Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Creative ZEN X-Fi3 Türkiye Satışı

25
Cevap
0
Favori
5.427
Tıklama
Giriş
      1456 Mesaj
      09 Ocak 2012 17:03:49 Konu Sahibi
      Merhabalar, bu güzel ürün şu anda piyasaya çıktı mı? Ben bunu almayı düşünüorum, fakat şu anda Türkiye'de satışı yok. Türkiye'ye ne zaman gelebilir? Distibütör firmayla bu konuyla ilgili bilgi alacağım. Umarım bu cihazın Türkiye'de sayışı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strazburg -- 9 Ocak 2012; 17:05:46 >

|
      |
      09 Ocak 2012 17:26:51
      bu alet flac te çalabiliyor , yurt dışından bile henüz yaygın degil ve fiyatı 130 dolar vicarı
      "Benim için müzik uykularımdaki rüyalarım gibidir, sadece ben görürüm, hissederim, yaşarım, unuturum, hatırladıklarımı aktarırım, yorumlarım... bazı rüyalar da gerçek olur. müzik iyi yada kötüdür, bir tercih yapmak ise hayattır." Erkan Oğur...
    • Binbaşı
      1456 Mesaj
      09 Ocak 2012 17:30:45 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

bu alet flac te çalabiliyor , yurt dışından bile henüz yaygın degil ve fiyatı 130 dolar vicarı

Bence güzel bir ürüne benziyor. Sırf dahili hoparlörü var diye almayı düşünüyorum.
      |
      |
      20 Ocak 2012 18:46:26 Konu Sahibi
      Pazartesi günü Koyuncu Elektronik'te tanıdğım bir arkadaşıonla görüşeceğim. Bu konuyla ilgili net bilgi aldıktan sonra belli olacaktır.
      |
      |
      13 Şubat 2012 12:28:31
      takipteyim, flac desteği yüzünden ben de satın almak istiyorum.
    • Binbaşı
      1456 Mesaj
      13 Şubat 2012 15:42:24 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Details

Destek Bilişim'de Creative müdürüyle görüştüm ve şu bilgileri alabildim.

"Bahsedilern ürün için henüz bizlere bilgi verilmedi. Creative'dan haber bekliyoruz, Creative onay verirse satışı Türkiye'de yapılcaktır"
      13 Şubat 2012 16:18:48
      iriver clix gen1 e benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Hedef 1M LoL nick AnnihiLaTe
    • Yarbay
      2288 Mesaj
      13 Şubat 2012 17:42:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

quote:

Orijinalden alıntı: Details

Destek Bilişim'de Creative müdürüyle görüştüm ve şu bilgileri alabildim.

"Bahsedilern ürün için henüz bizlere bilgi verilmedi. Creative'dan haber bekliyoruz, Creative onay verirse satışı Türkiye'de yapılcaktır"

teşekkürler, mesajınızı aldım.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      477 Mesaj
      06 Nisan 2012 00:04:34
      Takip...
      |
      |

Battlefield 4 ID: YSUNAR
      KAOS CLAN -ADMIN
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      06 Nisan 2012 00:56:21
      Ben de yılbaşından beri takip ediyorum. Gerek bluetooth kulaklığa sahip oluşu gerek 32gb'ye kadar hafıza kartı desteği beni cezbetti. Ayrıca boyutları da çok uygun. Benim gibi müzik arşivini yanında taşımak isteyenler için ideal bir ürün. Umarım Creative bu güzel aleti Türkiye'ye getirir. Çıktığı gibi almayı planlıyorum çünkü :)
      |
      |
      10 Nisan 2012 22:16:40
      3 ay geçmiş ilk mesaj üzerinden bu ürün hakkında bir açıklama yok mu
      15 Nisan 2012 21:50:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ademis

3 ay geçmiş ilk mesaj üzerinden bu ürün hakkında bir açıklama yok mu

Creative'ın keyfini bekliyoruz. Ben de çok sabırsızım zaten.
      |
      |
      17 Nisan 2012 16:51:07
      Bende bekliyorum... Arşiv taşımak için biçilmiş kaftan.. Nerde o eski hardiskli playerlar... Şimdi kaldık saçma sapan 2gb 4 gb playerlara.. Fason mallara..

|
      |

Klavye ile imza atılmaz;)
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      07 Mayıs 2012 02:30:00
      bende haber bekliyorum nasıl birşeydir bu ya
      |
      |

Steam id: xserhanx ~Origin id: xserhanx
      Asus Maximus V GENE ~ IntelI7 3770K ~ Syncmaster SA950
      Logitech G700 ~ Logitech F710 ~ Logitech G19
      SonyPSP

