Şimdi Ara

Crash Team Racing Nitro Fueled (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
9
Favori
18.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ön sipariş oyunun çıkış yapacağı güne kadar geçerlidir.
    Demo yayınlanır yayınlanmaz bilgim yok.

Oyunda Türkçe dil seçeneceği olmayacaktır. O yüzden TR psn üzerinden almak yerine US psn üzerinden almak daha iyi gibi. Yılbaşından sonra doların durumuna göre Us psn üzerinden ön sipariş yapmayı planlıyorum.

Crash™ Team Racing Nitro-Fueled: US psn 215TL (TR psn: 239 TL)
    Crash™ Team Racing Nitro-Fueled - Nitros Oxide Edition: Us psn: 321TL (TR psn:349 TL)

Bir de Temmuz ayında yaz indirimleri oluyor. Oyun indirime girip daha uygun fiyata da gelebilir.
    Oyun çıkış yaptıktan 1 ay sonra indirim görür mü emin değilim tabii. (oyunun satış durumuna bağlı)
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    İster aylar önce sipariş ver, ister 3 gün kala sipariş ver; Ön sipariş bonusları yine aynı şekilde alınır. Fiyat daha kötü olmaz çünkü en kötü hali bu.

Demo olarak süreli Online beta gelebilir ama oyunun çıkışına çok yakın yaparlar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler yine bir şey soracağım. Bu oyunun kontrollerinde değişiklik yapmazlar değil mi? Örneğin CTR'de X gazdı, O silah, kare fren, R1 ve L1 zıplama, slide ve power slide için kullanılıyordu. Üçgen zaten kamera değişikliği. Yeni yarış oyunlarında gaz-fren R1-R2. Şimdi gidip de kontrolleri değiştirip gazı R2 yapmak gibi bir kekoluk yapmazlar değil mi? Remake olduğu ve eski kitleyi hedef aldıkları için sanmıyorum böyle bir saçmalık yapacaklarını (Crash Bandicoot Remake'inde de kontroller aynıydı) ama yine de arkadaş bir şüphe düşürdü içime. Büyük hayalkırıklığı olur şahsen. Çünkü sıradan bir yarış değil, oyun kontrolleri buna göre adapte edilmiş, eski oyun, hedef eski oyuncular, eski oyuncuların kontrollere adaptasyonu eski kontrollere göre.

Demosu, betası gelse de test etsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 21 Ocak 2019; 10:29:42 >

• 3 farklı pistten oynanış videosu

Bir de şu trailer var tabi.

Oyundaki karakterlerin seslerini değiştirmişler. Misal Pura'nın orijinal sesi çok daha iyiydi. Yine yeşil-mavi kalkanın yok olma animasyonunu beğenmedim. Füzenin sesi orijinal CTR'de daha iyiydi. Bomba ve füzenin patlama animasyonları daha iyi olabilirdi. Onun dışında karakterlerin araçlarıyla zıplama, turbo gibi durumlardaki jest ve mimik animasyonlarını başarılı buldum. Piste göre tekerleklerin de renk değiştirmesi ve pistten etkilenmesi güzel olmuş. Geri kalan fiziksel şeyler aynı duruyo. Elmaların toplanması daha yavaş olmuş.

Bu arada tanıtımdaki oyuncu aşırı amatörce oynuyor ki bunlar kolay pistler. Neyse şu oyun gelse de satın aldığımız gibi oynasak.

• Crash Team Racing Nitro-Fueled | PS4 Exclusives & CNK Content Reveal Trailer | PS4

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Split Screen our umarım diyordum. Bu video ile emin olduk. Umarım eski tadı da alırız

Bu oyunu görünce yüzüm gülüyor valla, tam arşivlik oyun ya

2 gün önce resmî instagram hesabından şu videoyu gördüğüm vakit sabredemeden Oxide Edition sürümünün ön siparişini geçtim ve bir de ekstradan Dualshock 4 aldım. Videoya göre Crash Nitro Kart'taki tüm pist, arena ve karakterler de eklenecekmiş. Bunlar standart sürümde olacak sanırım. O zaman Oxide Edition'da ekstra olarak ne olacak merak ediyorum. Aradaki 110 TL ya da 20 $ farka değer bir şey olsa iyi olur.

Şu oyun bir de Cross Platform gelirse üff! Değmeyin keyfime.

• Yeni pistler, yeni oynanış videoları.

