Şimdi Ara

Crysis 2'nin Lansmanından Önemli Bilgiler + Video (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu TTNet adına konuşan yetkiliyi hiç sevmedim adamların tek düşündüğü milleti nasıl söğüşleriz. Kota hakkında soruyu soran arkadaşı tebrik ediyorum. Playstore'un tutacağını sanmam tutması için önce çok sağlam fiyat indirimleri yapmaları lazım Crysis 2 başlangıç için güzel bir oyun olabilir ama öyle yüksek fiyatlar ile oyun satacaklar ise boşuna yırtınmasınlar Steam'in çeyreği olamazlar zaten başarılı olmaları için oyun şirketleri ile anlaşıp sağlam işler yapmalılar.
  • İstanbullu olmadığıma şimdi yanıyorum.
    Erzurum'a da gelseniz n'olur be?
  • Faruk Yerli = Saçlı Jason Statham
  • Crysis'in İstanbul'da geçen bir dlc si mükemmel olurdu :)
  • kimse wall hack den söz etmemiş demo multide 1 hafta içinde wall hack çıktı orjinaldede büyük ihtimal çıkar bence sırf bu yüzdende almaktan vaz geçtim :)
  • codename kingdoms türkçe olacak mı diyo ersin kılıç, yerli kardeşlerde olabilir diyo :D ula türkçe olacak deyinde bi bayram geçirelim da. :)
  • arkadaşlar bnim bilgi demosunu açtı ama oyunu orjinal alcam onuda açar demi ekran kartık ati readon 4300 - 4500 series yardım edin
  • açıkcasın ttnet iyi iş yapmış ama sadece satmaya önem veriyor adam kotaya yansıyacak diyor ne anlamı kaldı adamın 4gb kota var indirdi oyunu 10 gb bi baktı faturaya 50 tl atıyorum geldi ne anlamı kaldı 60 tl oyun +50 tl 110 e kardeşim ne farkı kaldı giderim 30 tl ye cd key alırım yine orjinal alırım ama ttnet ten almam kotalılar ne yapsın ? (ben kotalı değilim sadece kotalıları düşünüyorum)
  • 60 tl vercen bide kota parası ödüycen + ttnet den alıcan yok ya
  • BSC Misafiri

18.03.2011 07:58:40

açar...en az 2gb ramın olsun ama
  • faruk komedi ya :D el sallıyo adamda gülüyo sonra tam konuşucak faruk biri soru soruyo aynı anda utanıyo faruk :D:D
  • Ne güzel Türkçe isim bulmuşlar playstore sonra da qbox koyarlar.
  • bazı arkadaşlar kotaya takmış ama unuttukları bir şey var. playstore "bir ttnet hizmeti" olsa da ikisi aslında farklı şeyler. şöyle düşünün, microsoft'un da oyun firması ayağı var, ancak kimse onlara gidip "önce windows'u adam edin de sonra oyun yapın" demiyor, çünkü ikisi de kendi içinde bağımsız. aynı bunun gibi kotalı internet ve playstore mevzusu da birbirinden alakasız şeyler. normalde steam'den almanızla playstore'dan almanız arasında kota açısından bir fark olmayacak yani. ama steam'den oyun almak istediğinizde illa kredi kartı gerekirken playstore'da oyunun ücretini direk faturaya yansıtabilme seçeneği çok hoş olmuş, benim çok hoşuma gitti. :)
  • ancak şöyle bir durumda var, ailesinden habersiz oyun satın alıp faturaya yansıtan çok çocuk olacak gibi geliyor. ttnet vitamin gibi, herhangi bir bilgisayardan müşteri no nuzu belirtip kayıt olabiliyorsunuz... bunun için sağlam bir aile şifrelemesi gibi bir sistem kurmalılar. ileride çok mağdurlar olacak gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.