Şimdi Ara

CRYSIS 3 FPS DÜŞÜK SORUN NERDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 7950 EKRAN KARTIMLA CRYSIS 3 DE EN YÜKSEK 36 FPS ALABİLİYORUM 1180 / 1575 O.C İLE ... OYUN SSD YE KURULU DEĞİL YEDEK HDD E KURULU .. DAHA ÖNCE BADSECTOR ARIZASI YAPMIŞTI USB YE ÇEVİRMİŞTİM HDD İ DÜŞÜK FPS BUNDAN KAYNAKLANIYOR OLABİLİRMİ... BİRŞEY DAHA VAR İMZAMDA YAZAN RAM LERİ SATTIM ESKİ RAMLERİ TAKTIM KİNGSTON 1333 MHZ CL 9 8GB BUNUN YÜZÜNDEN Mİ... ÇEŞİTLİ VİDEOLARA BAKTIM EN KÖTÜ İHTİMALLE FULL DE 40 IN ALTINA İNMEMEM GEREKİRKEN NEDEN 20 İLE 36 FPS ARASI GEZİYORUM...

• Hdd okuma hiziyla alakali olabilir yoksa sistemde bir sorun yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis oyunu en çok erkan kartı ve belleğe yüklenen bir oyundur ekran kartınız verry high değilde bir alt dedaylarda açınız 1333 mhz remler bence düşük o oyun için 8gb rem yeterli olabilir ama ekran kartınız fazla yüklenmeyin derim 60gb ssd nizin ne kadarası dolu acaba o da sistemde kasma yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6Clas

Crysis oyunu en çok erkan kartı ve belleğe yüklenen bir oyundur ekran kartınız verry high değilde bir alt dedaylarda açınız 1333 mhz remler bence düşük o oyun için 8gb rem yeterli olabilir ama ekran kartınız fazla yüklenmeyin derim 60gb ssd nizin ne kadarası dolu acaba o da sistemde kasma yapabilir.

34 GB BOŞ ALAN VAR AÇILIŞTA FALAN HERHANGİ BİR SIKINTI YOK HIZI GAYET İYİ YANLIZCA OYUN SSD DE YÜKLÜ DEĞİL NORMAL HDD DE YÜKLÜ 16MB CAHCE BELLEKLİ RAM HIZLARI DÜŞÜK OLABİLİR KEŞKE ESKİ RAMLERLE BAKSAYDIM... 1600 MHZ E O.C YAPTIM GENE AYNI GALİBA HDD DEN KAYNAKLANIYOR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.