Şimdi Ara

Cpanel webmail Spam mail adresleri engelleme yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hesaba yönelik filitreleme ile bir kaç mail adresi engelliyorum ama sürekli değişken adreslerden spam mailler gelmeye devam ediyor. örnek;

mesela_202@ymail.com
    mesela808@ymail.com
    mesela_402@ymail.com

gibi başı aynı sonundaki numaralar değişen adreslerden spam mail geliyor, ben bu asılsız uzantıdaki, @ymail.com, @mail.com gibi adreslerden gelen tüm mailleri engelle gibi bir filitreleme oluşturma imkanım varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tmk20

Merhaba,

hesaba yönelik filitreleme ile bir kaç mail adresi engelliyorum ama sürekli değişken adreslerden spam mailler gelmeye devam ediyor. örnek;

mesela_202@ymail.com
    mesela808@ymail.com
    mesela_402@ymail.com

gibi başı aynı sonundaki numaralar değişen adreslerden spam mail geliyor, ben bu asılsız uzantıdaki, @ymail.com, @mail.com gibi adreslerden gelen tüm mailleri engelle gibi bir filitreleme oluşturma imkanım varmıdır ?

Merhaba.

Php tabanlı bir mail scripti yazmıştım, bu scripte:

1- Sahte domaini tesbit etme (reklammci@olmayanadress.com) gibi ...
    2- Gönderici adresi ve geri dönüş adresi farklı ise spam kabul et yada sil ..
    3- Veri tabanlı "Kara ip" listesi kontorolu
    4- Veri tabanlı "Kara Domain" listesi kontrolu
    5- Kelime sansürleme, ve veri tabanındaki kara listedeki bir kelime bulunursa spam kabul etme ..
    4- Spamhaus listesini kullanma

Gibi ve aklıma gelmeyen bir çok özellik eklemiştim. Eğer ilginizi çekerse özel mesaj ile dönüş yapabilirsiniz, uygun fiyata satabilirim.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.