CTR'den Papu's Pyramid ve Sewer Speedway pistleri ile CNK'den Electron Avenue ve Clockwork Wumpa pistleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Mart 2019; 0:11:44 >
  • Fake Crash Teaser Trailer

• çıkması için gün sayıyorum
  • Nitros Oxide Edition almaya değer mi sizce ?
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Ben ön sipariş geçtim. Sırf şu daha sonra açıklanacak olan "Ek Dijital İçerik" için... 110 TL ya da 20 $'lık farka değecek (ek pistler, ek savaş arenaları) bir içerik olur diye ümit ediyorum. Yoksa orijinal soundtrack albümü, çizgiroman gibi abuk sabuk şeyler verirlerse küfürü yerler. İlerleyen zamanlarda şu dijital içeriği açıklarlar diye tahmin ediyorum. 19 Haziran'da indirip 21 Haziran'da siftah yapacağım kısmetse.

Bende ön sipariş vereceğim söyle 20 gün kalsın da :) ama düz sürüm ile nitro paketi arasında kaldım diğital içerik dediği ilerde gelecek ise onu almak mantıklı
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Ben de dediğini yapacaktım hatta Demo bekliyordum ama baktım ki her oyunun demosu çıkmıyor ve baktım ki PAX East'teki oynanış dinamikleri ve daha çnce gösterilen demolar oyunun dinamijlerinin bozulmadığını da gösteriyor hemen tıkladım ön siparişe. Valla bu oyun benim can damarım olduğu için giden paraya acımadım. Hatta daha üst bir sürümü olsa onu alacaktım. Söz konusu CTR ise gerisi teferruat. Umarım hayal kırıklığına uğramayız. Crash Bash Remake çıksın onu da alacam. Büyük ihtimalle sonraki oyun Crash Bash Remake olacaktır.

zaten bende ps1 zamanında ps'de en çok keyif aldığım oyundu sırf onun etkisi var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ben de dediğini yapacaktım hatta Demo bekliyordum ama baktım ki her oyunun demosu çıkmıyor ve baktım ki PAX East'teki oynanış dinamikleri ve daha çnce gösterilen demolar oyunun dinamijlerinin bozulmadığını da gösteriyor hemen tıkladım ön siparişe. Valla bu oyun benim can damarım olduğu için giden paraya acımadım. Hatta daha üst bir sürümü olsa onu alacaktım. Söz konusu CTR ise gerisi teferruat. Umarım hayal kırıklığına uğramayız. Crash Bash Remake çıksın onu da alacam. Büyük ihtimalle sonraki oyun Crash Bash Remake olacaktır.
    PS4 neslinde yeni bir Twisted Metal oyunu çıkmadı yanlışım yoksa. Bir ara haberleri vardı ne oldu ona iptalmi edildi?. Not: avatar konu dışı soru oldu

• Storedaki oxide edition açıklamasında oyun ici unlockable olan oxidea ilk gunden erisebileceginiz yaziyor. Muhtemelen tum pistlerde time trialde oxideı gecmek yerine bu şekilde hızlı ulaşacaksınız. Ps1de oxideı gecebilmek tam anlamıyla güven özveri ve tecrübe istiyordu.

• TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Şu an öyle bir oyun yok ve geleceğine dair bir haber de yok sanırım. PS3'te TM adını taşıyan değişik bir şey çıkmıştı ama onun da bildiğimiz TM oynanışlarıyla oek alakası yoktu. Ama bir Remake gelirse özellikle de Twisted Metal 3 onu da alacağım. Hatta ben Vigilante 8: Second Offense remake'nin gelmesini çok istiyorum. Zamanının ötesinde bir oyundu. Keşke gelseler. Twisted Metal konusunu iyi hatırlattın, onu bir araştırayım. Şu an CTR'den gözüm hiçbir şeyi görmüyor.

Bu konu diğer popüler oyun konularından daha fazla hareket görmeyi hak ediyor ancak konu çok ilgisiz. Konudışı muhabbetlerin buraya hareket kazandıracağını düşündüğümden bence hiçbir sakıncası yok.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Tekniği ve pistleri bildikten sonra o kadar da zor değil. Bazı pistlerde N Oxide Ghost'u geçmek aşırı derecede kolaydı. Pura ile bile fark atıyordum. Glitch'leri kullanmaya kalksam fark daha da büyüyor. Ben kendi Ghost'um ile rekabete giriyordum Hepsinde kazanınca CTR'de N. Oxide karakteri açılmıyordu. Sadece N. Trophy karakteri açılıyordu o da sadece onun Ghost'unu tüm pistlerde yenmek gerekiyordu.

110 TL-20 Dolar farkı sacede zahmetsiz açılacak N. Oxide karakteri içinse yazık o paraya. Ek pistler, savaş arenaları ya da ek modifiye veya silahlar veya karakterler belliyorum ben şu sonra açıklanacak olan "Ek Dijital İçerik"te.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.