Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.772
Cevap
2
Favori
82.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben de hekes aletin icini acsın diye yazmadım bunları, merak edenler belki acmazlar bu sayede. hem garantisiz alan olur, garantisi dolan olur,meraklısı olur di mi. maksat paylaşmak yani. efenimm!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makabal -- 20 Eylül 2006; 17:19:00 >
  • selam,
    multimedya yı aradım, ankara ile gorustum once, bizim satmadığımız urunlere bakmıyoruz dediler. sonra ist.u aradım 2.el aldım nerden alındıgını bilmiyorum dedim. gonderin hallederiz dediler. acaba urunun turkiyeden alınmadıgını anlayabilirler mi. uzerinde seri no falan yok sadece model no var. icindeki chipsetin numarasını da almamışlardır diye dusunuyorum cunku aleti acmıs olmaları gerekir herhalde. bilmem yanlış mı dusunuyorum

ayrıca,
    sorunu kısaca anlattım, buyuk ihtimalle touchpad arızalanmıstır dediler. değiştiririz dediler. ücreti de 40$ +kdv tutar dediler. fakat ben cok tatmin olmadım. sorun sanki baska biryerlerde gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makabal -- 20 Eylül 2006; 17:22:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: makabal

arkadaslar ben de hekes aletin icini acsın diye yazmadım bunları, merak edenler belki acmazlar bu sayede. hem garantisiz alan olur, garantisi dolan olur,meraklısı olur di mi. maksat paylaşmak yani. efenimm!!

Benim zaten böyle bir iddiam olmadı...
  • arkadaşlar merhaba herkese...benim bi sorunum var...
    şimdi dün ürünü açtığımda normalde direk kaldığı parçadan devam eder ya,bu sefer açınca creative sonra zen touch yazdı ve sonra..."re building library" yazısı geldi ve sonra ürünün içerisindeki 500 parçanın silindiğini gördüm.bi ara 28 tane parça atmıştım tekrar oraya döndü.şu an 28 tane parça var alette.ne olduğunu anlamadım.üründe gene mi bi arıza var diye kafama takılmaya başladı.yoksa ben mi yanlış bşey yapıyorum dedim.bundan önce bi hafta önce pc ye takmış mp3 atarken cihaza, gene aynı şekil bişey olmuştu.attığım bütün parçalar gitmiş.gene 28 tane kalmıştı.fakat o zaman şarjının tam bittiğini düşünerek olabilir dedim ve geçiştirdim.bu sefer de şarjı son dişe gelmişti.neden oldu böyle bişe anlamıyorum.mp3 leri atarken yanlış bişey mi yapıyorum acaba.direk bilgisayarımdan girip oradaki creative e girip. sürükle bırak mantığı ile attım bütün parçaları.şimdi ne yapmam lazım.başına böyle bişe gelen oldu ise yardımcı olursa sevinirim.şimdiden saolun...

• Re-building library bir kaç kere benim de başıma gelmişti ancak dosya silinmesi olmamıştı kesinlikle...
  • Çok olur o, son derece normal bir şey re-building. Ta ki, veri kaybı yaratmayana kadar. Veri kaybı oluyorsa ya Hard Disk hatalı üretimdir ya da yazılımsal bir sorun var demektir...Yoksa kilitlenmelerde sık sık re-building yapar yani bu aletler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Be Creative

Çok olur o, son derece normal bir şey re-building. Ta ki, veri kaybı yaratmayana kadar. Veri kaybı oluyorsa ya Hard Disk hatalı üretimdir ya da yazılımsal bir sorun var demektir...Yoksa kilitlenmelerde sık sık re-building yapar yani bu aletler...

