Şimdi Ara

Crysis 2 hakkında öğrenmek istediğiniz her şey 'Giriş seviyesi sistemlerde oynanabilecek mi?' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
0
Favori
38.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep destek tam destek biz türkler oyun dünyasında bu kadar hayırlı bir işe atarken bu fiyatlara hep destek tam destek diyorum... Türkiye'yi bu kadar seven yatırım yapmayı ve bazı yabancı ülkelerde oturup türkçe konuşmayı bile unutan kişiler değiller bu güzel kardeşlerimiz için bile alınır.Çok doğru sinemada 3d bir filme 20tl veriliyorsa 90 dk için 20-25 saatlik bir oyun için günler için eğlenmeye bu para verilir.Gelecekte türkçe oyunlar görmek istiyorsak destek şart.1000-2000 tl pc alıp 59 tl bir oyuna verememek şahsım adına Ferrari alıp tüp taktırmaya benziyor :D
  • "Biz türklerin zaten aklı hile hurdaya çarlığa çakallığa çalışır..." al bak başka işlerede çalışıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiktuk

adamlar türkçeyi unutmuş resmen..:)

yalnız oyun konusunda,

directx11 desteği yok gelicekmiş,
    tesellation yok,gelicekmiş

crysis 2 de de directx 11 desteği yoksa hıç yaşamayalım...

------------

oyunu 130tl den satarlarsa orjınalını alan 3-5 kısıyı gecmez..yurtdısı fıyatını ıstersen 200$ yapsınlar umrumda değil fakat türkiyede kı fıyatının türkiye şartlarına uygun olması gerekir ki korsanı da hesaba katarsak 20tl ye bıle satılsa kar kardır ..dolayısı ıle fiyat için 59 tl denmiş..ön siparişler 130tl den alınıyormus..bu nasıl iş muamma!!60tl bile türkiye şartlarında bir oyun ıcın cok maalesef..35-40tl her acıdan cok uygun olurdu...60tl ye 100 kısı alacagına 40tl ye 1000 kısı alırdı kı zaten amaca da ulasılırdı..

Directx 11 ve Tesellation'ın getirisini söyleyebilirmisin peki kardeş. Normalden farkı nedir. Gözle görülebilir fark olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chewrokee -- 19 Mart 2011; 4:16:48 >

• Evet fiyati oldukca guzel satisi garanti ust seviye bir oyun icin oldukca iyi amerkadan daha ucuz yurt disindan bile satin alanlar olur bu fiyattan tabi alabiliyolarsa ... ben acikcasi bu oyunu hic sevmemistim muhtemelen ikincisinide begenmem yinede birincisini satin almistim hediye ettim kuzenime oldu bitti , kuzenimde cok sevinmisti ozamanlar hayatinda ilk defa orjinal oyunu oldu adamin :) bakmayin arkadaslar zaman gelir boyle seyler retro olur iki kati fiyatina satarsiniz :)
  • besttrr diyosun çanakkale olursa kimse almaz adamlar amerikada geçen oyunlar yapıp amerikanı yönettiğinde sorun etmiyorsun onlar oynasa sorunmu etcek oyun bu sen oyunu güzel yap pazarlamasını iyi yap olur ama bunlar türk niye yapmıyolar diye kızanlarda adamlar şirkete bağlı biz böyle yapcaz sizene diyip restide çekemez sonuçta ben burda övüncek birşey bulamıyorum türkiyeden beyin göçüdür bu senin elinde tutamadığın adam yurt dışında eğitimle geliştirerek birşeyler başarıyor türkiyede yaptıklarıyla değil, türkiyedekilerin tek yaptığı şey övünmek zaten sanki destek oldun birşey yaptında övünüyorsun o adamın kendi başarısı
  • Simdi Steam'dan baktim. Fiyati 59.99$
    TTnet uzerinden 59.99TL ve taksitli. Abone olmayanlar icin de 65TL.
    Fiyat gercekten cok guzel.Bu sartlarda korsani dusunen arkadaslar bence cok yanlis yaparlar.Bir oyuna o kadar para mi verilir diyenler gunluk harcamalarini bir gozeden gecirsinler. Kalkip da yok asgari ucret su kadar edebiyati yapmak da kimseyi hakli cikarmadigi gibi oyunu korsan indirip oynamayi ise hic bir sekilde mazur gostermez.
  • gtx480 le iyi full oynarız harelde yoksa kartı fırına vericem :)
  • oyunu orjinal alalım arkadaşlar adamlar uraştı tamamen türkçe yaptı gene
  • zaten grafikler tesellation vargibi duruyo aten fizikede gerek yok oldukca fizik kuraları eklenmiş zten boşuna ekrankartlarını kastırmayalım demişler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Türkçe oyun çıkarmış, iyi güzel. Napalım, bana sordun mu oyunu Türkçe çıkaralım mı diye? 60 liradan satıyorlar. Avrupaya göre uygun hatta ucuz bir fiyat. Ama Türk oyuncusu için aşırı pahalı

2 saatlik sinema filmine gidiyosun, öğrenci 10 tl de.Oyun süresi 16 saat ise 8 film eder.Toplam fiyatı 80 tl.Hadi bu filmlerin hepsinede ayda bir yada 2 ayda bir yada 3 ayda bir gittiğini düşünürsek ve Crysis 2'nin taksit seçeneklerini düşünürsek + Multiplayer süresinide katarsan + sadece sinema değil nargile, sigara, bar, taksim parasınıda eklersen şimdi Türk oyuncusu için aşırı pahalımıymış bakalım? Günler önce buluşup demoda multi maç yapalım diyen adam.Yemin ederim seninle oyun oynadığıma utandırdın beni.Hani ''Türkçe oyun çıkarmış, iyi güzel.Napalım, bana sordun mu oyunu Türkçe çıkaralım mı diye?'' demeye hakkın yok.Ne yaparsan yap ne dersen de sen bu oyunu korsan oynayacaksın, biliyorum.Eğer oynamıyorum diyorsan eyvallah tamam alma, zorla değil.Birde şu laflara bitiyorum.

