Şimdi Ara

Crysis 2 - Eurogamer Expo Gameplay[Off-Screen] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
1
Favori
14.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dante sana şöyle bir haber veriyim gamespot un cevat yerli ile bir roportajı var ve orda soruyor.

cry engine 3 pc de diğerlerinden daha farklı yani pc de yine çok iyi işler yapıcak

3:25 dakikadan sonrasındaki alt yazıları okursan görcen

http://vimeo.com/11194791

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 7 Ekim 2010; 2:55:04 >
  • Henüz PC ile ilgili hiçbir SS video falan görmediğimiz için doğru olabilir ama umutlu değilim ben pek. Belki modlarla adam ederiz Crysis 2'yi PC'de.
  • Karne gelmeden donanımı yenilemek şart oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Henüz PC ile ilgili hiçbir SS video falan görmediğimiz için doğru olabilir ama umutlu değilim ben pek. Belki modlarla adam ederiz Crysis 2'yi PC'de.

gerek kalmaz ce3 pc de güçlü olucaktır dx11 daha fazla fizik vs vs..

X.T.R.E.A.M.
    dostum sistem yenileyeceğine bi xbox 360 slim tavsiye ederim sana artık pc ye çok oyun çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Henüz PC ile ilgili hiçbir SS video falan görmediğimiz için doğru olabilir ama umutlu değilim ben pek. Belki modlarla adam ederiz Crysis 2'yi PC'de.

gerek kalmaz ce3 pc de güçlü olucaktır dx11 daha fazla fizik vs vs..

X.T.R.E.A.M.
    dostum sistem yenileyeceğine bi xbox 360 slim tavsiye ederim sana artık pc ye çok oyun çıkmıyor.

Hocam ps3 var zaten ama ben konsolda fps ye karşıyım en fazla rpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prоwler -- 7 Ekim 2010; 5:14:22 >

• Crysis optimizasyonu sağlamak adına ( ki ps3-xbox360 adına olduğunu sanıyorum) ilk iki oyundaki cryengine fizik ve texturelerinden ferakat etme yoluna girmiş. Fear 2'deki gibi bir hava var bu gameplay'de umarım pc versiyonunda özellikle pcnin konsolları gpu-cpu ve ram ekseninde çoook gerilerde bıraktığı şu sıralarda bizleri gerçekliğe ve doyumsuz bir görsel şölene BOĞAR .. Bir başka konuda bende bir FPS oyununun artık sadece single store modundan çok multiplayer konusunda da geldiği noktadır. Umarım multiplayer mapler-oynanabilirlik-silahlar vs vs clan oluşumlarına ve turnuvalara vs uyumlu bir hale getirilebilir. COD-BLACK OPS. - BF BC2 - MOH2010 vs gibi multiplayer fps oyunlarına bir alternatif oluşturabilir.
  • crysis 2 nin mp videosu güzeldi ortam savaş fln bide o grafikler eklenince benim hoşuma gitti mw2 yi andırıyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

crysis 2 nin mp videosu güzeldi ortam savaş fln bide o grafikler eklenince benim hoşuma gitti mw2 yi andırıyodu.

Zaten CE3 grafik motoru, CoD4: MW ve MW2'nin kullandığı IW 4.0 grafik motoruna çok benziyor. Bu yüzden animasyonlar vs. göze hoş geliyor, oynanışta da doku detaylarının önemi biraz ortadan kalkıyor.
  • wow süper gerçekten
  • mw ve mw2 nin grafikleri fotorealistik ce3 konsolda animasyon film gibi.daha bi tatlı başka açıklama bulamıyorum "tatlı" :D
  • eurogamer expo'daydim.
    crysis'i gormedim nedense. New Vegas'i, Need for speed, Gran tourismo falan hepsini oynadim. bu yoktu neden gormediysem.
  • new vegas nasıl gelişmeler varmı ?
  • oyunda texture streaming ve fizik problemleri var. textureler yakınlaşınca falan ortaya çıkıyor bide cama falan ateş edince çıkan cam parçacılarında takılıyor... demekki mart 2011 e kadar adam ederler oyunu daha çok vaaaaar
  • daha cok var haa bende dedim bir kaç aya kalmaz cıkarırlar o kadar reklam video inceleme den sonra o kadar bekletilirmi demekki arıza vermiş oyun
  • Crysis 1 bana göre 2'den daha iyi gibi ne bileyim ormanlı alanda sevdim ben bu oyunu,şehri pek yakıştıramadım,umarım güzel olur ölüsü yeter zaten crysisin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE EI RI N

Crysis 1 bana göre 2'den daha iyi gibi ne bileyim ormanlı alanda sevdim ben bu oyunu,şehri pek yakıştıramadım,umarım güzel olur ölüsü yeter zaten crysisin...

dağdan indim şehre misali artık oda bir şehirli
  • Crysis Türkçe olmasıyla dahil herşeyiyle süper bir oyun zaten, pc konsol farkeder mi ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

acayip fena bi optimizasyon sorunu var pc demi oynanıyor bu videoda konsoldami bilmiyorum ama kasmalar oluyor

kesinlikle pc

pc olduğunu sanmıyorum. dikkat edilirse şarjör vs değiştirirken ekranın ortasında analog harfleri çıkıyor ( x gibi mesela)
  • Şu oyunu beklemekten sıkıldım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

acayip fena bi optimizasyon sorunu var pc demi oynanıyor bu videoda konsoldami bilmiyorum ama kasmalar oluyor

kesinlikle pc

pc olduğunu sanmıyorum. dikkat edilirse şarjör vs değiştirirken ekranın ortasında analog harfleri çıkıyor ( x gibi mesela)

Xbox kolunu takıncada bilgisayara o işaretler çıkıyor...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.