Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.772
Cevap
2
Favori
82.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: arrival41

arkadaşım ürünün kumandası da yok anladığım kadarıyla.

fm kumandadan bahsediyorsan o yok ama o çok pahalı bişey değil piyasada 10 milyon bişey. Eğer gerçekten düşünüyorsan beni bir ara...
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratbaba

quote:

arkadaşım ürünün kumandası da yok anladığım kadarıyla.

fm kumandadan bahsediyorsan o yok ama o çok pahalı bişey değil piyasada 10 milyon bişey. Eğer gerçekten düşünüyorsan beni bir ara...

eminmisin? en son gördügümde o kumanda 100milyon civarindaydi.. hatta ben ondan bi tane almiştim 95 milyona
  • 10 milyona varsa bende alcam benimkinde temassizlik var bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: Apexi

10 milyona varsa bende alcam benimkinde temassizlik var bea

Vallaha Apexi 10 milyona değil de 4.13 ytl'ye buldum.
    işini görür mü bilmem

işte kanıt:
     CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!!

işte link:
    http://www.alestabilgisayar.com/asp/listgroup.asp?brand=CREATIVE&group=CELAUDACC

bu mağaza ankara'da var. başka nerde var bilmiyorum ama güvenilir bir mağaza olduğunu , ordan devamlı alışveriş yapan bir arkadaşımdan aldığım referans sonucu söyleyebilirim... önceden 12 milyondu , şimdi 4 milyona düşmüş... bu ne ya

şirket telefon ve adres:

ALESTA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ REKLAM TURİZM BÜRO MALZEMELERİ LTD.ŞTİ
    SELANİK CADDESİ NO:25/2 KIZILAY /ANKARA
    TEL:0312 425 47 10 Pbx FAX: 0312 419 35 77

quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

eminmisin? en son gördügümde o kumanda 100milyon civarindaydi.. hatta ben ondan bi tane almiştim 95 milyona

DrynhwyL sen ne yaptın ya 4 nere? 95 nere? çok para gitmiş hocam ,çoooook... yazık.

• @AbY

Kumanda maalesef stokta yok olsa ben de kardeşime alcaktım. Ayrıca bu fiyattan alan var mı gerçekten??

4 5 tane site buldum yaklaşık bu fiyattan satan ama hiçbirisinde kalmamış acaba gerçekten bu fiyata sattılar mı yoksa kalmadığı için mi bu fiyattan gösteriyorlar anlayamadım..Ama hepsiburada ve ideefixe 90 ytl diyor hala aynı kumanda için anlayabilmiş değilim..Bulan haber verirse sevinirim.
    edit: 5 dakikalık araştırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhsm -- 5 Nisan 2007; 3:42:56 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GtMaster

Arkadaşlar windows vistada tanıtamıyorum aleti ;vista kullanan nasıl yapılacağını bilen biri yokmu aranızda

senin cihazda hangi ver. fireware var k 1.x mi 2.x mi ?

firmware 1.x olan var bende 2.x olsa sorun olmazdı zaten.
    Vista için usb driver yok creative in sitesinde nasıl tanıtacağımızı bilen varsa paylaşalım buradan
  • walla 4-5 ytl ye kumanda şaka gibi stoklara girince biz de stok yaparız artık

bu arada bir aksilik olmazsa ben de aranıza katılıcam yarın inşallah zen touch yarın gelcekmiş

yine bir aksilik olmazsa sorularla biraz kafanızı şişirebilirim, şimdiden söyliyim

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar windows vistada tanıtamıyorum aleti ;vista kullanan nasıl yapılacağını bilen biri yokmu aranızda

senin cihazda hangi ver. fireware var k 1.x mi 2.x mi ?

firmware 1.x olan var bende 2.x olsa sorun olmazdı zaten.
    Vista için usb driver yok creative in sitesinde nasıl tanıtacağımızı bilen varsa paylaşalım buradan

o zaman 2.x yollari gözüküo bi xp den yüklücen o fireware yoksa pc e xp yükle cift isletim sistemli kullan :D

