Şimdi Ara

Creative Sound Blaster ZX Kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
3.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanmakta olduğum ses kartımı satma kararı aldım. Kartın ilk sahibiyim, Vatanbilgisayardan almıştım. Şu an sistemimde aktif olarak kullanmaktayım.
    Kutusu ve aparatları tamdır. Kargo ücretini alıcı öder, istediğim fiyat 800TL dir.

Aktif olarak kullandığım için sökmek zor geldi kasa dışından bir fotoğrafını çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 1 Mart 2021; 0:1:51 >

• Garantisi varmı? Satış nedeni nedir ?
  • Garantisi bitti. Diğer ilanlarda Gold Nichicon Capsli diye belirtmişler, merak edip söküp baktım. Aynı altın kapasitörlere sahip. Bence gereksiz bir detay ama belirtmek istedim. Zaten Luxon kapasitör ile Nichicon kapasitör farkını anlayacak kadar odyofil olan insanlar bu kartları almaz.

• takipteyiz...
  • dostum biraz indirim düşünürsen herşeyi tam ise ve sorunu yoksa biraz indirim yapabilirsen elden nakit alabilirim Bursadayım
  • Fiyat Takipteyiz :)
  • Öncelikle hayırlı satışlar..Bu ne havalı ses kartıymış yaa biz hep onboard kullandık bugüne kadar :/ Bu kartla müzik kaydı falan mı yapılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayıt için değil hocam, daha çok müzik dinlemek ve oyun için tercih ediliyor. Güçlü kulakları daha iyi besliyor.
  • aynı ses kartının aparatlı versiyonu var bende kontrol panelli olanı. Çok iyi ses veren ve çok farkedeceğiniz ancak iyi bir kulaklık ve hoporler gerekiyor gidipde dandik apple kulakligini buna takarsanız birşeye benzemez.
  • ayrica kulaklık ve hoporleri ses kartına takabilyorsunuz. 2 tane girişi var. Konu sahibi isterse ses kartını çikişlari hakkında bilgi verebilir.
  • İlanı açık unutmuşum. Sennheiser Game Zero aldıktan sonra satmaktan vazgeçtim.

• Freemium kullanıcısına yanıt
    Ayni kulaklik bende de var hocam seste fark oluyor mu ? Gercekten degiyor mu siparis edecegim ona gore

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • coox1907 kullanıcısına yanıt

Fark ettiğini düşünüyorum. Bu kulaklık, ses kalitesi çok göreceli kavramlar. Anakartımı alınca sadece denemek için ses driverini kurdum, o zamandan beri hiç kullanmadım. Hatta onboard spu biostan kapalı. Onun için net bir şey diyemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.