Şimdi Ara

Crysis 2 PC (DX 11) vs Xbox 360 Karşılaştırması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
7.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    senın konsolunda crysis 2 kaç p ?720 ...benım pc'imde 2560 1440

senin konsolunda crysis 2 kac fps ?25 fps...benım pc'imde 60 70 fps...

senin konsolunda crysis dx11 var mı ,tessellation var mı ,eyenfinity var mı...
    masue fare hassaslıgı var mı...adam akıllı strateji oynayabılıyo musun...

su ana kadar( 5 sene) orjinal oyuna verdıgın para ne kadar 3000 tl 5000n tl ?
  • Admin

tabi tabi konsolcular pc'nin gücünün cok cok farkında:D

editörlerin 2. fanboy oluşu :D

yukarıdaki resimde hiç fark yok ,hatta oyunda hiç fark yok hatta ve hatta konsol daha iyi görüntü veriyor...:D

ne gerek var ya biz boşuna ekran kartlarına 500 600 lira verıyoruz ,konsolcular kadar akılımız yok onlar çok zeki insanlar biz düşünemediğimiz için konsol değilde pc alıyoruz:D...
  • Bu fotoğraflara LCD ekranda bakarken hepsine tam karşıdan bakın çünkü LCD ekran yukarıdakileri daha karanlık gösteriyor. Ayrıca ilk fotoğrafta PC'de alttaki bölümün grafikleri çok kötü. Silah modelleri de PC'de çok iyi olmuş.
  • paypay88

01.07.2011 08:53:53

Aga sen ne diyon yha X=) 6990 kim alıyor.
    Şu resimler Bİle farkı koymuş ama oyun çok acı biçimde farkı koyuyor.

BÖLÜMSONUCANAVARI olmuyor böle biraz konsolları övün kan kaybediyorsunuz
    Ne bilim konsol harikadır ,5gb ram 5ghz işlemcisi vardır .PC'nin son teknolojisiyle yarışır gibi yorumlar görelim.Sonunuz kötü , konsol bebecikeri kızıyor bu işe.
  • Emek verip haberi yayınlayan BSC çalışanlarına suç atmak hiç hoş değil:/
  • Bu karşılaştırmayı konsol sahiplerini sinirlendirmek için yaptığınızı varsayıyorum :D ve yoruma gerek var mı ? diyerek PC diyorum
  • Konsola göre oyun yapılıyor eğer gerçek pc'nin gücünü görmek istiyorsanız BF 3ü bekleyin!
  • Konsol çocukları ağlamaya aşlamış.BSC fanboy felan olmuş diyor.Siz salaklar asıl kör taklidi yapmaktan bıkmadınız, bu fanboyluğunuz ne düzeydeyse artık.Görün işte PC geçiyor bunu normal bir insan anlayabilir artık herkes anlıyor ama siz katır inadınızdan gerçekleri konuşanlara fanboy olmuş vs. diyorsunuz.

BU VELETLERLE NEDEN VAKİT KAYBEDİYORSAK...
  • e 6 yıl olmuş tabi,artık pc önde.ama yeni konsollar gelince tabiki tekrar kral olacaklardır.
  • al işte bi konsolcu daha :D
    tekrar kral olucakmış :D
  • herkes neredeyse aynı demişte
    konsol versiyonu bilidğin low gibi duruyor
    büyütüp bakın resimlere
    konsol oyunları resimlerde göründüğü gibi değil zaten tvde oynayınca görün bide siz onları
    killzone 3 ü oynadım geçen gün videolarda ne kadar güzel duruyordu.
    fakat kaplamalar o kadar kötüki
    muhteşem duran o dalgaları 3 4 tane çizgiyle yapmışlar galiba genelde kare olarak dalgalanıyordu.
    oyun içinde çıkan videolarda fps 15 lere düşüyordu.
    tamam konsollar yaşlı ama millet neden büyütmüş anlamış değilim.
    sonraki nesil konsolların da pc ye yetişeceğini sanmıyorum.
    yukardaki pc görüntüleri 1080pde oynarken yine aynı kalitede oluyor.
    xbox ı 1080p monitöre bağlayıp oynayın o sslerdeki bulanık görüntüyü bile alamazsınız.
    son vakitlerinde bi xbox alayım pcye çıkmayan oyunları oynarım diyordumda
    tüm oyunlar böyle ise
    masaüstünde mükemmele alışmış biri olarak dayanamam gibi geliyor o görüntülere.

