Şimdi Ara

Creatin Kaşınma Yapıyor Bi Bakarmısınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • creatine den baska hangi supplari kullaniyordu ki ve kacar olcek boy kilo yas nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emure

Belkide gerçekten uyuz olmuşsundur. Sıcak havada kaşıntın artıyor mu

Yok hocam ne uyuzu birden bire oldu herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

creatine den baska hangi supplari kullaniyordu ki ve kacar olcek boy kilo yas nedir

Hocam suanda kullanmıyorum bırakana kadar atomic 7 musclepharm creatin ve myo fusion elite kullanıyordum yaş 21 boy 184 kilo 77

• Allahdiyenspen kullanıcısına yanıt
    İdrar miktarın azaldı mı? Azaldı mı derken ciddi bir azalma. İdrarında renk değişikliği var mı? Bir de kreatini kestin mi? Kesmediysen kes, doktorun verdiği ilaç büyük ihtimalle antihistamiktir. Alerjik bir reaksiyon varsa azaltır ama alerji yapan şeyi de kesmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

İdrar miktarın azaldı mı? Azaldı mı derken ciddi bir azalma. İdrarında renk değişikliği var mı? Bir de kreatini kestin mi? Kesmediysen kes, doktorun verdiği ilaç büyük ihtimalle antihistamiktir. Alerjik bir reaksiyon varsa azaltır ama alerji yapan şeyi de kesmen lazım.

Şuan hiçbir supplement almıyorum geçtikten sonra kullanmayacağım benim için bitmiştir supplement olayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Susanoo

Bu arada doktora gittim testlerde herşey çok şükür normal çıktı daha sonra beni tekrar cildiye ye sevk etti. O bana bişey egzama dedi o bişey kısmını doktorca konuştu hatırlayamıyorum şuan. Birtane iğne bi tane şampuan losyon ve hap verdi. Muhtelemen yeni değiştirdiğim gaspari elite yaptı bende bu durumu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.