Şimdi Ara

*** CREATIVE INSPIRE T6060 *** HAKKINDA HERŞEY!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
39.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cemduy, bütün şarkılarda oluyor mu o cızırtı? 8'e gelmeden cızırtı yapmaması lazım daha ben duymadım öle bişi. Galiba senin sette bi problem var.
  • rextr sence ne tür bi sorun war
    değişmesi mi gerekir
    bu farkın sebebi bnm aleti dvd player a bağlamam olabilir mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemduy -- 21 Ağustos 2006; 13:15:12 >
  • dvd playerda denemedim ondan da olabilir belki, bilgisayarın varsa onda denemen ii olur, yoksa bi komşunda falan bilgisayar vardır onda dene. Ama büyük ihtimal senin sistem arızalı. Bir de o cızırtı dediğin şey sub'dan mı geliyor? Bass'ı sıfırladığın halde mi yani?
  • mp3 dinlerken kumandada 6 yı geçtiğim an hafif cızırtı başlıyo 8 e gelemiyorum bile rahatsız ediyo bass ı sıfırladığımda da geliyo cızırtı
  • Arkadaşlar sonunda T6060 + Audigy2 ZS ikilisine kavuştum çok mutluyum ya ben böyle bişey görmedim. insan sesi bu kadarmı gerçekci çıkar bir 14watt hoparlorden off off kesinlikle creative 5200'den 5kat daha iyi. şimdi size T6060'ın 5200'den olan üstünlüğünü ve genel yorumumu yazıcam...

1- T6060'ın 14watt'lık center hoparlorunun müzik sinema ve oyunda süper bi etkisi güzelliği var

2- T6060'ın inanın ilk olarak bass'ına hayran kaldım. eski bir 5200 kullanıcısı olarak diyebilirimki T6060'ın bassları 5200e göre çok fazla muthiş. gerçekten az da olsa sinema hissi veriyor insana. forumda T6060'ın basslarını beğenmeyenlere hayret ediyorum yaw boyle bass olurmu of gerçekten muthiş.

3- Doğasal sesler ve tizz olarak 5200'den iyi ve herkezin bildiği gibi creative'nin tiz konusunda hep öndedir... tizzleri anlatmama gerek yok onlar zati muthiş

4- Live 5.1 ses kartında T6060'ı denedim çok güzeldi. ama yanlız burda durun... nezamanki audigy zs 7.1 ses kartını taktım. ben böyle bişey görmedim. sanki sinemadayım. benim oda küçük zati acayip bi etki yaptı üzerimde özellikle bass. kesinlikle T6060 alanlar en azından audigy zs 7.1 alsınlar......

5- Eğer creative ses kartınız varsa bass'ı istediğiniz şekilde yumuşatabiliyosunuz. ve effectler sayesinde muthiş etki alıyosunuz. EAX ve 3D efekt destekleyen bu Creative T6060 gerçekten parasını son kuruşuna kadar hak ediyor..

Kawai,Microlab,Logitech,Philips,Creative,Sony ve birçok dvdplayer surround sistemi dinlemiş biri olarak. bence 160ytl'ye şu koşullarda alınabilecek en güzel ses sistemi. herşeyine hayran kalacaksınız.. görüntüsü karizması sesi herşeyi güzel duvara monte edebilme özelliği ise cabası!!!!.... yabancı forumlarda 5üzerinden 5 verilen bi hoparlor seti nedense forumumuzda "tizleri iyi ama bassları kötü" şeklinde yorumlar alıyor.. düzeltiyorum hiç alakası yok!.... iyi bir ses kartı alınız. kiii ben live 5.1 ile bile harika ses aldım. ama sesi çok fazla açamadım... tavsiye ediyorum. çok ii bir hoparlor..

• Valla abıcım ben 2 seneden berı T7700 kullnaıyorum ve gayet memnuunm bide creatıve audgy nx var bende ses kkartı olarak bır tek sorunun gormedım sadece cep telı yakınındayken cok cızırtı yapıyor sınyal sesı gelıyor onun harınce hıc sorunu yok.Acaba senın modeldede oyle bır srun mevcutmu ??
    saygılar
  • tabiikide 6060
  • beyler t6060 ı dvd player a bağlayıpta tam performans alan war mı ??
  • X-530 u bende dinledim açıkçası o kadar iyi gelmedi bana ikisini yanyana koydurdum creative daha sağlam ses veriyordu bende 6060 aldım bu yüzden
  • Ya acaba benmi çok tatminsizim bazı insanlar mı çok kolay tatmin oluyor?Amma çok sakız etmişsizni şu sinemadayım sanki lafını...Bende z5500le xfi var ama sinemanın yeri apayrıdır benim için,kolay kolayda hiçbir sistem veremez iyi bir sinemanın yerini.Tabi gittiğiniz sinemalar nasıl onuda merak ettim.
    quote:

Orjinalden alıntı: helloween

Arkadaşlar sonunda T6060 + Audigy2 ZS ikilisine kavuştum çok mutluyum ya ben böyle bişey görmedim. insan sesi bu kadarmı gerçekci çıkar bir 14watt hoparlorden off off kesinlikle creative 5200'den 5kat daha iyi. şimdi size T6060'ın 5200'den olan üstünlüğünü ve genel yorumumu yazıcam...