Yapsınlar bir Çanakkale savaşı ne kadar yerliler görelim dimi baba ?

Ulan hayırsız! Hadi ben tamam o tamam şu tamam senin daha bu oyunu orjinal alacağın belli değil ?! Adamlar çıkarsa ne işe yarayacak ? Daha pazarın gelişiminden emin değiller.Ee Çanakkale Savaşı yapsalar ne olacak ? Sadece Türkiye pazarına bel bağlamış olacaklar.Sence yeterlimi ? Onlarda işini yapıyor aynı zamanda Türkleri düşünüyor.Hala bunu anlamayan gerizekalılar ile aynı forumdayım inanamıyorum ya fitil ediyolar adamı !

• donanımhaber videolarını kulaklıkla izlemek istediğimde neden ses kötü geliyo yada hiç gelmiyo varmı sebebini bilen? sadece donanımhaberin videolarda var sorun?
  • 600$ lık sistemler rahatca kasmadan oyunu kaldırabilecekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Türkçe oyun çıkarmış, iyi güzel. Napalım, bana sordun mu oyunu Türkçe çıkaralım mı diye? 60 liradan satıyorlar. Avrupaya göre uygun hatta ucuz bir fiyat. Ama Türk oyuncusu için aşırı pahalı

2 saatlik sinema filmine gidiyosun, öğrenci 10 tl de.Oyun süresi 16 saat ise 8 film eder.Toplam fiyatı 80 tl.Hadi bu filmlerin hepsinede ayda bir yada 2 ayda bir yada 3 ayda bir gittiğini düşünürsek ve Crysis 2'nin taksit seçeneklerini düşünürsek + Multiplayer süresinide katarsan + sadece sinema değil nargile, sigara, bar, taksim parasınıda eklersen şimdi Türk oyuncusu için aşırı pahalımıymış bakalım? Günler önce buluşup demoda multi maç yapalım diyen adam.Yemin ederim seninle oyun oynadığıma utandırdın beni.Hani ''Türkçe oyun çıkarmış, iyi güzel.Napalım, bana sordun mu oyunu Türkçe çıkaralım mı diye?'' demeye hakkın yok.Ne yaparsan yap ne dersen de sen bu oyunu korsan oynayacaksın, biliyorum.Eğer oynamıyorum diyorsan eyvallah tamam alma, zorla değil.Birde şu laflara bitiyorum.

Yapsınlar bir Çanakkale savaşı ne kadar yerliler görelim dimi baba ?

Ulan hayırsız! Hadi ben tamam o tamam şu tamam senin daha bu oyunu orjinal alacağın belli değil ?! Adamlar çıkarsa ne işe yarayacak ? Daha pazarın gelişiminden emin değiller.Ee Çanakkale Savaşı yapsalar ne olacak ? Sadece Türkiye pazarına bel bağlamış olacaklar.Sence yeterlimi ? Onlarda işini yapıyor aynı zamanda Türkleri düşünüyor.Hala bunu anlamayan gerizekalılar ile aynı forumdayım inanamıyorum ya fitil ediyolar adamı !

• move için yüzeyel bi konuşma geçmiş ama anladığım kadarı ile destek olmayacak herhalde.
  • yerli kardeşleri kutluyorum fakat ttnet i de kalitesiz hizmetinden ve fahiş fiyatından ve haksız rekebetten milletten yararlanmasını sonunun turkcell e dönmesi dileklerimle
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Lütfen bu oyunu orjinal alalım ...

Bende ömrümde ilk kez orjinal bir yazılım/oyun olarak bunu almaya karar verdim. PC ye milyar TL leri gömüyoruz, 40-50 tl şu oyunu orjinal alalım. Oyunlarda Türkçe dil desteği için ışık olabilir satış rakamları.
  • arkadaşlar biri bana anlatabilir mi acaba Core 2 duo E4600 işlemci,2 GB 667 mhz ram ve hd 5770 ekran kartı ile bu oyunu hangi ayarlarda oynarım ona göre bu oyunu 100 lira da olsa orjinal almayı düşünüyorum.Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar biri bana anlatabilir mi acaba Core 2 duo E4600 işlemci,2 GB 667 mhz ram ve hd 5770 ekran kartı ile bu oyunu hangi ayarlarda oynarım ona göre bu oyunu 100 lira da olsa orjinal almayı düşünüyorum.Teşekkürler şimdiden.

çözünürlüğe göre advanced-gamer oynarsın..
  • Ben de 59 TL gibi muhteşem bir fiyatla bu oyunu orijinal alacağım. Adamlar haklı, 2 saatlik sinemaya 12 TL vermeye gocunmuyoruz. Burada 15-20 saatlik oyun süresi söz konusu. Kaldı ki büyük vefa örneği göstererek ısrarla Türk oyuncusuna ve Türkçe'ye yatırım yapıyorlar. Dünyanın belki bir numaralı oyununu ana dilimizde sunuyorlar bize. Hepimiz orijinal almalıyız diye düşünüyorum.
  • vıdeomu acılmıyor tıklıyorum sayfayı hafıfı asagıya atıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.