Şimdi Ara

creative 4+1 i calıstıramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar creative 4+1 ses sitemi bagladım pc ye ses geliyo fakat hoparlor lerin ikisinden ses gelmiyor..

ses kartının yazılımı ile test ettiğimde 4 hoparlordende ses geliyo ancak müzik dinlerken dediğim gibi 2 si calısmıyor...

yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tesekürler...

• winamptayken sağ tıkla options>>prefences>>plugins>>output>>wave output>>çift tıkla device yazan yerde ses kartını seç tamam de büyük ihtimalle sorunun çözülür
  • yaptım olmadı :(

sadece winampta deil ama hiç bi programda aktif deil diğer hoparlorler

sadece test de calsıyo :(
  • Ses kartının menüsünde 4+1 seçeneğini işaretledin mi peki?
  • evet işaretledim hatta ordan test bile yaptım sorun yok ama gel gelelimm onun dısında ses alamıyorum diger hoparlorlerden..
  • media player da da çalışmıyor mu ?
  • malesef hayır..
  • eski driverleri kaldırıp linktekini yukle

http://rapidshare.de/files/8665329/SBLiveXPDrvUpdate.exe.html

eğer yine olmazsa çalışan kanallar ile çalışmayanları yer değiştir dene , acaba fiziksel sorun mu var ?
  • fiziksel bi sorun yok cünkü test ettiğimde hepsi calsıyorr..

bu durumda driver da da sorun yoktur diye düşünüyorum acaba bilmediğim bi yerde bilmedigim bi ayar mı var..?
  • bence sen en sonunda kabloları kontrol et kopuk çıkık falan olmasın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpooNFinE

bence sen en sonunda kabloları kontrol et kopuk çıkık falan olmasın?

denetim masasında ses kartının yazılımı var ordan 3d test yapıyorumm her birinden ses geliyor.. buyuk ihtimalle ayar konusunda bi sorun var. ama bilmiyorum nerden yapıcamı..
  • windows xp sistem mi kullanıyorsun?
    eğer windows xp ise ses ayarı denetiminde (bu windows xp de saatin yanındaki simgeneden direkt ulaşılıyor windows 98 de ses ayarı denetimini açtıktan sonra gelişmiş denetimlere giriyorsun oradan) ses seviyelerini kontrol edermsin? çünkü testte ses seviyesi pek göz önünde olmaz adı üstünde test geçici bir süreç olduğundan bi konrtol et!
  • xp kullanıyorum bi bakayım ;)
  • Vay Ceratalar vay niye çalışmıyor
  • kardeş sen hangi yazılımla müzik dinliyosun önce onu belirleyelim winampta ise winamptan ses kartını seçeceksin plugin yazan yerden yoksa winamp 2 hoparlör olarak çalışır birde konuyu ses sitemlerinde açarsan daha fazla yardım görürsün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.