• Binbaşı
      1456 Mesaj
      28 Haziran 2012 13:13:50 Konu Sahibi
      Multimedya Bilgisayar'a bugün gidiyorum. Bu konuyla ilgili onlardan da bilgi alacağım.
      |
      |
      05 Temmuz 2012 00:22:06
      Distibütörle bir kaç defa muhatap olmak durumunda kaldım, son derece ilgisizler ve piyasaya sürdükleri ürünler hakkında yeterli teknik bilgiden yoksunlar.
      Ürünü merak edenler şu ürüne göz atsınlar:http://www.hepsiburada.com/liste/creative-zen-style-m300-8gb-fm-radyo-bluetooth-ses-kayit-mp3mp4-player/productDetails.aspx?productId=bd56935&categoryId=9181

X-Fi ses işlemcisine sahip olması ve bir kaç artistlik detay dışında yukarıdan üründen hiç bir farkı yok.
      05 Temmuz 2012 23:22:16 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

Distibütörle bir kaç defa muhatap olmak durumunda kaldım, son derece ilgisizler ve piyasaya sürdükleri ürünler hakkında yeterli teknik bilgiden yoksunlar.
      Ürünü merak edenler şu ürüne göz atsınlar:http://www.hepsiburada.com/liste/creative-zen-style-m300-8gb-fm-radyo-bluetooth-ses-kayit-mp3mp4-player/productDetails.aspx?productId=bd56935&categoryId=9181

X-Fi ses işlemcisine sahip olması ve bir kaç artistlik detay dışında yukarıdan üründen hiç bir farkı yok.

M300 ile ZEN Style 300 modellerini karşılaştırdım. M300!ün sesi ZEN Style 300'den daha düşük. Bluetooth ve hafıza kartı gibi özellikleri olsa ne faekeder? O yüzden, M300 bence çok başrısız bir cihaz.
      |
      |
      10 Temmuz 2012 13:32:53 Konu Sahibi
      Bu cihazım Türkiye'de satışı olacağı yok. Cihaz neredeyse 7 ay önce çıkmış, halâ Türkiye'de satılmıyor. Artık geleceği konusunda hiçbir umut kalmadı. İğrenç ses kalitesiyle olan cep telefonlarını kullanmaya devam.
      |
      |
      11 Temmuz 2012 16:41:06
      Sansa clip+ varken beklemeye değer mi halen bu cihazı.
      |
      |
      **Oem Pc :Amd Phenom 2 955 B.E(Gelid Tranquillo+Noctua Nf-P12)//Asus M4A87TD/USB3//2*2 G.SKILL Ripjaws DDR3-1333Mhz CL7//Sandisk 120GB Extreme SSD//Seagate 320 GB NCQ//Asus EnGtx460//Samsung 2253 Lw//Cooler Master Storm Sniper B.E//High Power 600 Watt//Samsung DvdRw//Creative Augidy Value//**Laptop: Lenovo G500
      **Cinema Sys :Panasonic Tx-P42g20e//Pioneer VSX-520//Sony SS-MF400 (Front)//Tannoy Mxc (Center)//Creative S750 (Surround) //Pioneer S-21W (Sub)
      **Stereo Sys : Pioneer A-209R//Sony SS-H12 Bookshelf
      **Sansa C200(Rockboxed)//Sony MDR1R//Philips She3590//Sennheiser Mx80//Section 8//Lg G4//Xiaomi Mi Band 2
    • Yarbay
      4739 Mesaj
      11 Temmuz 2012 17:18:01
      Dh de pek bilen yok ama sansa fiyatında sesi sansadan iyi teclast x30 var.

// Dark N10 Kasa // Seasonic M12II-850 EVO Güç Kaynağı // Asus ROG Strix X370-F Gaming Anakart // AMD Ryzen 5 2600 @4.1GHz İşlemci // Lepa Aquachanger 120 İşlemci Soğutucusu // Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) @2933MHz @CL14 Bellek // Asus ROG Strix GTX 1070 O8G Ekran Kartı // Corsair Force GT 120GB SSD // Western Digital Caviar Blue 1TB 7200 RPM HDD // Western Digital Elements Portable 2TB HDD // Windows 10 Single Language 64 Bit İşletim Sistemi // Asus VG248QE Monitör // Logitech G105 Klavye // Thermaltake Tt eSports Black Mouse // Steelseries Qck Mousepad // Logitech F710 Gamepad // Gamesir G4S Gamepad // Sony PlayStation Vita Slim v3.65 Henkaku // Samsung Galaxy S7 Edge // Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear Kulaklık // Dzat DF-10 In-Ear Kulaklık //
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
son dakika
üniversite
Blogio
Ankara Web Tasarım
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,306
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.