Şimdi Ara

crysis 3 için hangi ekran kartını almalıyım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
8.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar anakartın işlemci destek listesine baktım şuan kullandığım işlemci e7200 core 2 duo 2.66 ghz crysis 3 ü oynatmaz demiştiniz ya Intel® Core™ 2 Quad işlemci alsam birde iyi bir ekran kartı alsam örnek hd 7850 ram zaten 5 gb gerekirse 2 gb daha takviye yapsam olurmu .?

işlemci+anakart+ram+ekran kartı bunları değiştirirsem 1200 tlyi buluyor ama sadece işlemci ve ekran kartını değiştirirsem 550 tlye falan bitiyor iş sizce olurmu.?

bulduğum ekran kartıpovercolor hd 7850 pcs+ 2GB 256BİT 1000 MHZ DDR5

GA-P43-ES3G (rev. 1.1)
    İşlemci

LGA775
    Intel® Core™ 2 Extreme/ Intel® Core™ 2 Quad/ Intel® Core™ 2 Duo/ Intel Pentium Extreme Edition/ Intel® Pentium D/ Intel® Pentium 4 Extreme Edition/ Intel® Pentium 4/ Intel® Celeron serisi LGA775 işlemci desteği
    L2 önbelleği işlemci ile değişime uğrar

Yongaseti Kuzey Köprüsü:

Intel® P43 Express

Güney Köprüsü:

Intel® ICH10
    Realtek ALC888 8-Kanal ses kodlayıcı

FSB

1600 (O.C.)/1333/1066/800 MHz FSB

Bellek

4 x 1.8V DDR2 DIMM yuva ile 16GB'a kadar bellek desteği
    Çift kanal bellek mimarisi
    DDR2 1200/1066/800/667MHz

LAN

Realtek 8111C LAN Yongası (10/100/1000 Mbit)

Genişleme Yuvaları

1 x PCI Express x16 yuva, x16 hızında çalışır (PCI Express x16 yuva, PCI Express 2.0 desteklidir)
    1 x PCI Express x1
    5 x PCI

Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları

2 x Sistem fan konnektörü
    6 x SATA 3Gb/s bağlantı noktası
    3 x USB 2.0/1.1 konnektörü
    1 x FDD konnektörü
    1 x CD Giriş konnektörü
    1 x 24-pin ATX güç bağlantı noktası
    1 x 4-pin ATX 12V güç konnektörü
    1 x SPDIF Çıkış konnektörü
    1 x İşlemci fanı bağlantı noktası
    1 x Ön panel bağlantı noktası
    1 x Ön panel ses bağlantı noktası
    1 x Power LED (Güç lambası) bağlantı noktası
    1 x IDE konnektörü
    1 x Kasa kapağı durum bilgisi bağlantı noktası

Arka Panel G/Ç

1 x Seri port bağlantı noktası (Com 1)
    6 x USB 2.0/1.1 bağlantı noktası
    1 x PS/2 fare bağlantı noktası
    1 x PS/2 klavye bağlantı noktası
    1 x RJ45 LAN bağlantı noktası
    1 x LPT
    3 x Ses bağlantı noktası (Hat-G/Hat-Ç/Mikrofon)
    1 x SPDIF çıkışı (koaksiyal)

G/Ç Denetleyicisi

iTE IT8718

Donanım İzleme

CPU/Sistem fan hızı belirleme
    İşlemci/Sistem akıllı fan kontrolü
    CPU/Sistem fan hata uyarı bildirimi
    İşlemci/Sistem ısı algılaması
    Sistem voltaj belirleme
    İşlemci (CPU) fazla ısı uyarı bildirimi

BIOS

DualBIOS™ desteği
    2 x 8 Mbit Flash ROM
    PnP 1.0a, DMI 2.0, SM BIOS 2.4, ACPI 1.0b
    Award BIOS

Diğer Özellikler

Virtual Dual BIOS
    Q-Flash™
    Download Center (Sürücü İndirme Merkezi) Desteği
    Xpress™ Install
    Xpress™ Recovery 2
    EasyTune desteği
    @BIOS™
    Kolay Enerji Tasarrufu (Easy Energy Saver)

• ya beyler yabancı sıtedekıler dx 10 ıle acmaYı basarmısta hangı sıte bulmamız lazm ben oyunu orjınal aldım ekran kartım atı radeon HD 4600 serıes 2gb, oyunları rahatlıkla calıstırıyo ama dx 11 desteklemıyor ben hd 6870 mı ne onu almayı dusunuyorum vatandan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 27 Şubat 2013; 11:52:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda her seyı cozduk bunuda çözerız ama oyunu dx10 lA acanlar hangı mıllet

