Şimdi Ara

Cpu Soğutucu Test-2 'Scythe İnfinity-Big Typhoon-Zalman 9700LED-Thermalright Ultra-120' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
14.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tşk ler görünen oki yine bigtypoon yine bigtypoon 9500den sonra 9700 zalmanıda yere sermiş görünüyor üstelikde daha ucuza
  • Tüm tebriklere teşekkür ederim,ama benim test cpu soğutucum artık Scythe İnfinitiy oldu bunu belirtmek isterim zaten yakında yapacağım 1-2 çalışmadada göreceksiniz

Bunun harici tabiki ben tarafsız objektif bir test yapmaya çalıştım herkes kendi ihitiyacına göreki bu görünüş,fiyat,kullanım kolaylığı yada performans olabilir seçimini yapacaktır.Zaten 4 üründe tek fan ile hemen hemen aynı performanslara sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 9 Nisan 2007; 9:13:21 >
  • Şefikçim eline sağlık.

artık bu tip uğraş isteyen işlere pek giren olmuyor, bu yüzden emeklerine sağlık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: meke

Şefikçim eline sağlık.

artık bu tip uğraş isteyen işlere pek giren olmuyor, bu yüzden emeklerine sağlık.

Sağol dostum,Seni görünce eski güzel günler aklıma geldi
  • eskimediler, sadece öncelikler değişti.

gün olur, heves geri gelir, yaparız kaskad maskad belli mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meke -- 9 Nisan 2007; 10:50:03 >
  • quote:

eskimediler, sadece öncelikler değişti.

gün olur, heves geri gelir, yaparız kaskad maskad belli mi olur?

İnşallah
  • kaskad isteriz kaskad
  • Ne işe yarayacaksa

Gaz soğutmaya konu açtım ilgilenen varsa soğutma parçalarını verecem diye kimse mesaj atmadı, ne olacak bu gençliğin hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meke -- 9 Nisan 2007; 13:50:16 >
  • quote:

Ne işe yarayacaksa

Gaz soğutmaya konu açtım ilgilenen varsa soğutma parçalarını verecem diye kimse mesaj atmadı, ne olacak bu gençliğin hali

Mete biz seni her zaman bu camianın içinde görmek isteriz testlerinle,projelerinle yoksa banada ne gerek kaskad
  • abi ellerine sağlık süper olmuş inceleme. tercih yapacaklara tercüman olmuşsun resmen. bunu okuyan alim olur beaa
  • bt yine tek fanda lider ne sogutucuymus yaw
  • @Asefik,
    İncelemeniz için teşekkürler, emeğinize sağlık.
    Tt big typhoon fiyatı ve soğutma performansıyla hep bir adım öndeydi şimdiye kadar. Ama bunu kullanmış birisi olarak net söyleyebilirim ki montajı tam bir işkence.
    İnfinity saydığınız özellikleriyle gerçekten overclockçuların fazlasıyla beğenisini kazanacak gibi duruyor.
    Saygılar.
  • Mükemmel bir çalışma olmuş. sogutucularla ilgili kafamızdaki bütün soru işaratlerini kaldırıyorsunuz.Elinize sağlık...
  • scythe infinity fireballda nisan ayı sonunda stoklardaymış

105 YTL gibi bi fiyatı var

bence uygun

ve beklemeye deger

alıp gorecez
  • elinize saglık. eee ninjanın papucu damamı atıldı şimdi onuda ekleseydiniz görseydik bi ne pozisyonda oldugunu.
  • EVET CİDDEN GÜZEL VE AYRINTILI BİR İNCELEME. 1 AYDAN FAZLA SÜREN UZUN SOLUKLU BİR MARATON OLMUŞ.

9700 İÇİN BİRAZ SESLİ DEMİŞSİN, KAPALI KASADA SES DUYULUYORMU ACABA? GÖRÜNTÜ, ESTETİK VE BİRDE DİĞERLERİNE YAKIN PERFORMANSI İLE KENDİMCE ÖNE ÇIKIYOR. FAZLA O.C. İLE UĞRAŞMADIĞIM İÇİN TSUNAMİ KASAMDA DAHA İYİ DURACAK KANISINDAYIM.

BİRDE 9500 İÇİN 9700 DEN DAHA AZ SESLİ ÇALIŞTIĞI İFADE EDİLİYOR(BAŞKA TOPİKLERDE) DENEYEN, GÖREN, DUYAN VARMI ACABA?

TEŞEKKÜRLER, İYİ FORUMLAR HERKESE.
  • Seçiminin gerekçelerine göre Zalman alacaksan Zalman 9700LED tek geçerim,9500LED alma...
  • bunlardan hangisi soet 478 uyumlu.. ayrıca bunları kullanmak için baya büyükçe bi kasa gerekiyor anlaşılan ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: fake1tr

bunlardan hangisi soet 478 uyumlu.. ayrıca bunları kullanmak için baya büyükçe bi kasa gerekiyor anlaşılan ?

Her ürünü satan firma belirtir 478 cosket olup olmadığını bunlarında olanı var olmayanı var seçtiğiniz ürüne bağlı ama kasanın büüyüklüğüne geline o sadece benim SLI ve Croosfire denemelerim ve büyük kasa işteyimden ibarettir yoksa tüm ürünler normal kasalardada kullanılabilecek ürünlerdir...
  • şu ana kadar gördüğüm en iyi incelemelerden emeğine sağlık...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.