• quote:

Orjinalden alıntı: AbY

quote:

10 milyona varsa bende alcam benimkinde temassizlik var bea

Vallaha Apexi 10 milyona değil de 4.13 ytl'ye buldum.
    işini görür mü bilmem

işte kanıt:
     CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!!

işte link:
    http://www.alestabilgisayar.com/asp/listgroup.asp?brand=CREATIVE&group=CELAUDACC

bu mağaza ankara'da var. başka nerde var bilmiyorum ama güvenilir bir mağaza olduğunu , ordan devamlı alışveriş yapan bir arkadaşımdan aldığım referans sonucu söyleyebilirim... önceden 12 milyondu , şimdi 4 milyona düşmüş... bu ne ya

şirket telefon ve adres:

ALESTA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ REKLAM TURİZM BÜRO MALZEMELERİ LTD.ŞTİ
    SELANİK CADDESİ NO:25/2 KIZILAY /ANKARA
    TEL:0312 425 47 10 Pbx FAX: 0312 419 35 77

quote:

Orjinalden alıntı: DrynhwyL

DrynhwyL sen ne yaptın ya 4 nere? 95 nere? çok para gitmiş hocam ,çoooook... yazık.

stokta yok zaten gelse alirim bende parami bea

• quote:

Windows Vista için uygun sürücüleri bulamıyorum.Yeni bilgisayarımda vista yüklü bir türlü tanıtamadım nomad explorer kurdum.xp usb driverleri yükledim ama sorun çözülmedi.
    creative in istesinde vista için driver yok bu arada..
    Sizce firmware 2.x sürümünümü denemeliyim.Aslında 1.x sürümünü değiştirmek istemiyorum.

Yardım

Arkadaşlar sorunu çözemedim vista da 2.x firmware yüklemeden nasıl yapılacağını bilen varsa lütfen burada paylaşalım
  • arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkür ederim ben de bugün zen touch 40 gb sahibi oldum, umarım bir sorun yaşamadan ihtiyaçlarımı karşılarım. şu an şarj oluyor takıldığım bir yer olursa bilgilerinize ihtiyaç duyabilirim ama bakalım becerebilecek miyim?
  • hayırlı olsun dostum
  • teşekkür ederim
  • quote:

arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkür ederim ben de bugün zen touch 40 gb sahibi oldum, umarım bir sorun yaşamadan ihtiyaçlarımı karşılarım. şu an şarj oluyor takıldığım bir yer olursa bilgilerinize ihtiyaç duyabilirim ama bakalım becerebilecek miyim?

Hayırlı olsun arrival41. aramıza hoş geldin. umarım memnun kalırsın. hatta eminim kalırsın

dedikten sonra kendi araştırdğım fakat işin içinden çıkamadığım mevzuya geleyim.
    bu mevzu Creative Zen Touch'ın kılıf mevzusu. bilindiği gibi boyutları hafif büyükçe oldugundan , üzerinde gelen kılıfla kullanmak , devamlı koy cıkar koy cıkar yapmak zor geliyor. pek kullanışlı olmuyor açıkçası...
    bu topic'i biraz araştırdığımda cromathicaberation isimli arkadaşın koyduğu resimdeki kılıfa hasta oldum:

işte o kılıf:
    http://static.flickr.com/22/25811188_2a956346d5_o.jpg

zaten bu kılıfa hasta olmamak mümkün değil
    ama gelin görün ki , bu silikon kılıftan türkiye'de yok. bırakın türkiye'yi herhangi bir yerde bile bulamadım. amazon'da vardı galiba ama linkini kaybettim. ilk sorum bu:
    amazon.com'dan alışveriş yapsak türkiye'ye gelir mi?
    bu zamana kadar hiç bir şey alan oldu mu?

