Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

cpu,board,ram(parça eklendi)

4
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      533 Mesaj
      Referanslar: 3

Katılım Zamanı
      22 Nisan 2003

Durum
      Forumda değil

19 Aralık 2006 07:47:29 Konu Sahibi
      selamlar, daha önce de ilan vermiştim fiyatlarda değişiklik yaptım.

dfi nf4- ultra-d anakart.(garantili) 160ytl.

amd 3700+(full kutu,Amerikadan)+ zalman cnps 7000 alcu fan(fanmate'i yok ama çok sessiz zaten ayara gerek de yok (beraber satılacak) 140 ytl.

mushkin xp 4000 2*1 gb 3-4-3-8 black seri ram(Amerikadan). 3-3-2-8 modeli firebal'da 660 ytl. ben 350 ytl istiyorum. saygılar.)

160gb maxtor pata hdd. 7200rpm 8mb cache (faturalı). 85ytl.

arkadaşlar kargo ile ilgili mesajlar geliyor. kargo her koşulda alıcıya aittir ve fiyatlar sondur. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 19 Aralık 2006; 17:12:49 >

|
      |
      Alışveriş yaptığım arkadaşlar: vitro,nosferatu,korgeneralim,muratkurt,java, maymunkral,player,federal,mbukalemun,pashha27, ThorTheMighty,Tanselx2,sugarcocuk1,haspko39,sanat7, RED LORD CHE, Yusuf Irmak,Speed-Step,JusticeTR dreampowder,SolidRock,azurik,freshflesh,.:BBR:.,NoPRoBLeMtr,cruelclown,tzobu,Mr.Can,doziz

• Yarbay
      2084 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      19 Ekim 2003

Durum
      Forumda değil

19 Aralık 2006 08:12:48
      Hocam pm attım cevap bekliyorum. Hayırlı satışlar.
      |
      |
      Şimdiye kadar alışveriş yaptıklarım: Java, Yılmazeest, Samuray_, treach, kalpakci, Resident, hercul, Arbiter, hasli, GÖKAY, xtrmBarbar, LtPowell, Daywalkerr, delibash2002, coyotes, pSyCo, emre_yilmaz, Speedbuster07, Descountry, m134, kashgar, RuleaLL, sanyo, someone74, iori_yagami, rabesantrata, peacemaker, colossol, jacktheripper, yurt, Rottweiler, HaRdWaReMaNiaC, Dinçer, Viredox, rialto, nucro, enderc, Fistan, operaciumut, Zafer666, Albatros, bitkinjön, ALPelektronic, SlyAllen, Martin Mystere, TAG Heuer, mus_efe, SkyStar37,sbasol1981, teme, çaresiz, **cleverboy**, RaceDoctor, Cenk Manisalı, reLo, mahony99, fredycrouger, huso, bdalkiran, cowboy, serqanz, ahmetdemir, mehmet500, hederahelix, goztepeli_TR ....
      !!!Benimle alışverişi olan arkadaşlar tıklasınlar lütfen:"Bugüne Kadar Olan Alışverişlerim"!!!
    • Haber Editörü
      533 Mesaj

Katılım Zamanı
      22 Nisan 2003

Durum
      Forumda değil

19 Aralık 2006 10:44:49 Konu Sahibi
      cevapladım.
      |
      |
      Alışveriş yaptığım arkadaşlar: vitro,nosferatu,korgeneralim,muratkurt,java, maymunkral,player,federal,mbukalemun,pashha27, ThorTheMighty,Tanselx2,sugarcocuk1,haspko39,sanat7, RED LORD CHE, Yusuf Irmak,Speed-Step,JusticeTR dreampowder,SolidRock,azurik,freshflesh,.:BBR:.,NoPRoBLeMtr,cruelclown,tzobu,Mr.Can,doziz
    • Haber Editörü
      533 Mesaj

Katılım Zamanı
      22 Nisan 2003

Durum
      Forumda değil

19 Aralık 2006 10:53:02 Konu Sahibi
      tsunami41, dostum ,mesaj alanın dolmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 19 Aralık 2006; 10:53:16 >
      |
      |
    • Yarbay
      2084 Mesaj
      Referanslar: 9

Katılım Zamanı
      19 Ekim 2003

Durum
      Forumda değil

19 Aralık 2006 11:42:14
      Tekrar pm attım hocam. MSN'e bekliyorum.
      |
      |
      Şimdiye kadar alışveriş yaptıklarım: Java, Yılmazeest, Samuray_, treach, kalpakci, Resident, hercul, Arbiter, hasli, GÖKAY, xtrmBarbar, LtPowell, Daywalkerr, delibash2002, coyotes, pSyCo, emre_yilmaz, Speedbuster07, Descountry, m134, kashgar, RuleaLL, sanyo, someone74, iori_yagami, rabesantrata, peacemaker, colossol, jacktheripper, yurt, Rottweiler, HaRdWaReMaNiaC, Dinçer, Viredox, rialto, nucro, enderc, Fistan, operaciumut, Zafer666, Albatros, bitkinjön, ALPelektronic, SlyAllen, Martin Mystere, TAG Heuer, mus_efe, SkyStar37,sbasol1981, teme, çaresiz, **cleverboy**, RaceDoctor, Cenk Manisalı, reLo, mahony99, fredycrouger, huso, bdalkiran, cowboy, serqanz, ahmetdemir, mehmet500, hederahelix, goztepeli_TR ....
      !!!Benimle alışverişi olan arkadaşlar tıklasınlar lütfen:"Bugüne Kadar Olan Alışverişlerim"!!!
Reklamlar
sohbet
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.