Şimdi Ara

Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen ay sanalmarketim.com dan aldığım kulaklığı satıyorum. 293 lira değerinde iade faturamı değerlendirmek için üzerine 76 lira ekleyerek bunu aldım bir heves ama kullanmaya fırsat olmadı pek. en fazla 5 kere kullanmışımdır
    ürün 2 yıl garantilidir, 23 ay daha garantisi devam etmektedir.

ses kalitesi iyidir, mesut çevik'in incelemesi mevcuttur kendisi de beğendiğini söylemişti videoda. başka sitelerde inceleme puanları hep yüksektir, sorunsuz kaliteli bir kulaklıktır.
    logitech g930 40 mm sürücülere sahipken 3d omega 50 mm sürücülere sahiptir
    kullanışlı ve güzel özellikleri olan kullanım arayüzü vardır
    ps3 ve xbox360 uyumludur bağlantı kabloları içindedir
    çevresel ses verebilmektedir 3d olarak efekt yaratabiliyor
    creative'in ses kartında da kullandığım crystalizer özelliği bunda da vardır, çok başarılı çalışmaktadır
    THX sertifikalıdır
    harici ses kartı kablosuz bir kulaklık için çok kalitelidir. (standın altında duran kare parça, ayrıca o da ışıklıdır)
    şık bir kulaklık standı vardır
    şarj girişi micro usbdir. telefon şarjlarıyla da şarj edebilirsiniz. bildirim şarj vs her durum için farklı ışık efektleri vardır

satış fiyatım SATILMIŞTIR liradır. Jelatinleri üstünde 0 alındığında nasılsa o şekildedir.

http://www.sanalmarketim.com/creative-sound-blaster-tactic-3d-omega-gaming-usb-mikrofonlu-kablosuz-kulaklik/p_37632/
    http://www.vatanbilgisayar.com/sb-tactic-3d-omega-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi.html
    http://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-creative-tactic-3d-omega-fiyati,748511.html

sanalpazar ilanı komisyon ekleyerek açabilirim, kargo ücreti alıcıya aittir. bursada elden teslim de yaparım
    ürün geldiği kutusunda kullanılmadan duruyor şuan

Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık
     Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık Creative SB Tactic 3D Omega Kablosuz Kulaklık

fatura vs için başka resimler isteyenler olursa eklerim

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metebyr -- 7 Kasım 2014; 11:02:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat güzel hocam G930 almasam düşünebilirdim. Hayırlı satışlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , Ben bu ürünün Sound Blaster Tactic 3D Rage Wireless 'ini aldım daha gelmedi ama almasaydım küçük bir pazarlık yaparak kesin sizden alırdım.Ürün ve fiyat güzel iyi satışlar.
  • sağolun, kablosuz kategorisinde güzel kulaklıklardan biri gerçektende. ben anlaşılan ilanı biraz geç açmışım, wifi kulaklık isteyenler hep kapmış birer tane yakın zamanda

• Pm attım.
  • pm ler cevaplandı

• efrom_cs nickli arkadaşa satılmıştır. kendisine hayırlı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.