Yüzbaşı
11 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 210 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bu karttan kullanan varsa sorum olacak mikrofon taktigim zaman ses gitmiyor mikrofon test yaptığımda kendi kendine garip uğultulu ses çıkarıyor kendi kontrol panelindeki tüm ayarları açmama rağmen yani yankı vs gibi sorun devam ediyor

Asus tuf b450 plus gaming
Ryzen 2600x
Crucial 3000 MHz cl15 ram 16 g
Gigabyte RX 570. 4 GB ekran kartı
FsP 550w power supply
1.5 TB sata 3 HDD ve 120 GB SSD

Sistemi satmayı düşünüyorum ne kadar eder tahmini sizce
Merhaba sistemin
Asus tuf b450 plus anakart
Ryzen 2600x
Crucial 3000 MHz ram

16 GB ram kullanıyorum aynı model ve marka 8 GB daha ram ver elimde sisteme taktigim zaman 1 uzun 2 kısa bip sesi geliyor açılışta
Çıkarınca sistem sorunsuz açılıyor ne yaptıysam çözemedim sorunu bios son sürümde

Merhaba Kule tipi işlemci soğutucumun fanı bozuldu sadece fan almak istiyorum ryzen 2600x işlemci kullandığım için soğutması çok güzeldi 55 dereceyi geçmezdi o yüzden sadece fanı nerden bulabilirim netten bakıyorum kasa fanları var işlemci için olana rastlayamadım 12 cm bu arada fan link varsa atabilrimisiniz

2000 tl zor ama Yinede Sorayım dedim 27 inç monitör varmıdır?
Varmıdır Önerebileceğiniz çocuk için 600 tl geçmiyecek bir tablet hızlı olmaz ama çok yavaşta olmasın istiyorum :)
Kasa içi havalandırma için ekran kartının geldiği kısma fan yuvası açtırmak istiyorum bu mümkünmü sizce lazer kesim ile bunu yapabilirlermi kasa içerisinde çok fazla ısı birikiyor egzoz fan üst fanlar yetersiz kalıyor
Yeni kasa aldım boş, ürünü eve getirip pc montaj yaptım fakat kasanın üst kısmında eziklik içine çökmüş buda gözüme batmaya başladı acaba vatan bilgisayar iade alırımı sizce ve ön panel usb 3.0 girişinde yamukluk var içe doğru kasılmış yan çerçevesi usb girişinin
arkadaşlar elimde anakart ram işlemci ve ekran kartu var piyasa ederi ne kadar bilgisi olan varmı

ram kingston kvr1333d3n9/4g 4gb 1333 mhz
anakart FOXCONN H61MX H61 DDR3 VGA+GLAN+SATA2 16X
işlemci intel pentium g860 3.00 ghz
ekran kartı ise 5550 1gb 128 bit
Merhaba ryzen 2600 kullaniyorum oc yok islemcide stok fanla islemci 43 ile 50 arasi yukse 65 70 buluyor akasa nero 3 sogutucu taktim fakat hala isi degerleri ayni degisen bisey yok kullanan varsa isi degerleri ne durumda bilgi verebilirmk
Hakkında
İlgi Alanları: Bilgisayar, Sinema, Müzik, Kitap
Forum İmzası:
Önüne Arkana Toparlanda Bak Bu Dünyanın İşlerine Koymazsan Yasak O zaman Gülersin O Zaman Seversin Bazı Şeylerede Alışmaya Bak
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Bilgisayar
Intel
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
Fidelity
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Sony
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 755
İkinci El Bölümü Mesajları: 228
Konularının görüntülenme sayısı: 75.645 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 113 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.