Şimdi Ara

Crossfire Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Asus 7870 ekran kartım var. Crossfire yapmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla crossfire teknolojisinde ekran kartları aynı seri yani örnek 7xxx olduktan sonra crossfire bütün modellerle olabiliyor. 7870&7850 veya 7970&7950 gibi ancak aklıma takılan ben 7870 ekran kartımla 7970 modelini crossfire yapmak istiyorum. mümkünmüdür?

• yazdıgınız gıbı aynu gpu aılesınden kartlar cf olabılıyor 7870ve 7970 cf olmaz
     Crossfire Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 11 Mart 2013; 16:42:40 >
  • teşekkürler.
  • ısı değerleri çok artarmı + fan takmamız gerekirmi acaba ? (7850 2gb oc edition için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edutreader

ısı değerleri çok artarmı + fan takmamız gerekirmi acaba ? (7850 2gb oc edition için)

bu bıraz kullanılan kasaya ve kartların fan sıstemlerıne baglı duzgun sogutan kasada stock olmayan sogutmalı kartlarla ısı sorunu olmaz
  • ısı değerleri artar. elindeki kartı nezaman almıştın yeni çıkan tahiti 7870 lerden aldıysan onunla sadece yine aynı seriden kartla crosslayabilirsin. pitcairn kartlarıda kendi aralarında.(7850/7870)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.