Şimdi Ara

Çözün çözebilirseniz copmposite > RGB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır forumu okuyordum ama ilk msj anca nasip oldu
    Sorun aynen şöle composite çıkışlı bi cihaz war we bunu bi şekilde rgb girşli olan bi cihaza bağlama lazım bunun için yaklaış 15 gün araştırdım ama bir sonuca waramadım bilen warsa yardımcı olursa sevinirim.

• dediginin tersini yapan chip AD725 (Analog Devices , Temsilcisi Elektro, Istanbul'da)

dedigin isi ise MC44011 (Motorola, artik Freescale oldu, turkiye temsilcisi var, Suha Futaci kontakt ismi) yapiyordu ama bikac yildir piyasada gormuyorum, obsolete olmus olabilir.

tda3566a da isine yarayabilir, o da aktif urun mu bilmiyorum (Arrow Elektronik Istanbul)

eger urunler hala aktifse temsilcilerden adetli olarak temin edebilirsin.

bye
  • SBK çok sağol ama bana adetli lazım değil şöle anlatayım durumu arakadalımın arabasına geri vites için kamera bağladık arabanın kendi ekranı war orj. . Durum ayenen şöle biz istiyoruz ki geri vitese taktığımızda ekranda ne görüntü warsa kesilsin yerine geri kamerasanın görüntüsü gelsin ama gel görki ekrana giden sinyal RGB bunu beşkilde kesmeyi becerdik geri vites müşüründen aldığımz bi tetikle uniteden ekrana gelen sinyali kese bilyoruz ama kullandığımız kamera özel bi kamera we biz bundan vaz geçmek istemiyoruz ama problemde burdan çıkıyo çünki kamera composite çıkışlı ekran RGB giriş durum böle olunca işin içinden çıkamadık. Şu anda sisteme bağlı ama çok anlamsız geri vitese tkalıyosun ordan erkrandan TV'yi açıp sonra av'ye getiriyosun ki kamerayı görebilesin.
  • aver tv box 5 i kullanabilirsin

Bağlantı Tipi LCD/CRT/Plasma/Projeksiyon ekran(VGA girişli)
    Chipset TV Box5
    Genel Özellikleri Oyun konsolu, DVD oynatıcı
    VCR veya Composite/S-Video çıkışlı
    1024 x 768 (XGA) çözünürlük

Bağlantılar Koaksiyel TV anten, Audio, VGA, komposit video
    S-Video, PC audio girişler, VGA monitör out
    Audio(kulaklık-hoparlör) çıkış

web http://www.demo.com.tr/

Diğer PC' ye ihtiyaç duymadan Tv izleme
    Otomatik tum kanal ve frekans tarama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.