Şimdi Ara

Çözüm TP-LINK TD-W9970 v3 Firmware güncellemesi yapma (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
185
Cevap
13
Favori
164.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

20.08.05.01006

yazılımını gönderebilecek olan var mı?

@qu4dro @programmer_onur

Fw modeme otomatik yükleniyor. İndirilebilir şekilde paylaşılanını hiç görmedim. Varsa faydalı olabilir elbet.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Bir arkadaşım TürkTelekom altyapısı ile aynı modemi kullanıyor.

20.06 da kalmış ilginç :) 17.xx versiyonunda Root erişimi yapıp TR-069 da kapadığımı hatırlıyorum. 20.xx olması da ilginç, hatırlamadığım başka bir değişiklik yapmadıysak.

• W9970_v3'e sahibim. Kendisi 20.xx'e güncellenmişti. Resmen modem sapıtmıştı. Dedim ya bozulacak ya da olacak. Buldum v16 firmware üstüne attım. Root'u aktifleştirdim ve CWM'den TR-069'u kapattım. 20.xx kullanan varsa 17.xx veya 16.xx'e geri döndürsün.

• Ben son sürümde sıkıntısız kullanıyorum ama dns değiştirmeyi beceremedim bir türlü yardımcı olabilecek var mı?

Modemi ttnetten almak gibi bi hatayı nasıl yaptım bilmiyorum aynı paraya çok daha iyi modem alınabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syntax Erol -- 11 Mart 2021; 0:0:6 >
  • FunSociety kullanıcısına yanıt

Merhaba, aynı sorundan muzdaribim. Kendi kafasına göre aygıtların bağlantısı kesiyor, kendi kendine Internet ışığını söndürüp interneti kesiyor. Elindeki FW dosyasını paylaşır mısın?

• Froinchi12 F kullanıcısına yanıt

• Meraba. sıkıntısız ise yedeğini alıp paylaşabilir misin. En azından mesaj yoluyla benimle..

• Donanım Versiyonu:TD-W9970 v3 00000001

10 dakikada bir, 2-3 saniyelik kesinti yaşıyorum. Problem başladığında modeme reset attım düzeldi. 1-2 ay sonra güncelleme geldi problem tekrar başladı ve artık düzelmiyor. Bunun için yazılım değiştirmeyi deneyecem , elinizde diğer sürümlerden temiz var mı? Yüzbaşının 16.09.30.01005 ile de kopuyor.

Bu sıkıntıya farklı bi çözüm var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmReMuSLu20 -- 18 Mayıs 2021; 19:10:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

W9970_v3'e sahibim. Kendisi 20.xx'e güncellenmişti. Resmen modem sapıtmıştı. Dedim ya bozulacak ya da olacak. Buldum v16 firmware üstüne attım. Root'u aktifleştirdim ve CWM'den TR-069'u kapattım. 20.xx kullanan varsa 17.xx veya 16.xx'e geri döndürsün.

Merhaba, v20'ye güncellenmiş modem var. ancak menüde firmware kısmı yok. Nasıl güncelleyebiliriz?

• Son sürüm olan varmi elinde
  • Diridiri06 kullanıcısına yanıt
  • son sürümde root kazanabilen var mı
  • Selamlar. Bu modem arkadaşta vardı arıza yapmış, sadece power ışığı yanıyor, kabloyla bilgisayara bağlayınca pc görüyor modemi ama 192.168.1.1 çalışmıyor. Tahminim firmware uçmuş. Söktüm işlemcisi ısınıyor yani cihazda donanımsal arıza olma olasılığı çok düşük. USB üzerinden nasıl firmware atabilirim?

Edit: USB de çalışmıyor. Üzerindeki tx-rx pinlerinden haberleşme ile uğraşacağım sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 9 Nisan 2022; 15:49:53 >
  • usta güncelleme yaptıktan sonra modem wirilles kapanıyor mu ?

• Yazılım Versiyonu:21.12.01.01006

Donanım Versiyonu:TD-W9970 v3 00000001

modemi ikinci el olarak aldım, kabloyla sıkııntı yok ama wireless bağlanmıyor, firmware upgrade yapmaya çalışıyorum dosyayı bulamıyorum sanırım süreleri dolmuş verilen linkler açılmıyor birisi tekrar ekleyebilir mi? tp-link sitesinde v3 sayfası açılmıyor lütfen yardım..

• Yazılım Versiyonu:21.12.01.01006

Donanım Versiyonu:TD-W9970 v3 00000002

Eski firmware sürümü lazım. Bu son sürüm yazılım hatalı. Kablosuzda "Ağa erişim reddedildi" sorunu var bu son yazılımda. Düzgün çalışan modemi uzaktan kapatılamayan güncelleme ile bozup yeni modem mi aldırmaya çalışıyor TP-Link anlamadım.

• Djdy D kullanıcısına yanıt

Versiyon no yazsan iyi olur, piyasada 16.09.30.01005 dışında firmware bulamadım  

• hocam bunu direk ttnin file serverından çekmiştim yani o zamanın son sürümüydü şuan üzerine yenisi gelmiş olabilir modemi uzun zamandır kullanmıyorum
  • mrb tp link td w9970 v3 modemi kuruyorum çalişiyor bir süre sonra internet servis sağlayıcının vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifre siliniyor. bilgisayarı her açtığımda modemi yeniden kurmam gerekiyor. yardımlarınızı bekliyorum.

• Ben de çok kastırdım, en son kaydırıp attım bir köşeye. Bence vaktinizi harcamayın. Sürekli resetlenmesi gereken ve çok kronik wifi sorunları olan bir cihaz. Bu arada versiyon bağımsız bu yorumu yapıyorum. Stabil olamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tk158 -- 13 Kasım 2022; 17:49:18 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.