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

ya beyler yabancı sıtedekıler dx 10 ıle acmaYı basarmısta hangı sıte bulmamız lazm ben oyunu orjınal aldım ekran kartım atı radeon HD 4600 serıes 2gb, oyunları rahatlıkla calıstırıyo ama dx 11 desteklemıyor ben hd 6870 mı ne onu almayı dusunuyorum vatandan

yeni kart al kurtul pahalı değil kartlar
  • beyler createdbyskıdrow sıtesınde cozumu var gecmış olsun dosya 80 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 27 Şubat 2013; 12:14:50 >
  • Cümleten geçmiş olsun

• quote:

beyler createdbyskıdrow sıtesınde cozumu var gecmış olsun dosya 80 mb

slm link verebilirmisin bulamadım siteyi
  • telde oldugum ıcın atamam ama googleye crackedbyskıdrow crysıs 3 yazarsan ılk yazıda cıkar 13 saat once cozuldu :)) eve gıdınce bende ındrcemm hadı bakalım almaktan kurtulduk. Özür dilerim yukarda created yazmışım dogrusu cracked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 27 Şubat 2013; 14:00:48 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_72239701/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72239701 Konu Buraya Taşınmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GilbertoRodriguez -- 27 Şubat 2013; 17:10:51 >
  • evet arkadaşlar sonunda sadece ekran kartı aldım seçimim SAPPHIRE HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 den yana oldu ikinci ellerine 350-400 isterlerken baktım vatanda indirime girmiş 336 tl aldım iyiki sadece ekran kartı almışım yoksa sistemi komple yenilemeye 1250 tl gibi rakam çıkacaktı hiç olmassa şimdi 2-3 sene yenilemem gerekmez belki işlemciyi 4 çekirdekli yapabilirim crysis 3 ü açtım sonunda hevesim geçti bile hatta ekrankartını aldığıma dahi pişman oldum :)))))) şaka şaka ama ekran kartı çok sessiz çift fanlı hiç ısınmıyor tavsiye ederim
  • vatana gıttım hd 7750 ve 7770 e bakıyodum yok kalmamıs ellerınde bende gtx 650 1 gb 128 bıt gddr 5 aldım salı gunu eve geccem taktım ama xrıverını yuklemeye "zamanım kalmadı ıyı calıstırırmı sızce oc yapcam

• Arkadaşlar amd 6000 4gb ddr2 ram hd 7850 2 gb aldim crysis i değil ama black ops 2 yi denedim darbogaz olmadi ayarlar highta oynuyorum gayet akıcı

• quote:

vatana gıttım hd 7750 ve 7770 e bakıyodum yok kalmamıs ellerınde bende gtx 650 1 gb 128 bıt gddr 5 aldım salı gunu eve geccem taktım ama xrıverını yuklemeye "zamanım kalmadı ıyı calıstırırmı sızce oc yapcam

arkadaşım noldu, hani dx10 kartlar için uygulama vardı.Öyle haber ettin, şimdi niye dx11 uyumlu kart alıyorsun.İmzanıda değiştirmişsin, CRYSİS 3 kalmış.

saygılar....
  • hiç zevki cıkm.dı

• Crysis3 de dx11 ekran kartı gerekli hatası alıyorum ama ekran kartım 5870 ( corei5-p55 anakart-750w psu-4gb ram ) acaba problem nedir bilen var mı?
  • quote:

vatana gıttım hd 7750 ve 7770 e bakıyodum yok kalmamıs ellerınde bende gtx 650 1 gb 128 bıt gddr 5 aldım salı gunu eve geccem taktım ama xrıverını yuklemeye "zamanım kalmadı ıyı calıstırırmı sızce oc yapcam

3gb 384 bit ile kasıyo, o.c yapsan ne fayda :) işlemcide yetmez şimdi ohoo sen yanlış oyun seçmşsin kendine :)
  • işlemcim intel core i3 500 3.2 ghz

• yetmez mi

• 4gb ram var

• İyi akşamlar.Şuan 9800gtx+ ekran kartım var ama maalesef directx 11 desteklemediği için crysis 3 oynayamıyorum.
    Sistemim:
    Core2 Quad Q6600 cpu
    4gb ddr3 ram
    60gb ssd+1tb hdd
    acaba oyunu sorunsuz bir şekilde oynamam için yetelimi?
    Birde ekran kartı tavsiyeniz nedir?Tercihen Nvidia.Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.