Şimdi Ara

CRUSİER TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    8-20 bin tl arası cruiser tavsiyesi.
    Aklımda Honda Shadow,Suzuki VL 800,Yamaha Dragstar 650,Virago 535 var.
    İlk 3 sıradakiler pahalı:((
    Virago uygun.Ama ondada temiz ve yüksek model bulmak zor.
    Kuşadasında bir tane Virago 535 var.58.000 km.1997 model.
    Bilgilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız Çok sevinirim.
    herkese teşekkürler.

• Türkiyede çok saçma bir crusier piyasası var.Uygun fiyatlı rakipleri olmadığından herkes eski püskü motorları birilerine kakalamaya çalışıyor.Ben hiçbirine bu fiyatları vermezdim.Eğer imkan varsa Iron 883 almaya bakın biraz para arttırıp yada başka türlere yönelin.
  • Honda shadow - virago 535 tavsiye ederim. İron 883 harley kesinlikle tavsiye etmem - sadece marka efsanesine ucuz bir giriş yapabiliyorsun kesinlikle rahat değil - deli gibi titriyor - cok benzin harcıyor - öksürüyor ( bana inanmayan altın elbiseli adamı izlesin ) - bakımı deli gibi pahallı

honda shadow guzel makina ancak vt750 şaftlı ve takriben daha yeni olan modellerden bahsediyorum. Eger buna güç yetmiyorsa kesinlikle virago 535 tavsiye ederim - klasik V makina - şaftlı aktarma - dragstar600 vb lerden daha guclu daha hızlı ve daha torkludur. Bakımı cok ucuz oldukça basittir ve tamamiyle japon yapımı bir makinadır. Vulcandan(6 vites ) sonra en hızlı cruiserlardan biridir. Proje olarak bobber - cafe racer vs istedigin gibi özellştirebileceğin bir makinadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir_khan

Honda shadow - virago 535 tavsiye ederim. İron 883 harley kesinlikle tavsiye etmem - sadece marka efsanesine ucuz bir giriş yapabiliyorsun kesinlikle rahat değil - deli gibi titriyor - cok benzin harcıyor - öksürüyor ( bana inanmayan altın elbiseli adamı izlesin ) - bakımı deli gibi pahallı

honda shadow guzel makina ancak vt750 şaftlı ve takriben daha yeni olan modellerden bahsediyorum. Eger buna güç yetmiyorsa kesinlikle virago 535 tavsiye ederim - klasik V makina - şaftlı aktarma - dragstar600 vb lerden daha guclu daha hızlı ve daha torkludur. Bakımı cok ucuz oldukça basittir ve tamamiyle japon yapımı bir makinadır. Vulcandan(6 vites ) sonra en hızlı cruiserlardan biridir. Proje olarak bobber - cafe racer vs istedigin gibi özellştirebileceğin bir makinadır.

Konu tee şubatta açılmış.O zamanlar yine fena değildi.Şimdi 2006 shadow yada dragstarlara 30 bine yakın fiyat çekiyor fırsatçılar.Telli jantı,kampana freni eski sistemi falan o fiyatı verenlere yazık.30 bine güncel sistemli bi hd almak daha mantıklı.Hd fanı değilim ama böyle giderse fırsatçılar 40 a yakın fiyat çekicekler 10 15 yaşında motorlara.

• Iron 883 test etmiş biri olarak söylüyorum insanı motordan soğutur. Işıkta zangır zangır titriyor. Giderken titremekten ayakların uyuşuyor. Gaz veriyorsun gitmem diyor. Adı HD diye o paralara yazık.

XVS1300A, Gv650, GV700, Vulcan S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.