Şimdi Ara

Creative X-FI Surround Pro Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, ses kartı olarak Creative SB X-Fi Surround 5.1 Pro USB almayı planlıyorum ve evimde 2.1 hoparlör var. Bu ses kartını alsam bu 2.1 hoparlör ile sorun yaşar mıyıım yoksa illa 5.1 ses sistemim mi olması gerekli bu kartı kullanabilmem için?

• ihsnlky kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki 2.1 hoparlörü de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sorun olmaz.

Yalnız bilgisayar laptop değilse bu kartı önermem. Tabii ki o/b ses kartına göre daha iyi ama gerçekten vasat bir ses kartı. Onun yerine Asus Xonar serisinden DS, DG, DX yada D1 modellerine bakmanızı öneririm.

Dediğiniz Creative'i 1 sene kullandım. Şu an Asus Xonar DX modelini kullanıyorum. Asus'a geçtikten sonra çok ciddi bir iyileşme oldu. Bu sebeple Creative'in bu modelini önermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam laptop ile kullanacağım. Bütçem 250 lira civarında olduğu için mecburen bu modele yöneldim. Teşekkürler bilgi için.
    O zaman fazla seçenek yok.

Eğer yurtdışından getirtme şansınız varsa Asus Xonar U7 modelini tavsiye ederim. Gerçekten çok başarılı bir kart olduğu söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam peki ASUS XONAR U1 ve ASUS XONAR U3 hakkında bilginiz var mı? creative de dahil olmak üzere bu üç model arasından sizce hangisi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsnlky -- 26 Mart 2014; 19:11:21 >
    Yurtdışı sitelerinde de Asus U3'ün creative'e göre daha iyi bir müzik deneyimi sunduğu söylenmiş. Her iki kartı da kullanmış kişilerin yorumları bu yönde.

http://www.head-fi.org/t/627553/asus-xonar-u3-vs-creative-sound-blaster-x-fi-go-pro-usb

Creative'den sonra Asus'a geçmiş biri olarak ben de Asus U3'ü öneririm.
  • Anladım hocam. Asusu alacağım sanırım çok teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.