Şimdi Ara

Cratve ZenSleekPHOTO ve Hangi Kulaklik? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: johnmalkow

quote:

Orjinalden alıntı: sexai

eyvallah hocam da bu iri kulakliklar bilgisayarlar icin degildir di mi? yani alip da istedigim ses alamama olayi olur mu
    asan yukarida demisti bi cikis bi seysi varmis da ben bilmiyorum tam olarak...yani uyar di mi mp3 lere ve yuksek ses alabiliriz ????

Hayır kesinlikle,Sennheiser Px100 ve Px200 tamamen portatif sistemler için üretilmiş ürünlerdir...Mp 3 çalarlar için anfiye ihtiyaç duymazlar...Px200 kullanıyorum Zen Touch ile...Ses çıkışı çok çok yüksek...Son seviyede dinlemem kesinlikle imkansız gibi...

Usta Px-200 den memnunsun yani. Cx-300 den iyi midir? Sen ne diyorsun bu konuda.?

• Yeni topic acmama gerek yok diye dusundum de o yuzden burdan bi sorayim dedim..

koss diye bi marka var kulaklikta iyi midir acaba?

http://www.amazon.com/gp/product/B00081PR72/sr=1-208/qid=1153770048/ref=sr_1_208/103-5928985-3267829?ie=UTF8&s=electronics

bu linkte 16 dolara bir kulaklik buldum da size bi danisayim dedim....ne dersiniz??bilmiyorum tabi anfiye falan gerek var midir acaba diye??

http://www.amazon.com/gp/product/B0007XJSQC/ref=pd_rhf_p_7/103-5928985-3267829?ie=UTF8

digeri de sennheisser olan....

yorumlarrr...tavsiyeler...???
    zen sleek photo ya uyar mi millet ne dersiniz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexai -- 24 Temmuz 2006; 22:48:23 >

• quote:

asan kardes soyle 25 30 dolari asmayacak kulakici olmayan buyuk olacak bi kulaklik tavsiyeniz var midir zen sleek in yani sira....

her seyin icin tesekkurler...

Koss KSC-75 10$filan o fiyatına super.fi 5pro dan daha iyi performans veriyor.Almışken iki üç tane al derim.O kadar başarılı alet.Memnun kalmazsan TR'ye gelince ben senden alacağım,sana söz olsun
  • quote:

Yeni topic acmama gerek yok diye dusundum de o yuzden burdan bi sorayim dedim..

koss diye bi marka var kulaklikta iyi midir acaba?

digeri de sennheisser olan....

yorumlarrr...tavsiyeler...???
    zen sleek photo ya uyar mi millet ne dersiniz??

HD201 fena kulaklık değildir,fakat Amerika'dan alınacak kulaklık değil

İkinci linkteki koss peş para etmez.Sen bu KOSS'a bak derim ben.Hatta mümkünse bana da alabilirsen sevinirim.Gelince ödeşiriz

Düzeltme;imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soundchaser -- 25 Temmuz 2006; 1:59:24 >

• hocam ben buyuk istiom ya kulak arkasina takilmalilardan degill....
    koss un baska modellerine bakacam...boyle ustten birlesen tiplerinden...var mi onerin?
  • Koss PortaPro derim sexai kardeşim. Koss UR-40 da tavsiyemdir ama o bayağı büyüktür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soundchaser -- 25 Temmuz 2006; 2:24:38 >
  • kardes 35 -40 dolar o...hemde acayip tipsizz....kusura bakmaa

edit:evet digeride cok buyuk ben 20 dolar max 25 dolarlik iyi ve buyuk bi sey bakiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexai -- 25 Temmuz 2006; 2:26:37 >
  • Orası öyle o zaman,Sennheiser PX-100 paklar seni
  • inceeeeeeeeeeeeee istemiyorum yaa...

baba boyle ust tarafi kalin olacak...kulakliklarda kalin olacak...

cok saol..bayagi ilgilendin de tip olarak isinmam lazim...sennheiser elimde kalir 2 gunde..cok salas adamim...ust tarafi iyi degil benm icin..

