Şimdi Ara

creative zen neeon alırken bır kere daha dusunun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1ay evel kardeşime mp3 player almak için arastırma cektım kendımde creative muvo slım kullanıyorum memnun kaldıgım için onada creative den baktım ve zen neeon dıkkatımı çektı ve fıyatıda gayet iyi 512mb 119mılyon teknosada begendım ve almaya karar verdım akşam sarja koyup doldurduktan sonra mp3lerı attım sarkı dınlıyordum gecıs yaparken bır anda takıldı kaldı reset attım duzelsı daha sonra tekrar denedım gecıslerde takılıp kalıyordu göturdum makına arızalı dedıler yenısını verdıler suanlık bı problem yok ve dedımkı demekkı bana ole denk geldı dedım sevgılılıer gununde kıs arkadaşımada alayım dedım aynısından gercekten çok hoşuma gıtmıstı tıpı ve ve ses kalıtesı nese kıs arkadaşımada aldıgım aynı problemı yarattı arkadaşlar ve anladımkı bu alette bu kronık bı arıza ve gerı zen v 1gb ıle değişim yaptık

• sonucta sorunsuz bir alet ile degisiyorlar madur olmuyorsun ama o model zaten cok tutulan bir model olmadigi icin cok göze batmamis demek ki
  • iki tanesinde sorun çikti diye bu bütün zen neeonların sorunlu cihazlar olarak degerlendirilmesi yanliş bence...
    fujitsu siemens laptoplar gibi olsaydi almayin sorunlu denebilirdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.