Şimdi Ara

Creative Thx 550 amfi arızası tamir veya yeni amfi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Amfiyi tamirciye götürdüm. 250 tl ye yaparım dedi. 75 tl parça fiyatıymış geri kalanı işçilik olacak dedi. Öyle bi anlattı ki bu amfinin özel yapıldığını çok değişik olduğunu uğraştıracağını bahsetti. Zaten 2.eli 220 ye bırakıyorlar. Yaptırmadım. 5 hoparlör boşta ve benim bir amfi almam lazım

Creative thx 550 hoparlör için uygun f/p amfi olarak ne tavsiye edersiniz?

İlk başlık:

arkadaşlar subwoofer uzun zamandır vızıldayıp duruyordu bugün de çalışmamaya başladı. sinirden içini açtım. galiba şase kablosu kopmuş vaziyette. bunu lehimleyeceğim yer tam neresidir söyleyebilir misiniz? evinizde thx 550 var ise resmini atma imkanınız var mı?

beyaz kablonun alt kısmındaki gümüş uçlara değince sigorta atıyor, boşta olunca buffer işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 26 Ocak 2016; 23:47:20 >

• Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum sistemin içini keşke sen açmasaydin.. Bence hiç kurcalamadan bi tane oto ses sistemcisine veya bu işlerden anlayan bi yere götür.. Mahallelerdeki elektrikçilerden bahsetmiyorum.. Onlar genelde bi bakişta anliyor olayi..

Ben bi tahmin yürüteyim, siyah metal kisima değdirdiniz mi hiç şase kablosunu.. Veya aşağida fotoda gösterdiğim küçük alandaki yere.. Bi ihtimal orasidir çünkü kablo kisa uzanacaği pek fazla yer yok.. Gri metalden bahsetmiyorum orasina değdirirseniz zaten sigortasi atacaktir diye düşünüyorum.

Bide elinizde Thx 550 var ise resmini atma imkanınız var mı demişsin ama sanmiyorum ki kimse bakip söylemek için sisteminin içini açsin.. Umarim daha iyi bilen biri yardimci olur.

• Amfiyi tamirciye götürdüm. 250 tl ye yaparım dedi. 75 tl parça fiyatıymış geri kalanı işçilik olacak dedi. Öyle bi anlattı ki bu amfinin özel yapıldığını çok değişik olduğunu uğraştıracağını bahsetti. Zaten 2.eli 220 ye bırakıyorlar. Yaptırmadım. 5 hoparlör boşta ve benim bir amfi almam lazım

Creative thx 550 hoparlör için uygun f/p amfi olarak ne tavsiye edersiniz?

• Pm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.