Şimdi Ara

Creative SBS A520 Bass hoparlörü gidip geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar creative sbs a520 5.1 ses sistemim var pc de kullaniyorum. Bass hoporlorunde ses gidip geliyor uzun sure bazen anlik geliyor bazen 1 2 dakika çalışıyor. Kutunun icindeki ses kartindaki bass hoporlorunun kablolarinin lehimli oldugu yerde ne oldugunu bilemedigim beyaz lekeler var. Emin olmamakla birlikte güç devresinde ortada macun gibi bisi sürülmüş ve ortası kararmış (örnek resimdeki güç devre kartı) fakat bass haric diğer uydu hoparlörler sorunsuz çalışıyor.Sorunun ne oldugunu bilen yada yardim edebilcek kimse varmı arkadaşlar Creative SBS A520 Bass hoparlörü gidip geliyor Creative SBS A520 Bass hoparlörü gidip geliyor Creative SBS A520 Bass hoparlörü gidip geliyor güç devre kartı benim ses sistemimdeki kart degil ama macunun üstü kararmış örnek olsun diye internetten buldum arkadaşlar isteyen olursa akşam onu da çekebilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• SORUN DEVAM EDİYORMU

• bass hoparlörler çok yüskek hareketli diyaframlara sahiptirler ve genelde terminal telleri kopar. amfileri pek problem yaşamaz. genelde bass hoparlörler amfiye göre küçük ama yüksek empedanslı üretilir ki distorsiyon olmasın. -akıllının teki amfiye led takmazsa yanmaz.-

bass da tel kopuk mu anlamanın en kolay yolu aynı güçte başka hoparlörle denemektir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.