EDIT :http://www.amazon.com/gp/product/B000065BP9/sr=1-1/qid=1153783758/ref=pd_bbs_1/102-3219328-8788114?ie=UTF8&s=electronics

NE DERSIN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sexai -- 25 Temmuz 2006; 2:30:23 >
  • Babam sakin ol,biz bizeyiz şurada Senin sennheiser'ı parçalaman için üstünden arabayla geçmen lazım.Resimlerde göründüğün çoook daha sağlam.

Reca ederim Kulaklık bizim işimiz

AKG K81DJ 55$civarı ona da bakabilirsin
  • quote:

inceeeeeeeeeeeeee istemiyorum yaa...

baba boyle ust tarafi kalin olacak...kulakliklarda kalin olacak...

cok saol..bayagi ilgilendin de tip olarak isinmam lazim...sennheiser elimde kalir 2 gunde..cok salas adamim...ust tarafi iyi degil benm icin..

EDIT :http://www.amazon.com/gp/product/B000065BP9/sr=1-1/qid=1153783758/ref=pd_bbs_1/102-3219328-8788114?ie=UTF8&s=electronics

NE DERSIN?

Onun yerine HD-201 öneririm ki buradan alman garanti muhabbeti açısından daha iyi.Çünkü TR de ucuz olan ender aletlerden.

• bakk yaa...

hocam biz bizeyiizz eyvallah....

25 dolar diyorum sana maksimum....55 $ nasil verem...
    madem senin isin bana baska model onereceksin bi zahmet...koss yada sennheiser 25 dolari gecmeyecek iri bi sey.....kablosu neyi saglam...hatta mumkunse kablo da kontrol seysi de olsun..

http://www.amazon.com/gp/product/B000065BP9/sr=1-1/qid=1153783758/ref=pd_bbs_1/102-3219328-8788114?ie=UTF8&s=electronics

nasil? millet iyi yorumlar vermis!!

• ya baska bi arkadas da 201 yerine 202 onerdi..pc ses sistemleri topiginde..50 ytl alti kulakliklar topiginde....kafam karisio be hocam ne alacam ben yaaa...
    ozendik su kalin kulakliklara....ne alacagima karar veremiom..
  • Pardon ya gaza geldim bir anda Bak bu var LINK gayette başarılı ürün ne yazık ki TR de yok.O yüzden ona bakabilirsin.
  • hobaaaa bak bu guzele bnziyor...ses kalitesi konusunda ne diyeceksin...tip ve fiyat olarak uygun..
    dersin sen simdi sennheiser ve koss gibi olamaz dersin benim moralimi bozarsin..
  • Yok yok çok başarılı alet.Biz de kötü mal yok Bir de şu Koss var ona da bakabilirsin.Yani bunlar aldığında pişman olmayacağın.Ah keşke bir tane daha alsaydım diyeceğin aletler.
  • ya bu philips e bazi adamlar igrenc falan yazmis...kimisi de exellent gibi olaganustu nitelemeler yapmiss...

nedir hocam bu yaa??
  • bu koss u dusunecegim ama 10 dolarlik fark var...philips icin kotu yorumlar okumasaydim tamamdir derdim de..simdi kafam karisti
    .sabah sennheiser dusunuodum simdi nolduk yaa...
    hey allahimm ne dunyaa..
  • Babam bundan şüphen varsa bir üst mesajda ki Koss'a bir bak derim.Genel olarak herkes çok beğenmiş.Ayrıca head-fi de kapışılıyordu bunlardan.Yani dediğim gibi bu aralıkta ki kaliteli kulaklıklar zaten sınırlı.Şansına sen de dünyanın kulaklık cennetindesin
  • quote:

bu koss u dusunecegim ama 10 dolarlik fark var...philips icin kotu yorumlar okumasaydim tamamdir derdim de..simdi kafam karisti
    .sabah sennheiser dusunuodum simdi nolduk yaa...
    hey allahimm ne dunyaa..

Olsun o kadar fark.Koss daha büyük Philipslerden.Bu arada söyleyeyim.Bass seviyorsan seni bu dünyada en çok mutlu edecek kulaklık Koss'tur.Philips'in o seviyeye yetişmesi şimdilik zor biraz .Philips'in de basslar iyidir,fakat Koss'un bassları bir duyan bilir o kadar söyleyeyim.Sen dinlediğim müzik tarzlarını yaz ben de ona göre kesin bir yorum yapayım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.