cihazda herhangi bi kilitlenme olmamıştı...cihazı normal bi şekilde kapattım.ve açınca bu oldu..
    şimdi bu ne demek hard disk mi arızalı...
  • Daha ilk kez olduysa net bir şey denemez aslında. Ama gelecek 2-3 haftada da bu tip sorunlar çok rahatsız edici boyutta olursa bence servise başvurmanda fayda var. En eski üretimler için böyle bir şeyler söyleniyordu Zen Touch'ta. Ama 1yıldır alanlarda HDD sorunu duymamıştım açıkçası...
  • arkadaşlar öncelikle hepinize mrb diyorum.valla bahsettiğiniz herşey bana çok tanıdık bnmki de zamanında annem saolsun su dolu paspas kovasına düşmüştü.önce tamir ettiler bi ton para aldılar ama daha sonra yine bi sürü problem oldu çalışmadı fln.anakartını değiştirdik dediler ama aletin içindeki şarkılar dahi duruyodu.aradım pardon yanlışlık olmuştur tekrar göderin dediler bu sefer düzeldi.tabi tuşlarda yine dediğiniz gibi şeyler var ama olsun şimdilik götürüyo böle.ama aleti 7 8 ay kullanamadım tabi git gel git gel.anlıyacağınız biraz kazıklıyolar adamı.bi de istanbul olunca takip edemedim pek iyice saf sandılar.neyse benim sorunum şu ki.bn bu alete fm kumanda istiyorum çünkü çantada taşıycam ve kulaklığım çok kısa.sesi mükemmel ama boyu kısa bu arada almak isteyenlere tavsiye ederim sonynin klasik 818modeli.fiyatı da 15 milyon civarı.neyse bu kumanda konusunda yardımcı olabilecek birileri var mı.ikinci el bile olur hatta daha iyi olur fiyat açısından

• ha bu re building olayı fln bnm de başıma geliyo başka şarkılardan alakasız yerlerden devam etmeler fln.valla bence alışmaya çalış çok rahatsz edici diilse.serivse ben hiç güvenmiyorum yani.hatta orda burda baya olumsu reklamını yaptım.aletin ses fln harika ama servis sıfır.ben bi zamanlar trimax marka bişi almıştım onun bile servisi daha iyiydi götürüyodun yapıyolardı takır takır.bu arada benim zen 20lik olanı
  • Hoşgeldin, FM Remote satan yerler vardı internette hepsiburada gibi yerlerde. İkinci el olarak birinden almak istiyorsan bilemiyorum bulur musun...

Re-Building sonunda alakasız başlaması doğal gene, bir eski açısa göre yapıyor onu yani tarihi geri alıyor. Ama veri kaybı berbat bir şey...
  • ya aslına bakarsan bu sitede birinden buldum ama arkadaştan haber yok tamam satarım dedi de bakalım artık.işte tek sorun alet sağlam mı diil mi orda yani.ben acaba bildiğiniz bi yer var mı diye sordum.amerikan pazarında aleti aldığım adam beni 5 aydır fln oyalıyo ha bgn ha yrn diye.en sonunda dedi ki multimedyada da yokmuş bulmaya çalışıyoz.ben de adamdan ümidi kestim böle arıyorum işte
  • http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=302&productid=bd45650

Havale ile satın al bence buradan. Hepsiburada en iyi sitelerden biri bu konuda, bazen elinde olmayan şeyi varmış gibi gösterir ama paranı da 1hafta sonra geri yollar Var diyor şu an...
  • tamam bi bakıyım.valla çok saol.
  • ha bi de aklıma gelmişken bana şöle önerebileceğiniz çook baba bi kulaklık.ama gerçekten evet bu diyebileceğim.bi arkadaşa almak istiyorum da
  • Fiyat aralığı nedir? Ne tarz müzik için dinlemek için alınacak?
  • ya valla belli bi fiyat aralığı yok ama çok da astronomik olmasa iyi olur bi kulaklığa göre.vala genel olarak rock falan dinlemek için.
  • Yani hem uygun hem de kısmen izolasyon sağlayan bir model olarak, Creative EP-630 önerebilirim. Fiyatı da çok astronomik değil. Gold'larda 45ytl seviyesinde alınılabiliniyor. Rock filan da rahatlıkla dinlenir
  • tmmdır saol bi ilgileniyim çok teşekkürler tekrar
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.