Şimdi Ara

CREATIVE INSPIRE 6060 5.1 mi yoksa logitech x530 5.1 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce hangi ses sisteminden daha iyi ses kalitesi alabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.

• kardeş bence X-530..kendim kullanıorm şu anda.bu sistemden önce creative,philips,jaguar ve jazz kullandım.hepsi aynı klasmandaydı.Creative Inspire 5200 5.1 kullandım..özellikle woofer hiç tatminkar diildi..ama Logitech orda düzey kullanıcılar için gerçekten çok iyi...woofer bassları çok yumuşak ve dolgun çıkarıyor..ses kalitesine hiçbirşey demiyorum..FDD2 teknolojisi sayesinde inanılmaz temiz bir ses alıyosunuz.Mid sesler ve özellikle tizler çok iyi..yüksek seste kulak tırmalamıolar...yani anliaacaın X-530
  • biz özellikler isayalım sen karar ver
    x530 bassta daha üstün fakat mid ve tizde daha zayıf
    t6060 ın kablolu kumndası var,x530 da ise uydu üzerinde.
  • Kablolu kumanda pratikte benim pek bir işime yaramıyo çünkü kablosunun kısa olmasından dolayı,zaten ön hop.lere yakın duruyor.Bana ses ayarını 10 cm daha yaklaştırıyor sadece.Üstelik sürekli bir bozulma endişesiyle yaşıyorsunuz,uydu üzerinde olsaydı ayar düğmeleri daha dayanıklı olurdu sanırım.

5.1 alacam ama keyifle müzik dinlemek de isterim diyosan x-530.yok eğer film diyosan t6060.Ayrıca forumda t6060 ile ilgili bikaç topic daha var araştır istersen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rextr

Kablolu kumanda pratikte benim pek bir işime yaramıyo çünkü kablosunun kısa olmasından dolayı,zaten ön hop.lere yakın duruyor.Bana ses ayarını 10 cm daha yaklaştırıyor sadece.Üstelik sürekli bir bozulma endişesiyle yaşıyorsunuz,uydu üzerinde olsaydı ayar düğmeleri daha dayanıklı olurdu sanırım.

5.1 alacam ama keyifle müzik dinlemek de isterim diyosan x-530.yok eğer film diyosan t6060.Ayrıca forumda t6060 ile ilgili bikaç topic daha var araştır istersen.

aynen katılıyorum bence x-530al
  • kablolu kumandaya aldanma çok çabuk bozuluyo.Logitech bu işi biliyo bence Creative i solladı geçti kim ne derse desin.Logitech sağlam ürünler yapıyor.

X-530 al derim
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: pErFeCt1

kablolu kumandaya aldanma çok çabuk bozuluyo.Logitech bu işi biliyo bence Creative i solladı geçti kim ne derse desin.Logitech sağlam ürünler yapıyor.

X-530 al derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.