Şimdi Ara

Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
3.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crash Bandicoot 4: It's About Time İnceleme Puanları

Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

Metascore 86

GamesBeat 100
    GamingTrend 95
    The Games Machine 91
    Gamer.nl 90
    Power Unlimited 90
    Eurogamer Italy 90
    GameMAG 90
    PlayStation LifeStyle 90
    Areajugones 90
    Attack of the Fanboy 90
    COGconnected 90
    Destructoid 90
    GamesRadar+ 90
    Multiplayer.it 90
    Everyeye.it 88
    Hobby Consolas 88
    IGN Italia 87
    Game Informer 85
    Carole Quintaine 85
    God is a Geek 85
    Press Start Australia 85
    TrueGaming 85
    Vandal 85
    Meristation 83
    Jeuxvideo.com 80
    SpazioGames 80
    IGN 80
    GAMINGbible 80
    Hardcore Gamer 80
    VG247 60

• puanlara bak müthiş

İlk oyundan bile zor olmuş. Ama aşırı sevdim diyebilirim, suyunu çıkarmadan bırakmam.

• Pro’da sabit 60 fps :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu bitirmek kaç saat sürüyor arkadaşlar uzun mu oyun

Kutuların hepsini almaya çalışmak baya zorluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

oyunu bitirmek kaç saat sürüyor arkadaşlar uzun mu oyun

Aynı soruyu ben de sorayım.Oyun süresi ne kadar?

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Oyunun süresi henüz Howtolongbeat sitesine düşmemiş, o yüzden net bişey söylemek zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Oyunun süresi henüz Howtolongbeat sitesine düşmemiş, o yüzden net bişey söylemek zor.

Nasıl hocam oyun akıcılığı falan keyifli mi biraz bahsederseniz çok sevinirim.

• dimontales kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki mesajlarda da bahsedildi hocan, Trilogy serisinden daha başarılı buldum. Yalnız acayip zor olmuş. Animasyon kalitesini söylememe bile gerek yok. 10/9 rahatlıkla veririm.

• Metacritic eleştirmen skolarına güvenemez olduk. Oyuncu puanlarına bugün baktım. Bir çok kişi kendini tekrar eden bir oyun olduğunu ve eski crash ruhuna aykırı olduğunu belirtmiş. Bir kısımda beğenmiş ama critic puanlarından daha düşük şu anda oyuncu puanları. 150 Bandına gelince bakarız.

• NOWITZKI kullanıcısına yanıt
    User Score'da onlarca 10 puan var. Crash ruhunu fazlasıyla yansıtıyor, mükemmel bir iş çıkmış ortaya. Fiyat konusu şöyle dursun, oyun gerçekten başarılı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 3 Ekim 2020; 16:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

Metacritic eleştirmen skolarına güvenemez olduk. Oyuncu puanlarına bugün baktım. Bir çok kişi kendini tekrar eden bir oyun olduğunu ve eski crash ruhuna aykırı olduğunu belirtmiş. Bir kısımda beğenmiş ama critic puanlarından daha düşük şu anda oyuncu puanları. 150 Bandına gelince bakarız.

Tekno marketlerde 650 tl bir spotcuda 450 tl kutulusu. Spotcuyla magza arasinda bu kadar fark olmazdi son zamanlarda... Bir ornek vereyim mafia remake magza fiyati 350 spotcuda yine 350 tl bazilarida 329 tl ye satiyor. Ornekler cogaltilabilir.

Neyse işin özü bir aya butun spotcularda 200 tl civarina duser. Cunki populer oyunlar cikiyor 2020 kasimda... Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

Metacritic eleştirmen skolarına güvenemez olduk. Oyuncu puanlarına bugün baktım. Bir çok kişi kendini tekrar eden bir oyun olduğunu ve eski crash ruhuna aykırı olduğunu belirtmiş. Bir kısımda beğenmiş ama critic puanlarından daha düşük şu anda oyuncu puanları. 150 Bandına gelince bakarız.

Oyunda toplamda 102 bölüm tamamlamak gerekiyor %100 için. Bu bölümlerin yarısı kendini tekrar ediyor. Aynı bölümlerin zorlaştırılmış hali gibi yani.

Rayman’da da böyle bölümler vardı.

Ama 100 bölüm farklı farklı olmasını kim umuyordu merak ediyorum. Sırf bu yüzden 0 veriyorlar oyuna hayret ediyorum. Artık metaciritic iyice troll oldu çıktı. Gerçi yine de user score çok iyi. 9’luk bir oyun bence.

• Ulen millet işine gelince nasilda övüyor oyunu. Sadece ps4 e ciksaydi buralar troller ile dolardi. Crash Bandicoot 4: It’s About Time (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] 

• Oyunda 5 boss bölümü ile toplamda 48 bölüm varmış. Powerpyx'dan okuduğumdan aklımda kalan. Zaten bu oyunu %100 yapmak oldukça yetenek gerektiren bir iş. Bende o yetenek yok keza. Ama 48 bölümde gayet yeterli bence. 100 bölüm birbirinden farklı olsaydı da bayabilirdi. Yaratıcılıktan uzak, birbirinin aynı olurdu.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt

Yetenek istiyor tabii ama daha çok sabır işi. Yoksa artık 100 kere deneyince mutlaka geçiyorsun. Gerçi bunda da platinum relic istiyor galiba yani gold olsa eskisi gibi iyi olurdu.

Pro’da oyun içi 60 fps olması çok iyi olmuş. Base Ps4’de de 40-50 arası. Yine oynayışı olumlu yönde etkiliyor.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    2 gündür başka oyun oynamadım. :) Ben kolay bir oyun beklerken, çok büyük sürpriz oldu. İlk oyundan bile zor olmuş. Özellikle Classic bölümler adı altında eski zamanlarda oynadığımız bölümler saç baş yoldurur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.