• Ben de dayanamadım gow3'e de süperüber diyorlardı grafiklerini yok bir numara,tekrar oynanabilirliği de yok...
  • tabiki yeni konsollar pc'lere yetişemez...
    pc devri eskisi gibi değilki uçuk sistemler var suan...
    koskoca kasalarda konuşlandırılıyor...
    yeni nesil konsolun alıcagı maximum sistem pc'nın bundan 3 sene önceki sistemleridir bu bile muallakta...3 sene önceki gtx 295 gibi bi kartı yeni nesil konsolda bile görmek hayal bana göre:D...
    olayın diğer bi tarafı,eğer 256 mb ekran kartına bu denli oyunlar yapılıyorsa 768 mb veya 1gb ekran kartlarına çok iyi oyunlar yapılabilir ...hem ucmaya gerek yok hemde uçmak için teknoloji yok şuan...
  • arada sanki nesil farkı var o grafikler için para vermeye deymez crysis 2 rezelat bir oyun gözümde crysis 1 de öyleydi
    bi killzone 3 olsun pc pc diyorsunuzda
  • ya bu ne saçmalık 5-6 yıllık bir konsolla,her gün teknolojisi gelişen pc nasıl karşılaştırılır.
    Xbox 360 ps3 le karşılaştırılır.Pc ise kendi denginde bir pc ile karşılaştırılır!!!!!!!!
  • Kz3 rezalet bir oyun...Ne numarası var allah aşkına ?
  • bende pc ci biri olarak crysis 2 yi dx11 ile oynayıp bitirdim en iyi ayarlarda pc nin kasması dışında muhteşem bi manzarası var oyunun bu grafikleri 6 senelik konsol artık yakalayamaz ancak yeni bir konsol çıkarsa haliyle konsol öne geçecek ancak en fazla 2 yıl dayanır pc tekrar tacı giycektir. ve ayrıca crysis cod gibi oyunları pc de oynamak çok daha rahat mause ile yapabildiğiniz şeyler konsolda mümkün değil. ör: 1 ps3 de right stick analog tuşu ile etrafını 3 sn de kolaçan ediyorsan bunu mause ile anında yapabilirsin. oynanabilirlikte pc önde.
  • meretto kardeşim katılıyorum sana. Benim ps 3 üm var pc m var. Killzone oynadım gerçekten illalah ettim kol ile döndürene kadar adam sinir krizi geçirtiyor yani. Dayandım alışırım dedim 2 hafta dayandım sinir krizi geçirince sattım mecburen aman diyim fanboylara inanmayın adam sırf kendini haklı çıkaracak diye savunduğu oyuna bak. Bir red dead redemption desen anlayacamda killzone ne abi ya :S
  • konsoldakiler herkes kol kullandığı için mp da iyi oynuyorum snaıyor.Bir pc oyuncusu karşısında dayanamaz çoğu.
  • @bloodtime:e sen de pc'cisin o zaman.Evet,görecen yeni nesil konsollar çıktığı zaman tekrar KRAL olacaklar.Ne oldu yani?Sen de otur klavye-fare ikilisiyle oyna.Kimsenin sana bişey dediği yok,hep bu tür konularda görüyoruz zaten seni de!Artık neyin peşindeysen:D
    @BSC Misafiri:Helal baba sana ya,çok doğru konuşmuşsun,ama yeni konsollar en az 3-4 yıl dayanır.Çünkü,gelen haberlere göre yeni Xbox şimdikinin 10 katı güce sahip olacak,bunu hepimiz biliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.