Şimdi Ara

Crysis 3 Çalışmayı Durdurdu hatası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
57.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gustav

Başlattan arama bölümüne cmd yazıp çalıştırın ve çıkan bölüme şunları yazıp enterlayın bilgisayarı yeniden başlatın bunu bi deneyin.
    bcdedit /set IncreaseUserVA 3072

bende de aynı sorun vardı dediğinizi yapamadım. erişimengellendi dedi. win8 yüklü ve blackbox sürümünü yükledim. Sorunu nasıl giderebilirim. Ekran kartı sürücümü güncelledim hala aynı çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.
  • Prophet111 P kullanıcısına yanıt
    ARKADAŞIM BEN ÇÖZÜMÜ BULDUM NVIDA KULLLANLAR ŞANSLI ÇÜNKÜ... HEMEN GeForce Experience İNDİRİN ONDAN SONRA KURUP AÇIN AYARLARI AYNI CRYSİS 3 TEKİ AYARLARI ORDA YAZDIĞI GİBİ YAPIN OPTİMUM AYARLARI KULLAN DİYİN OLUYO BEN DENEDİM OYUNU 9,5 KEZ BİTİRDİM SONUNCUDA ZORLANDIM SİNİRLENİP KAPATTIM EĞER BİR SIKINTINIZ OLURSA SÖYLEYİN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIM ETMEYE ÇALIŞIRIM

NOT:(TEKRAR EDİYORUM SADECE NVIDA KULLANICILARI İÇİN... FKT BENİMKİ GİBİ NVIDA VE INTEL DE OLUR YANLIŞ ANLAMAYIN ;))

• Bu sorunun Win 8 kaynaklandığını düşünmüyorum. Mutlaka başka bir sıkıntı vardır. Benim masaüstü PC de ekran kartı desteklemediği için bir yakınıma ait olan ve Win8 kurulu olan dizüstü bilgisayarda oyunu sorunsuz oynadım. Nvida ekran kartı var.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    DOĞRU SÖYLÜYOSUN BENİMKİDE WİN 8 VE O HATAYI ALMAYI KESTİ ÇÖZÜMÜNÜ YAZDIM ORAYA ÇOK BASİT TEKRAR YAZIYORUM

ARKADAŞIM BEN ÇÖZÜMÜ BULDUM NVIDA KULLLANLAR ŞANSLI ÇÜNKÜ... HEMEN GeForce Experience İNDİRİN ONDAN SONRA KURUP AÇIN AYARLARI AYNI CRYSİS 3 TEKİ AYARLARI ORDA YAZDIĞI GİBİ YAPIN OPTİMUM AYARLARI KULLAN DİYİN OLUYO BEN DENEDİM OYUNU 9,5 KEZ BİTİRDİM SONUNCUDA ZORLANDIM SİNİRLENİP KAPATTIM EĞER BİR SIKINTINIZ OLURSA SÖYLEYİN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIM ETMEYE ÇALIŞIRIM

NOT:(TEKRAR EDİYORUM SADECE NVIDA KULLANICILARI İÇİN... FKT BENİMKİ GİBİ NVIDA VE INTEL DE OLUR YANLIŞ ANLAMAYIN ;))

BUNU UYGULAYIN... BENİM ÇÖZÜMÜM DEĞİLDİR BİR ARKADAŞ AC3 ÇALIŞMAYA DURDURDUYA BULMUŞ BENDE CRYSİS 3 TE DENEDİM HERKEZE İYİ OYUNLAR...

• yourself88 kullanıcısına yanıt
    arkadaşım çok teşekkür ederim sana verdiğin adrestekini indirim değiştirdim ve sorun çözüldü.
    diğer arkadaşlarda denesin ben win8 64 bit kullanıyom sorun yok
  • geforce experience ile optimize edince fps düşüşleri yaşadım. msi afterburner indirin onun msi afterburner on-screen display diye bir programı var oradan fps'yi 40'a sabitledim çok rahat oynuyorum şuanda. o hata bende de bazen oluyor multide oynarken çözümünü bulamadım haftada 1 falan yaşıyorum
  • çalışmıyorrrrr gene aynı hatayı alıyorum ve laptop toshiba i7 windows 8 64 bit. 8gb ram 2 gb paylaşımsın ekran kartı titanyum kaplama her şeyi denedim tam 2 gün durmadan aralıksın herşeyi denedim olmuyorr pc ye 4 bin tl verdim ama genede olmuyor amkkkkkk.
  • Kardeş bi ara benimde başıma geldi bu yapıcağın iş şu pc açılırken biosa gir ayarlardan load defaults yani sıradan ayarları geri yükle sonra save and exit benimde böyle oldu far cry 3 acayip kasıyodu bi bakdım intl hd 4600 aktif nvdia kapalı böyle yaptım tamamen düzeldi şimdi bende sizlerden bir şey istiycem şu hitman absolutionda verify your game cache diyor win 8 64 bit benimki sanırım düzgün bi crack lazım bulamadım bi yardım edermisiniz? hadi size iyi günler...
  • http://www.ekstrabilgi.net/crysis-3-icin-2-bolum-oyundan-atma-sorunu-cozumu.html burayı ızleyın kesın cozum arkadas ısı bılıyor lınkı acın kopyala yapıstır ben yaptım oldu szde yapın selamunaleykum
  • Hata çözümüne linkten ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=rgOyJmZ_3fY
  • ne ilginç şimdi de benim başıma geliyor oyunu kökten sildim tekrar yüklüyorum originden optimizasyonda yapayım bakalım o zaman olacak mı baştan oynarım nasıl olsa :D
  • Arkadaşlar merhaba,

malum oyunu torrent vasıtasyıla indirdikten sonra oyun içerisinde ki çözünürlük kısmında tanımsız yazıyor ve her hangi bir şekilde seçim yapamıyorum.

Operating System: Windows 11 Education 64-bit

Processor: AMD Ryzen 7 4800H

Memory: 8192MB RAM

DirectX Version: DirectX 12

(16 CPUs), ~2.9GHz

Card name: AMD Radeon(TM) Graphics

Display Memory: 4296 MB

Current Mode: 1920 x 1080 (32 bit) (144Hz)

Yukarıda belirttiğim özelliklere sahip ASUS Rog dizüstü bilgisayarıyla oynamaya niyetindeydim ama oyun açılıyor ve resume game dediğimde yazılar sanarsın vahiyle geliyor 1 saatte... NVDIA experience denedim ayarları kısıyorum olmuyor.

Bu konuyla alakalı yardımlarınızı rica ediyorum sizden şimdiden çok teşekkür ederim...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.