Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Creative T3 2.1 GigaWorks Hoparlör Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      19 Aralık 2014 18:02:12 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Hoparlörleri 3 günde bir belki kullanıyorum belki kullanmıyorum. Kozmetik olarak tek kusuru bir tanesinin üzerindeki sürtme sonucu oluşan izdir, Mekanik ya da kozmetik bir başka sorunu yok. 6 aydan fazla garantisi devam ediyor. Kutusu var, faturası var, orijinal kutu içeriği var. Yeni sahibine hayırlı olsun.

Cihazdan bahsedecek olursam, benim bizzat gördüğüm en sağlam bass bunda. Bası %25 üzerine getirip ben müzik dinleyemiyorum camlar titriyor. Komşuları titiz olanlara önermem. Trusted reviews puanı 10 üzerinden 9. Çok anlatmaya gerek yok, araştırmak lazım.
      http://www.trustedreviews.com/Creative-GigaWorks-T3-2-1-Channel-Speakers-review

Fiyat olarak 290 TL >> 275 TL uygundur diye düşünüyorum. Kargo da 15 lirayı geçerse üstünü ben ödeyeceğim.

http://www.vatanbilgisayar.com/creative-gigaworks-t3-2-1-speaker.html

Kusur dediğim yeri çektim sadece. Kalan bölümler fazlaca temiz. Bu da gidip dibinden bakmadan zaten görünecek şey değil, ben yakın çekimle belli ettim doğru açıyla.

CREATİVE GigaWorks G500 310W Rms 5 + 1 Hoparlör Seti

* Kutusu yoktur , kargo da yapılır ama paketleme işi zor, o yüzden umarım Ankara'da elden teslim olur. Araç ile 15 km mesafeye kadar kendim getirip ücretsiz bırakabilirim.
      * Satın aldım fakat, ailemin evinde kaldığı için ve pc de salonda kurulu olduğundan mütevellit sesi açılmadı bile, açılsa bile %10 seviyesinden fazla kullanılamadı :)
      * Kalitesini bilen bilir, şu anda satışta dengi bir cihaz yok sıfır alabileceğiniz.
      * Satış nedeni, annemin evde istememesi ve en az 2 yıl kullanamayacak olmam. 1 yıl okul + 1 yıl askerlik vs.

Kimine göre Z5500 den iyi kimine göre kötü fiyat performans olarak kesinlikle iyi tertemiz bir set.
      Eksik bozuk, kırık ,cızırtı vs yoktur. Tamamen sorunsuz.

Fiyat :500TL >>> 450 TL >> 425 TL SON.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 22 Aralık 2014; 18:52:13 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      Referanslar: 25

Katılım Zamanı
      25 Ekim 2008

22 Aralık 2014 18:36:44

T3 hopörlör setini aldım. o çizik denilen varla yok arası bir şey. on numara oldu bu hopörlör. M1335 den sonra ses kalitesinde fark epeyce çok oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 22 Aralık 2014; 18:38:55 >
      |
      |
      Bahsedilenler: hiickimse

MSI Z87 MPOWER MAX/ İNTEL Core i7 4770k / MSI GTX 980 Tİ LİGHTNİNG / GSKİLL 2400MHZ TRİDENTX /
      CREATİVE X Fİ TİTANİUM FATALİTY CHAMPİON / CASELABS SMH10 KASA / SEASONİC 1000W 80 PLATİNUM
      CROSSOVER 27QD LED 2560x1440 /SAMSUNG 830 SSD 256GB SATA 3 + 840 PRO 256GB SSD
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.