Şimdi Ara

Creative EP-630'u Masaya Yatırdık (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
6
Favori
6.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 36 tl'lik bir kulaklığı inceleyerek göstermek istediğim şeyi bence arkadaş yanlış anlamış, gelsin yüz yüze konuşalım ve bu işlerin nasıl olduğunu beraber tartışalım o zaman belki forumda insanların isteklerine yanıt vermenin öneminin ciks ürünler incelemekten daha iyi olduğunu anlar.

Not: 500 tl'lik bir kulaklık yerine geçen hafta bunu inceledim çünkü forumdaki insanları önemsiyorum elimden geldiğince.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ben 40tl ye replika beats tour satıyorum çin malı buna nal toplatıyor ki cx200 e de aynı şekilde
  • DH Sezer kullanıcısına yanıt
    Evet o düşük bitratelerde gelen kulak tırmalayan fısıltılar gitmiş teşekkürler.
  • Benim açımdan bu arkadaş güvenilir birine benziyor.Onun için giriş seviyesi ürünlerini kendi istegiyle sadece forumdaki arkadaşlar için inceledigine inanıyorum.

• arkadaşlar. şu kulaklık o kadar kaliteli ki. aklınız durur. ben htc one dan çıkan beats audio kulaklıkları kullanıyordum. bir tarafı arızalandı diye sipariş verdim. gerçekten şok geçirdim. bu fiyata inanamazsınız. bildiğiniz beats audio
    http://www.n11.com/dexim-deu038r-stentor-kulakici-kulaklik-kirmizi-P18724962

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

arkadaşlar. şu kulaklık o kadar kaliteli ki. aklınız durur. ben htc one dan çıkan beats audio kulaklıkları kullanıyordum. bir tarafı arızalandı diye sipariş verdim. gerçekten şok geçirdim. bu fiyata inanamazsınız. bildiğiniz beats audio

http://www.n11.com/dexim-deu038r-stentor-kulakici-kulaklik-kirmizi-P18724962

Şu yanlış anlamanın önüne geçelim artık forumda htc one larda beats kulaklık çıkmıyor, sadece htc nin ilk beats serisi olan sensation xl ve xe modellerinin yanında verildi,
  • clocky C kullanıcısına yanıt
    neyi yanlış anlıyorum birader. sensation xl deki kulaklıkta b logosu var bendekinde yok. ikisinide dinlediğimde aynı ses.
    birisinde b logosu yok diye mi beats değildir diyorsun.

buraya takılacağına

linkteki kulaklığı alıp dene. beğenmezsen bana sat ben alırım senden
  • DH Sezer kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm de aynı konu hakkında çok yorum gönderen olmuş. Benzer eleştirilere cevap yazmak sıkıcı olmuş olabilir, yanlış anlaşılmadım umarım.
  • Dün bir çok kulaklık araştırdım yerli yabancı forumlarda hepside çok övmüş, DH incelemesini bugün gördüm, sadece şunu çok merak ediyorum;
    S3 Mini telefonumun orjinal kulaklığından daha konforlu ve sesi kalitelimi diye?

• quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

neyi yanlış anlıyorum birader. sensation xl deki kulaklıkta b logosu var bendekinde yok. ikisinide dinlediğimde aynı ses.
    birisinde b logosu yok diye mi beats değildir diyorsun.

buraya takılacağına

linkteki kulaklığı alıp dene. beğenmezsen bana sat ben alırım senden

30 liralık kulaklıkla müzik keyfi olmuyor bu devirde başka öneriniz varsa denerim ve evet one ın kulaklığının üstünde b yok ve yine evet kulaklık beats değil ve sesleride aynı değil dünya fark var aralarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

4 senedir kullanıyorum. O kadar hor kullanmama rağmen sadece Creative logosu silindi. Sesi vs. fiyatına göre mükemmel.

Hor kullanmadan ne anladığını bilmiyorum ama benim 2 3 ayda mundar oldu, geçen sefer de 5 6 ayda olmuştu herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

4 senedir kullanıyorum. O kadar hor kullanmama rağmen sadece Creative logosu silindi. Sesi vs. fiyatına göre mükemmel.

Hor kullanmadan ne anladığını bilmiyorum ama benim 2 3 ayda mundar oldu, geçen sefer de 5 6 ayda olmuştu herhalde

Daha önceki kulaklıklar örnek Samsung'un orijinal kulaklığı cebe vs. rastgele koyunca belli süre sonra iç kabloları kopardı bunda yaşamadım hiç. Kaç kere yere düştü vs. sorun olmadı hiç.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

quote:

Daha önceki kulaklıklar örnek Samsung'un orijinal kulaklığı cebe vs. rastgele koyunca belli süre sonra iç kabloları kopardı bunda yaşamadım hiç. Kaç kere yere düştü vs. sorun olmadı hiç.

Benimkinin sol kısmının iç kablolar koptu :( Hep böyle oluyor :(
  • Kulakiçi kulaklık alan, onunla yatağa girmeyecek

Kulaklığı ayaktayken kullanıyorum. Yatarken kullanmak için alacağım kulaklıklarda tarzım daha çok kulak arkasından destekli ve dış kulaklık şeklinde olanlardır. Bunlarda esas olan sesleri anlaşılır vermesi ve dayanıklı olmasıdır. Yine de uzun ömürlü olamayacağı için ucuz olması da önemlidir.

500 liralık kulaklıkla yatağa girenler! Fakirleri anlayamazsınız!

• Megalıcı M kullanıcısına yanıt
    kesinlikle öyle ve ben bunları incelerken risk alıyorum, ama sorun değil. Bu gün hoş sohbet ettiğim bir çok insan kazandığım için mutluyum. teşekkürler.
  • Mesudum kullanıcısına yanıt
    Kulak içi kulaklık ile yatağa girme olayına ben de karşıyım : D Over-Ear daha makul duruyor şimdilik. Ama hafif ve rahat bir kulaklık bazen kabul edilebilir ses seviyesi ile iyi gidiyor.
  • bunu bir üst modeli ep-830 kullanmıştım, kullandığım en iyi kulaklıktı

fiyatına göre üst düzey bir çok kulaklıktan daha iyi bir kulaklıktır.

ama kablosu aşırı ince olduğu için zamanla koptu, bilerek böyle yapıyorlar bence

ep-830 aradım sonra bulamadım.
  • ilk defa kulak içi kulaklık kullanmak isteyenler için iyi bir f/p ürünü

• 2009 dan beri kullanmaktayım bu kulaklığı. hala sağlam bir şekilde çalışıyor. ep630i modelide var samsung htc ve iphone destekli vede mikrofonada sahiptir

• fiyatına göre iyi kulaklıktır az kullanmadım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.