1- T6060'ın 14watt'lık center hoparlorunun müzik sinema ve oyunda süper bi etkisi güzelliği var

2- T6060'ın inanın ilk olarak bass'ına hayran kaldım. eski bir 5200 kullanıcısı olarak diyebilirimki T6060'ın bassları 5200e göre çok fazla muthiş. gerçekten az da olsa sinema hissi veriyor insana. forumda T6060'ın basslarını beğenmeyenlere hayret ediyorum yaw boyle bass olurmu of gerçekten muthiş.

3- Doğasal sesler ve tizz olarak 5200'den iyi ve herkezin bildiği gibi creative'nin tiz konusunda hep öndedir... tizzleri anlatmama gerek yok onlar zati muthiş

4- Live 5.1 ses kartında T6060'ı denedim çok güzeldi. ama yanlız burda durun... nezamanki audigy zs 7.1 ses kartını taktım. ben böyle bişey görmedim. sanki sinemadayım. benim oda küçük zati acayip bi etki yaptı üzerimde özellikle bass. kesinlikle T6060 alanlar en azından audigy zs 7.1 alsınlar......

5- Eğer creative ses kartınız varsa bass'ı istediğiniz şekilde yumuşatabiliyosunuz. ve effectler sayesinde muthiş etki alıyosunuz. EAX ve 3D efekt destekleyen bu Creative T6060 gerçekten parasını son kuruşuna kadar hak ediyor..

Kawai,Microlab,Logitech,Philips,Creative,Sony ve birçok dvdplayer surround sistemi dinlemiş biri olarak. bence 160ytl'ye şu koşullarda alınabilecek en güzel ses sistemi. herşeyine hayran kalacaksınız.. görüntüsü karizması sesi herşeyi güzel duvara monte edebilme özelliği ise cabası!!!!.... yabancı forumlarda 5üzerinden 5 verilen bi hoparlor seti nedense forumumuzda "tizleri iyi ama bassları kötü" şeklinde yorumlar alıyor.. düzeltiyorum hiç alakası yok!.... iyi bir ses kartı alınız. kiii ben live 5.1 ile bile harika ses aldım. ama sesi çok fazla açamadım... tavsiye ediyorum. çok ii bir hoparlor..

• valla yılmaz biz nekadar sinemada gıbı hıssettık desekte o kadar deildir yalnız ufak bi odaya sahip olanlar az da olsa sinemadakı gıbı hıssedıyorlar t6060 ve audigy2 zs ikilisiyle
  • kesinlikle audigy 2 zs almam lazım benim de... Bu onboardla hiçbir şekilde olmuyor... Öncelikle bu kartı alabileceğim bir yer söyleyin lütfen... bıktım aramaktan bulamıyorum... mutlaka almalıyım..

ikincisi kesinlikle inanılmaz bir sinema keyfi var...

üçüncüsü arkadaşlar ben buna mikrofon bağlayamaz mıyım ya????
  • evet kartı sipariş ettim sonunda weblebiden... Bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

evet kartı sipariş ettim sonunda weblebiden... Bekliyorum

weblebi sağlam sitedir. hayırlı olsun
  • x-fi xtreme alıyorum... bugün gelince ikisini test edicem
  • Arkadaşlar şunu söylemeliyim ki T6060 alıcaksanız sakın Onbaord kullanmayın... Ses kartı herşeyi değiştiriyor... Ayrıca bas eskisinden çok çok farklı hale geldi...

x-fi ile birlikte muteşem bir ikili olduklarını söylemeliyim...
  • arkadaşlar merhaba,

siteye bugün üye oldum....

t6060 hakkındaki bütün yorumları okudum .... benim anlamadığım tek şey müzik dinleyecek birisine neden 5.1 tavsiye edilmiyor??? Benim pek filmle işim olmaz en azından müzik kadar....Heavy metal ve rock dinliyorum...yarın 6060 yada 530 alıcam...ikiside 5.1 sistem ...bu durumda almayayım mı???

yardımcı olurmusunuz??? :))))))
  • sadece müzik dinliceksen biraz tartışılır... Müzik dinlemenin de çok büyük zevki var bence... Yani al derim ama almasanda kaybın olmaz...
  • teşekkürler...

senin bi önerin var mı???

:))
  • Creative'in 2+1'lerinden alabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.