Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

UM1 kullanıyorum ben de. Zen Touch'a da ZV:M'e de cuk oturan, muhteşem bir IEM bence...Zaten herkesin bilgisi var artık. UM1'e verdiğin paradan pişman olmazsın, sadece taktığın an seni uçurmasını bekleme Tizlere, basslara ve izolasyona çok dikkatli bakarsan neden herkesin bu tip kulaklıkları tercih ettiğini çok rahat anlarsınHayırlı olsun ZV:M tekrar, ikisine de sahip olan 2. kişi oldun burada. En kısa zamanda ses ve görüntüyle ilgili yorumları da bekleriz
  • ya bişi oldu ya benim zen touchuma anlamadım cebimdeydi bi çıkardım ekran yok sonra res attım zen touch yazdı ... sonra şarkı deiştircikte arada bi ekran gelio 5 sn fln durup kayboluo şimdi taktım bilgisayara docked yazıo ama silik ve seyrek bi şekilde ekrana bişi oldu daha önce başına gelen var mı noldu ya :S
  • geçen gün düşürdüm çok pis zen touch'umu bişi olmadı allahtan, ama bu kılıfından memnun olan varmı beyler? kemeri tutan kısmı oturmuyor hiç iyi yapamamışlar kılıfı... her an düşecek dye tutuyorum
  • Bir süre sonra kılıf iyice kayganlaşıyor,yatay tutup biraz eğim verince cihaz içine kayıyor resmen...
  • ee ben napıcağım şimdi yaa :( kılıfsız cebimde duruyordu off ya niye böle oluo hep böle çok istiyince bişiyi :(((
  • Kingan siz Zen Touch'u alalı ne kadar oldu acaba? Bir de nerden ve ne kadara aldınız? Yanında kumanda hediyesi geldi mi?
  • ben estore'dan aldım yanında kılıf fmli kumanda tr uyumlu adaptör kablosu hede hödö'de geldi ve 380 ytl'ye aldım piyasada daha ucuzunu bulamazsın fiyata ben kefilim... ama tr uyumlu adaptör ve fm kumanda alamayanlar olmuş haberin olsun
  • @Kingan
    Dostum sanırım donanımsal bir sorun bu yine, yazılımla alakası olamaz. Aynısı MuVo'da başıma gelmişti zamanında, bazen çıkıp bazen kayboluyor ekran. Temassızlık sanırım, bence servise başvur...

@Joker
    Ben Zen Touch'ta da Vision:M'de de yol için o kılıfı kullanıyorum. Bence harika bir şey, takılan yere de tam oturuyor. Seninkinin girişinde sorun olmasın?
  • valla kemere takılan yer çok sıkı tutmuyor kemerimi, ufak bişi olsa cebime koycamda cepelr zaten dolu olduğundan
  • estore'den alıp da tr adaptör ve kumanda gelmeyenlerdenim ama mail attım kumandayı yollamışlar kargoyla ama nasıl olduysa dün gelmesi gerekirken hala ses seda yok.Adaptör yollamasalarda olr 1.5 ytlye dönüştürücü zımbırtısını buldum.Hem artık benim mailden sonra yanında fm radyo kumanda hediye yazıyor
  • alamayan arkadaşlar istesinler
  • ben dönüştürücü aldım elimde 3 tane oldu bugün aleti deiştirdim çalışıomu die denemk için dönüştürücü aldım bi mavi bilgisyar verdi bide ilk yokken almıştım etti 3 :D şu anda çalışıo alet şarja taktım . o american girişinden firmanında haberi yok dedi bana mavi bilgisayardaki yetkili bakıcaklar artık haber vericekler ciddiyen bişi olmaz ztn dönüştürücüyle deişior . siz hep kılıftamı taşıyorsunuz acaba ? ben cebimde taşıdım gitti bi daha taşımam çok zorunda olmadıkça töbe artık :D
  • kılıfta taşıozda noluyor gene düşürdük
  • bu kadar da olur mu pes ya yeni deiştirdiim de bozuk çıktı hard diski takıldı fln okuyamadı bende yarın gidip deiştircem bide kzılayda ya ben hep gidemem ki şimdi bozulsa bi daha yandım vallaha okulda açılıo hadi hayırlısı ztn bi sıkıntı var içimde uf bea :D
  • Ne oldu, 3. kez verdiler mi?

Bu arada firmware problem ile recovery mode'da takılan arkadaşlara...

http://forums.creative.com/creativelabs/board/message?board.id=dap&message.id=126842
  • evet 3. defa aldım şimdi ii gibi alet şarkı atıcam onun dışında sağlam alet bide hediye fm remote verdiler :D bu kadar bozlumadan sonra :)) teşekkürler ilginize bu arada ... Zen touch kardeşliği :D
  • Alayına Zen Touch, Ölümüne Creative

Tabi şakaBiz iyi olanın yanındayız, yeri gelir Cowon alırız, yeri gelir iPod..Tabi yeri gelir mi onu da bilemiyorum
  • creative den yer kalır mı :d valaha alet maşallah şu an ii nazar değmesin naza boncuu takıcam bulursam :D bide kulalkık işini halletsem çok mutlu olucam :))) fm remote da verdiler deli ii oldu valaha adam geldi size dedi fm aparatı verelim dedi bende ii olur bu kadar şeyden sonra dedim bi de türk prizimide getirmişler onuda aldım deli mutluyum bide ödevlerim var bitiriyim bi onları bi de bişi sorcam hani gölgelendirme var ya ses açarken mesela ordaki gölgelndirme için yukardan bi çizgi inio dimi sizdede anlatabildim mi bilmiorm ama :D
  • Valla arkadaşlar Creative beni satın aldı galibe

İmzama bakın
  • @Kingan
    Tepeden inen çok belirgin olmayan çizgiyi mi diyorsun ses açarken falanSevindim bu kez sorunsuz olduğuna.

@KontG
    hahaaynı durum benim için de geçerli vallahi, ses kartıyla sistemi de halletmişsin hocam bakıyorum da...Hayırlı olsun hepsi, bir sorun yoktur umarım
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.