Şimdi Ara

[ÇÖZÜM] KYK kredi burs internet bankacılığı aktifleşmedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4. günü oldu ama hala internet bankacılığım açılmadı kartımı 15 kasımda almıştım. Sizinkiler açıldı mı yoksa aynı durumda mısınız?

çözümü eklemeyi unutmuşum : şubeye gidip tekrardan mobil bankacılık için form imzaladım 15 dakikada açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estensivo -- 3 Ocak 2019; 14:57:12 >

• Mobil giriş şifren var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yok bugün şubeye gidicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu internet bankacılığı otomatik bir gereksinim mi yoksa biz burs başvurusu yaparken mi seçtik hocam ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Bu internet bankacılığı otomatik bir gereksinim mi yoksa biz burs başvurusu yaparken mi seçtik hocam ?
    otomatik gereksinim

• quote:

Orijinalden alıntı: Estensivo

otomatik gereksinim

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online işlemlerden kart ayarlarını kontrol et. Benimki kapalıydı oradan kendim açmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EZİKMAN

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Online işlemlere girmek için Ziraat'in sitesinden şifre almak yeterli, bende ek bir işleme gerek olmamıştı. Göz ucuyla internet bankacılığı geçtiğini görünce internetten alışverişe kapalı zannettim yazdım direk.

Hakaretvari ve üslupsuz şekilde yorum yazamıyorsun herhalde, kullanıcı adının hakkını vermişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 30 Kasım 2018; 22:8:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Online işlemlere girmek için Ziraat'in sitesinden şifre almak yeterli, bende ek bir işleme gerek olmamıştı. Göz ucuyla internet bankacılığı geçtiğini görünce internetten alışverişe kapalı zannettim yazdım direk.

Hakaretvari ve üslupsuz şekilde yorum yazamıyorsun herhalde, kullanıcı adının hakkını vermişsin.

Alıntıları Göster
    Sistemde telefon numaran kayıtlı olmadan şifre alamazsın

• [ÇÖZÜM] KYK kredi burs internet bankacılığı aktifleşmedi

Uygulamada bu hatayı veriyor internetten almaya kaljtigim zaman ise şifre oluşturma ekranına geliyor

[ÇÖZÜM] KYK kredi burs internet bankacılığı aktifleşmedi

Bu hatayı veriyor üstüne e devlete göre dün 1400 lira yatırıldı gözüküyor kart bakiyesini telefondan sorgulattigimda 0 lira gözüküyor

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.