Şimdi Ara

Creative inspire 4400 4+1 adaptor problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    daha önceden almış olduğum creative inspire 4+1 hoparlorun adaptorunu kaybettim! degerlerini de bilmedigim için nasıl temin edebilecegimi bilmiyorum! acaba bu ürünü ankarada nereden temin edebilirim?ya da bu urunu calıştırmak için nasıl bir adaptore ihtiyacim var
    Model # CSW1250
    Rated Power Satellites
    6 Watts RMS per channel (x 5 channels)
    Subwoofer
    17 Watts RMS

Signal-to-Noise Ratio 75dB
    Frequency Response 40Hz - 20kHz
    Weight Satellites
    325.5g / 0.7lbs
    Subwoofer
    2.4kg / 5.3lbs

Dimension (LxWxH) Satellites
    87mm x 95mm x 95mm
    Subwoofer
    211mm x 192mm x 192mm

Cables Front Left/Right Satellite (permanent connection) 6.5 ft./ 2m (RCA Black plug)
    Rear Left/Right Satellite (permanent connection) 13 ft./ 4m (RCA Black plug)

Power Adaptor 2 VAC/ 2.9A
    12 ft / 3.7m (Overall Length)

sitesinden ulaşabildiğim tek bilgi bu! 2vac/ 2.9a nedir?:(

• merhaba yasin:

senin sorunun bir benzzerini bende yaşadım bende ki creative inspire m5300 modelli 5+1 ses sistemi adaptörünü aradım creative in genel servisini aradım onlar seni anlaşmalı oldukları mağazaya yönlendirip ordan sipariş vermeni istiyorlar. ben sordum fiyatını öğrendim bana 60 tl olduğunu söylediler yani aletin yarı fiyatı. bende almaktan vazgeçtim. ama sonrdan araştırdımki güç çıkışı 12AC 2.9A 2.9Amper çok yüksek bir akım yani 2900mA yapar piyasada bulduğum en yüksek güç 12AC 1000mA bununla denedim çalıştı. ama yüksek seste çok verimli çalışmıyor. eğer sen de orjinalini bir yerden ucuza bulabilirsen benimde mutlaka haberim olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.