Şimdi Ara

Crusader Kings III (2020) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
15
Favori
26.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CK 2 kullanıcı düşmanı neredeyse, ayrıca bir anda bütün dlc paketleri ile alınca oyun daha da karmaşıklaşıyor, CK3 şu an sanırım Paradox'un en rahat oynanabilir oyunu.

• multi oynamak isteyenler pm atabilirler arkadaşlar dc sunucumuz var herkesi bekleriz

https://discord.com/invite/TErcERvD

• Yeni ek paket ne zaman gelecek, verilen bir tarih var mı?

Ek olarak konsol tarafını bekliyorum. Xbox da oynamak için ama onunla alakalı da bir tarih paylaşılmadı galiba.

• Beyaz_Peynir kullanıcısına yanıt
    Ek paketin çıkış tarihi yarın açıklanacak diye bir söylenti var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yeni yıla kadar ertelenmişti en son.

• 8 şubat olarak açıklandı, 50 lira
    bundan sonra hep bu fiyatla çıkar dicektim ama hoi4 no step back bugün yine 32 liraya çıktı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu dlcyi kendi karakterimizi yarattığımız dandirik dlclerden biri sanıyordum - 2. oyunun böyle bir dlcsi vardı adı aklıma gelmedi - ama 50 tllik bayağı büyük çaplı bir dlcymiş. Bu arada 50 tlye satılan ilk Paradox dlcsi sanırım bu da. En fazla 32 tl olurdu dlcler.

• Satın alacaktım, Steam de kütüphanede yazıyor.

Sevindim :)

• Arkadaşlar kış indirimlerde iken oyunu anlamı düşünüyorum

Şu dlc rCrusader Kings III: Royal Court oyunun fiyatı kadar fiyatı var, biliyorum paradox oyunları dlc almadan tam oyun olmuyor, bu dlc de o dlclerden mi?

• DcNeuS kullanıcısına yanıt

o dlc daha çıkmadı ama evet büyük dlclerden o da.

• The Mandalorian kullanıcısına yanıt

Fark etmemişim, İçeriğini biraz okudum güzel duruyor, Sizce alınabilecek değerde bir dlc mi? tabi görüp deneyimlemeden cevaplamak zor olur.

Daha önce oynamadıysanız hocam bi deneyin oyunu çıkan dlcler ile, dlcsiz bile eğer daha önce bu tarz bir deneyim yaşamadıysanız sıkılmadan 50-60 saati devirirsiniz.

Oyunu biliyorum ck2de baya zaman geçirdim, ama şuan 50tl olan fiyatı artar düşüncesi ilerisi için biraz düşündürüyor, mesela eski oyunda bazı dlcler olsa da olur olmasa da, buda öyle mi diye sormak istemiştim.

Bu büyük dlc imiş yani oyuna epey şey ekleyeceklerini düşünüyorum, küçük dlcsi bile oyuna bir şeyler kattı, eğer maddi olarak sıkıntı olmazsa, oyunu da oynarım gibi bir düşünceniz varsa bence alın, fiyatlar güncellenebilir.

Fiyat politikasından dolayı bende öyle düşünüyordum, cevaplarınız için teşekkürler

İyi oyunlar, iyi forumlar

• Hali hazırda oynadığım tek oyun. Sürekli silip baştan başlıyorum ama, zevkli :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Daha önce hükümdar ölmeye yakın bir çoçuğu varis olarak belirleyip diğerlerini rahip yaparak ilerliyordum.
    Bu şekilde devam etmek istemiyorum. Bütün çoçuklar yaşasın, aile büyüsün. Büyük aile olmanın katkısı oluyor çünkü.
    Ama diğer evlatlara da ana düklüğümden toprak kaptırmak istemiyorum. Belki yeni ele geçirdiğim yerlerde lord, kont yapabilirim.
    Bu şekilde devam edebilmek için ne yapmam lazım? Veraset sistemi mi yoksa başka bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazartesi günü kalabalık ck3 mpiz var katılmak isteyenleri discorda bekleriz

discord
    Join the CEHENNEM MELEKLERİ Discord Server!
    https://discord.com/invite/pZGQVWz7
    Selam hocam
    Eger kral veya imparatorluk yönetiyorsaniz kontrol ettiğiniz düklukte feodal seçimli yasa ekleyin. Daha sonra o düklukteki tüm kontluklar sizdeyse tek oy veren siz oluyorsunuz. Ve varisinizi o dükluge aday gösterirdeniz ana unvanlariniz o dukluk ve dukluk içindeki kontlar varisinize geçer diğerlerine bisey kalmaz kasada o dukluk dışındaki kontluklar kalır. Görüş cezası almadan 2 duklukte bunu yapabilirsiniz. İmparatorluk ve kültürel gelişim olunca aynı anda daha fazla kontrol sahip olma hakkınız oluyor böylece 2 düklukte kontrol sizde olur. Ayrıca 4 seviye taht otoritesinde kendi varisinizi seçebilir ve dukluklerle toprakları kontrol altına alabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkçe yamaya güncelleme bekliyorum da dlcyi de alamadım zaten henüz. Yalnız Ck2 kadar sarmadı fazlaca animasyon geliyor o 3d modeller falan ciddiye alamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.