Şimdi Ara

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
14
Favori
154.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz Cruze ye hangi renk Chevrolet logosu gider arkadaslar. Birde olmazsa olmaz sunu yaptir dediginiz neler var aracta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah logo yada beyaz logo güzel oluyor. Ben hem aynalarimi hem logo,u mat füme kapladim. Degisik duruyor. Bunda önce piano blackdi. Standart ve güzel. Bir ara da beyaz yapmayi düsünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kırmızı logo daha güzel duruyor :)
  • aracı full mat siyaha kaplatmak istiyorum daha önce mat kaplatan arkadaş var mı ?

• Aybbb kullanıcısına yanıt
    Cok gec gordum ama tesekkur ederim :)

• Aybbb kullanıcısına yanıt
    Markasini bilmiyorum muhtemelen markasiz yaylar, istanbulda bir firmadan intermet uzerinden satin almistim

• Arkadaşlar NB sport plus aracıma resimdeki difüzörden taktırmak istiyorum

1- Türkiye piyasasında KDV dahil 300 ytl hemen hemen aynı fiyat aralığında
    2- Ebat olarak bi tek design edition için uyumlu olmayabilir diye yazılıp çizilmiş hep
    3- Malzeme kalitesini yakından görüp inceleyebilen var mı?
    4- Boyasız hali nasıldır ? beyaz aracta nasıl durur ?

Edit : Arkadaşlar baya bi araştırdım ama izmitte ve gerçekte uygulanmış halini görme şansım olmadı.(istanbulda bi kaç tuning firması ile görüştüm ama net bilgi alamadım )Fiyat olarak ebay de daha cazip fiyatlat var ama malzeme kalitesi nasıldır bilemiyorum.Görüp inceleme fırsatı bulmuş veya aracında kullanan arkadaşlar tecrübe ve fikirlerini sunmalarını rica ederim.
     CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye

• quote:

Orijinalden alıntı: brkncng

Arkadaslar haftasonu far ve stop taktirdim.

Farlar Junyan marka 640 TL
    (Gunduz böyle görünmüyor,ayni farin daha kalitelisi var, eagle eye marka yalnız fiyat 1300 civari)

Stoplar Eagle Eye marka 800 TL

https://imageshack.us/a/img707/2384/b6du.jpg
    https://imageshack.us/a/img841/671/y8fj.jpg
    https://imageshack.us/a/img40/6241/qnei.jpg
    https://imageshack.us/a/img153/8082/qeu6.jpg

Hocam hayırlı olsun.Aynı raç bendede var junyan farlar 10 numara olmuş.İyi günlerde kullanın.Fiyatları vermişsiniz nereden aldığınızıda PM den öğrenme imkanımız var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evocati41

Arkadaşlar NB sport plus aracıma resimdeki difüzörden taktırmak istiyorum

1- Türkiye piyasasında KDV dahil 300 ytl hemen hemen aynı fiyat aralığında
    2- Ebat olarak bi tek design edition için uyumlu olmayabilir diye yazılıp çizilmiş hep
    3- Malzeme kalitesini yakından görüp inceleyebilen var mı?
    4- Boyasız hali nasıldır ? beyaz aracta nasıl durur ?

Edit : Arkadaşlar baya bi araştırdım ama izmitte ve gerçekte uygulanmış halini görme şansım olmadı.(istanbulda bi kaç tuning firması ile görüştüm ama net bilgi alamadım )Fiyat olarak ebay de daha cazip fiyatlat var ama malzeme kalitesi nasıldır bilemiyorum.Görüp inceleme fırsatı bulmuş veya aracında kullanan arkadaşlar tecrübe ve fikirlerini sunmalarını rica ederim.

Bu ürün sadece DE için değil, WTCC ve SPORT donanımlarda arka tampon orjinal olarak gelen siyah-krom motif yüzünden
    uyumlu değildir. Sadece arka tamponu sade olan LS ve LT NB/HB lere uygun. Zaten bu siyah-krom görsel gayet güzel duruyor.
    Görsellik için tek yada çift egzos ucu eklenebilir.

Resimdeki araç da LS versiyon...
    Hiç bir DE/WTCC/SPORT tamponunda sonradan yapılma böyle bir eklenti resmine rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 21 Ekim 2013; 20:55:30 >

• @ Panther

Cevap için teşekkürler
  • tam olarak ihtiyaç duyduğum bir başlıkmış emeği geçen arkadaşlara teşekkürler. Bu arada konu modifiye ve aksesuar olunca geçenlerde ankara bahçelievler 4. caddeden geçerken sağda park etmiş vaziyette gümüş gri-beyaz karışımı bir cruze gördüm araçta arkadaşlar olduğu için durup fotoğrafını çekemedim ve içim yanıyor aracın hangi parçaları gri hangileri beyazdı bilmiyorum :( taklit olacak da olsa aynını yapardım beyaz ya da gri bir cruze alıp. Gördüğüm en harika cruze du. Araç sahibinin yolu buralara düşerse lütfen bana ulaşsın :)
  • Bbbhdr B kullanıcısına yanıt
    araç hb ise ben olabilirim o. ankaradayım arabam beyaz gri. bahçeliden de çok sık geçerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybbb

araç hb ise ben olabilirim o. ankaradayım arabam beyaz gri. bahçeliden de çok sık geçerim :)

Mümkünse, foto isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: Aybbb

Mümkünse, foto isteriz.

Hb miydi bilmiyorum o aklımdan çıkıp gitmiş tamamen. Bahçelievler 4. caddenin en aşağısındaki sokağa girer girmez solda park etmiş vaziyette gördüm. Foto mümkünse mükemmel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bbbhdr -- 31 Ekim 2013; 12:35:24 >
  • x

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 21 Kasım 2013; 21:54:04 >

• Devam;
     CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye

• quote:

Devam;

Hocam bu gerçekten 10 numara olmuş. Hatchback'in arkayı tamamlamış. Güle güle kullanın. Ürünü nereden temin edebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 26darktemplar

quote:

Devam;

Hocam bu gerçekten 10 numara olmuş. Hatchback'in arkayı tamamlamış. Güle güle kullanın. Ürünü nereden temin edebiliriz?

İlk 2 resim Spoiler olan benim aracım değil. Boğaç(compicat) Antalyaya servise geldiğinde başka araca montajlı gördük.
    İlk önce beğendik, sonra siyah diye beğenmedik. Kararsız kaldık es geçtik.

Günlasa ait SRT tuning diye bir yan firması var. Yanlış hatırlamıyorsam 350 dediler(yanlış hatırlıyor olabilirim, belki Boğaç htam hatırlar)

Eğer istenir ise irtibata geçilip temin edilebilir.

*3. resim benim araca ait. Boğaç siyah kapı kolu sticker'ı almış onları montaj yapmıştık.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Spoiler şahsen benim hoşuma gitti. Yalnız fiyat yüksek gibi geldi. Bundan daha büyük parça olan marşpiyellerin takımını 170 TL'ye almıştım.

Sizin araçtaki kapı kolu sticker'ını çinli amacalardan alıp bende uygulamıştım :)
    Şu ürünle birlikte güzel bir kombinasyon oluşturuyor.
    http://www.aliexpress.com/item/2009-2013-CHEVROLET-CRUZE-Signal-Lamp-sticker-Light-Side-Emblem-decoration-trim-TURBO-STYLE-Sport-style/1232957292.html

Son olarak arka stoplardaki beyaz kısımlara orta koyulukta film kaplatabilirsiniz. Geri vites lambasının ve sislerin olduğu yerede kırmızı film. Bence biri beyaz diğeri kırmızı kötü duruyor.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.