daha sonra aynı arkadaş
    burda:
    http://www.gameseek.co.uk/stores/Creative/all/
    ve burda:
    http://www.exspect.co.uk/html/Welcome-to-Exspect.htm

o kılıftan oldugunu söylemiş ama yok... keşke olsaydı...
    bu kılfı nerden edinebiliriz. silikon kılıf bulan kullanan varsa yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbY -- 7 Nisan 2007; 13:33:24 >

• merhaba arkadaslar ben temmuzda bir zen touch 40 gb aldim ve aldigim gun bozuldu( hard disk hatasi) geri götürdüm ve 1 ay içinde servisten yenisini gönderdiler. bugün playerimi düsürdüm ve açtgimda kitlendi. bende yanindaki delige birsey sokarak recovery moda gecerek kurtarmaya calitim ama yine harddisk hatasi diyor.bu sefer uzerinden yaklasik 6 ay gecmis durumda ve üzerinde darbe aldigina dair izler var garati geçerli olur mu? olmazsa masraf1 nekadar olur? çok tesekkürler
  • Windows vista kullanıcıları için hiçbir sürücü yok firmware 1.3x olanları tanımıyor vista tek yol 2.x firmware yüklemek
    Ben yaptım mükemmel oldu.Hiç sorun çıkmadı takılma,kilitlenme falan da yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: homtiri

merhaba arkadaslar ben temmuzda bir zen touch 40 gb aldim ve aldigim gun bozuldu( hard disk hatasi) geri götürdüm ve 1 ay içinde servisten yenisini gönderdiler. bugün playerimi düsürdüm ve açtgimda kitlendi. bende yanindaki delige birsey sokarak recovery moda gecerek kurtarmaya calitim ama yine harddisk hatasi diyor.bu sefer uzerinden yaklasik 6 ay gecmis durumda ve üzerinde darbe aldigina dair izler var garati geçerli olur mu? olmazsa masraf1 nekadar olur? çok tesekkürler

"homtiri"
    öNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN...
    Benim 20GB Zen Touch'umda düştü ve derin ezikler aldı...bu sebepten dolayı garanti servisi vidasına bile dokunmadan bana geri verdi..Sonuç: 100$ + kdv 'ye içerisindeki 20GB hdd yi değiştireceklerdi..Ayrıca takacakları HDD garanti dahilinde olmuyormuş.
    Bende vazgeçtim ve gittim 40GB Zen touch Aldım...
    Şimdi Evden dışarı çıkarmıyorum zen'i ..
    Senin 40GB HDD değişimi için nekadar isterler acaba bilmiyorum ama kendin piyasadan bulabilirsen takabilirsin..
    Ben 20GB olanı bulamadım (1.8 inch oluyor bunlar)...
    Eski topic lerde 40 GB zen touch hdd resmi vardı sanırım...O sana yol gösterebilir..

Tekrar Geçmiş olsun..

• 1.8 lik hdd var da icine yazilim yüklemek sorun olurdu, bu arada benim zen touch hala satilik :D
  • evet arkadaşlar ben size bişi soracam bu mp3 çalara hangi frimware yüklenirse her istediğim bilgisayardan bilgi alabilirim ben müzük atmak için değil sadece bilgi almak için driver yüklemden çalışmıyomu çalışmıyorsa bu mp3 ne işe yarar
  • Mp3 çalar almayı düşünüyorum ve kriterlerim de kapasite,pil ömrü ve ses kalitesi. Aslında 1-2 gb'lık yada sd kartla hafızası artırılabilen bir oynatıcı düşünüyordum ama zen touch 20 gb'ı 240 liraya görünce fikrim değişti. Tavsiye eder misiniz? Tek kafama takılan boyutları,acaba gömlek cebine sığar mı? Gerçi nakit sıkıntım var biraz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MicroCube -- 21 Nisan 2007; 22:31:36 >
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.