resmi açıklama yazısı paylaşıldı

Crysis Remastered | FPS, Video Games | Crytek

• Hiç beklemiyordum Half Life 3 duyurulsa daha az şaşırırdım, Crysis 3 ve Ryse Son of Rome kötü eleştiriler alınca oyun yapmaya küsmüşlerdi 2013-2022 anca kendilerini toparladılar demekki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.