Şimdi Ara

Creative EP-630'u Masaya Yatırdık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
6.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım hocam teşekkür ederim ilginiz için.
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    Muhakkak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam kalkmis donanimhaber forumun istegine ozel kulaklik incelemis gelmis laf yapiyorsunuz gayet basarili incelemeler yapiyor bence cok ararsiniz kulaklik incelemesi yapan adami soylim yani ....

• Dh kullanicisi istedi diye adam satin alip inceledi. Sezer bey e haksizlik etmeyin...

• aldım memnunum halen satıldığına göre tavsiyede ederim. Basları çok güzel.

• Daha iyisi muhakkak vardır. Ancak CX200 sınıfında arayışım esnasında 2007 yılında daha uygun fiyatlı olarak almıştım, hala da kullanırım. Şimdi CX200 100 liranın altında değil hala, ama bunun fiyatı belli.

Kendime telefonla dinlerken orijinal Samsung kulaklığın konuşmaya yönelik performansının yanında daha müzik canlısı, aynı zamanda mikrofonu da olan modele bakarken Vatan'da EP630i modelini gördüm ve aldmı. Tabi fiyat 80-90 liraya çıktı. Ses kalitesi olarak aynı, üzerindeki tek butonla radyo-mp3 başlatma-bitirme, görüşmeyi kabul ve bitirme işlerimi yüksek ses kalitesiyle yapabiliyorum.

---
    Buraya kendi sitelerinin reklamını yapmaya gelmiş kişilerin motivasyonu bozmalarına ve bu kadar çok yorum alarak gündemi meşgul etmelerine gerek yok bence. Bundan sonraki incelemeleri de bekliyorum. İşime gelirse izlerim, gelmezse geçer giderim. O kadar!

• 4 senedir kullanıyorum. O kadar hor kullanmama rağmen sadece Creative logosu silindi. Sesi vs. fiyatına göre mükemmel.
  • 2007-2008 di sanırım 60 TL para vermiştim.

Çok güzel ses bas tizleri vardı.

İçerenköy gibi bir yerde dışarıyı duymuyordum.

Kulaklığı kullanmış biri olarak mükemmel diyebilirim.

Sonradan Senheiser Cx280 de kullandım o da mükemmeldi fiyatıda mükemmel 96 TL para vermiştim.
  • SusLanSenKöylü kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle. İnsanlar istedi diyerek inceleidğim bir üründür. Teşekkürler
  • ikista kullanıcısına yanıt
    O zaman ben yoktum. Forumda çok meraklısı var onlar için inceledim bir de başlangıç seviyesi iyi bir kulaklık.
  • Lazeran kullanıcısına yanıt
    iyi dikkat etmişsin teşekkürler. Bu uygunmudur şu an?
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Senelerin eskitemediği bir kulaklık bu, forumdaki bir çok insan incelememi istediği için insanları kıramadım. Rehber olması adına lafını sen çok yanlış anlamışsın. Videomu izlediğini bile düşünmüyorum açıkçası. Forumda beni daha iyi tanıyan sevgili dostlarım bilir ve güvenir. İstersen gidip orayı ziyaret edebilirsin. Bu işlerden anlamadığımı iddia edebilecek kadar bilgi birikimi sahibiyseniz sizi ofise davet ediyorum gelin çay içip uzunca bilgi paylaşalım. ne dersiniz? Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • SingleShot S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabın için. Açıkçası moralim bozulmuyor gerçekten de bilenler ve bilmek isteyenlere özel bir video oldu. Olay paylaşımsa ben açıkçası yarını takip etmeyi çok anlamsız buluyorum. Eskiden sony'nin daha iyi olduğunu 80-90'larda satılan ses sistemlerinin yenilerine nazaran daha sıcak olduğunu bir çok kişi bilir. Kalkıp 6 senelik bir kulaklık inceledim diye kimse kusura bakmasın ama laf atanlar izlemek zorunda değil.

Ben bu videoyu merak edenler ve forumdaki insanları kıramadığım için çektim.

Yarın yine çekerim çünkü ben bu insanlarla fikir paylaşıyorum : )
  • : D Bu güzel bir yorumdu. Kullanıcılara özel ve rehber nitelikli bir videoydu.
  • DH Sezer kullanıcısına yanıt
    yalnız yorumu yazarken video gözükmüyordu, şimdi de TP-LINK TL-WA860RE ürününün incelemesi var.

edit: düzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 25 Ağustos 2014; 12:35:57 >
  • musAKka kullanıcısına yanıt
    Yerime cevapladığınız için çok minnettarım. Ben burada insanlarla bir şeyler paylaşmayı güncel ürün incelemekten daha yararlı buluyorum. Şahsen çok rahat bunu yapabilirim. Sırf insanlarla mutlu mesut bir paylaşım adına diğer pahalı ürünleri elimde beklettim : )
    Beni anlayabilmiş sevgili forum dostlarım olduğu sürece asla motivasyonum kaymaz.

Teşekkürler.
  • Deneyimlerinizi paylaştığınız için Teşekkürler. Şahsen videoda da belirttiğim gibi mid sesler daha yoğun olduğu için o tarzlara daha yatkın. eq ile oynamak isteyenler biraz daha dengeye sokup dinleyebilir.

36 tl'ye temin edilebilen bir kulaklık açıkçası bir de bu açıdan bakmak gerektiğini insanlara hatırlatmamız lazım : D
  • wolferto kullanıcısına yanıt
    50 tl'ye satılan she7000'e nazaran şu an 36 tl'ye satılan bu kulaklık ayrıca o civarda satılan bir çok kulaklığa göre de bir tık ötede. Teşekkürler.

Asıl anlatmak istediğim şey; cebinde kısıtlı bir bütçe varsa bu kulaklığı alabilirsin ve seni bir süre götürür.
  • güzel kulaklık bence iyi hatırlıyorum n95 8gb ile beraber almıştım yıllar önce çok memnundum
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bu islerden anlamadiginizi ep630 gibi fosil olmus berbat bir kulakligi inceleyerek gosterdiniz. Kulakliklar hakkinda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaslar su siteyi ziyaret etsin : techno-fi.net

Düşük fiyatlı ürünü incelemek ile işten anlama arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz ? İnceleme yapan insanların görevi sürekli iyi modelleri incelemek değildir aksine kötü olan ürünleri de su üstüne çıkarıp kullanıcıları bilgilendirmektir...

Bahsettiğiniz siteyi takip ediyorum. Gerçekten bilgili insanlar ve çok güzel paylaşımlar var.

Oradaki insanların emeklerine saygı duyuyorsanız buradaki insanların emeklerine de saygı duymalısınız.

Ayrıca ses göreceli kavramdır. EP630 kime göre iyi, kime göre kötü ? Veya iyiye ve kötüye kim karar veriyor ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.