Şimdi Ara

CryEngine Şimdi de Yeşil Sahalarda (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
9.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Berbat Olur Bence FPS Motoru Spor Oyunlarında İşi Olmaz :)
  • Fifayı ezer derkene grafik oalrak ezer demek istedim hemen eksilemeyin cry engine 3 ile çıkarsa daha iyi olur crytek yaparsa.
  • cry engine'i pistlerde de görmek isteriz
  • Maksimum gol.
  • pes ten iyi lan grafikleri karakter modellemelerinide hallederse ;)
  • Modeller Fifa 11 den convert (Textureler ile birlikte)
  • yok bu motorla olmaz yok şunla olur diyenler hadi siz yapında görelim :@ Helal olsun adama konudaki yorumlara bakın gevurlar neler diyor siz ne diyonuz :@
  • işin içinde gkan varsa asıl siz stadyumlara bakacaksın demektir....
    soccercenter.net
    gkangames.com

burada adam dünya çapında iş yapıyor
  • Adamlar türkçe konuştuğumuz için biraz sıkıntılı galiba foruma bakın.
  • gökhan için küçük insanlık için büyük bir adım yeni bir futbol oyunumu geliyor acaba ?
  • Frostbite çok kasıyo birader yaa öyle görüntü motoru mu olur :D He yukarıdaki görüntüler bence pes 12 den daha güzel :D nihahahaha
  • Olumsuz yorum yapmayı değil de şöyle düşünsek ;

Spiker Ertem Şener, yorumcu Rıdvan Dilmen olsa, STSL eksiksiz çıksa, bütün Türk takımlarının stadları teker teker yapılsa fena mı olur ? Ben sevindim açıkçası. Grafik iyi veya kötü. Türk yapımı olması beni sevindirdi. John CHAMPION'u dinleyeceğime Ertem Şener'i dinlerim :)
  • BSC Misafiri

22.11.2011 22:12:07

rıdvan dilmenin ta ..... onu yorumcu diye ntvye koyanın beynini .....
  • harika bir çalışma olmuş.http://vimeo.com/31174580 burada daha ne gözüküyor. ayrıca crydev forumu makara olmuş,türkçe yorumlar ve tepkilere karşı inadına türkçe yorum atan arkadşlar =D
  • animasyon gibi :) ama grafikleri filan çok güzel hep fifa pes zaten farklı bi oyundaha olsa keşke diodum.
  • Fena değil.. Crytek oyun yapacak olsa bunun kat kat üstü grafiklere sahip bir çalışma yapar... Bence çok basit olmuş grafikler....
  • adam king oyun yapmış be abi
  • Bu Adam Winnig Elevene de Yama Yapmıştı Gkan Dı Türkcell Süper Lig Yapmıştı Yama
  • Deneme gibi birşey olmuş. Cry Engine'in yapabildiklerini bilenler zaten bu görüntülerin daha geliştirilebilir bir hale geleceğini bilir. Bence de Crytek şu futbol işine bir el atsın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.