Şimdi Ara

[Çözüldü] Sorun Nerede (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PcKolikq

Hayır demezler birde bu saatte bilmiyorum servise yollarlar direk..

yani servisten cevap gelmesini mi bekleyeceğim ? en az 15 gün. aslında birazdan gidip sorarım ona göre kasayı götürürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Temmuz 2012; 18:18:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Hayır demezler birde bu saatte bilmiyorum servise yollarlar direk..

yani servisten cevap gelmesini mi bekleyeceğim ? en az 15 gün.

Bilmiyorum hocam direk servise gidiyorsan yaparlar gün içinde eğer aracı ile yad kargo ile yollarsan 15 gün bekletirler
  • Buna benzer sorun bende de olmuştu sorun ya ramlerden yada hdd'den kaynaklanıyordu daha sonra ek rami ve hddyi(yetersiz olduğundan) değiştirdim sorun kalmadı
  • quote:

Bilmiyorum hocam direk servise gidiyorsan yaparlar gün içinde eğer aracı ile yad kargo ile yollarsan 15 gün bekletirler

vatandan yenisini vermezler yani direk.
  • quote:

quote:

Gidip konuşun ...

• quote:

quote:

quote:

Gidip konuşun ...

gittim konustum zatn ordaki adam taniyor beni dedim boyle boyle bir haftayi gecmeseydi yenisini verirdik dedi.sonrasi icin firma bize hesap soruyor dedi bu kadar sure niye getirmediniz diye dedi.servise gonderecegini felan soyledi.dedim simdilik kalsin o zaman servise goturursem dedigin gibi belki hemen degisim yaparlar.arabam olsa giderimde bu yaz sicaginda zor ya.bnm okul acilinca yollarim artik iki hafta ben disardayken gider gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gidip konuşun ...

gittim konustum zatn ordaki adam taniyor beni dedim boyle boyle bir haftayi gecmeseydi yenisini verirdik dedi.sonrasi icin firma bize hesap soruyor dedi bu kadar sure niye getirmediniz diye dedi.servise gonderecegini felan soyledi.dedim simdilik kalsin o zaman servise goturursem dedigin gibi belki hemen degisim yaparlar.arabam olsa giderimde bu yaz sicaginda zor ya.bnm okul acilinca yollarim artik iki hafta ben disardayken gider gelir.

Erken yollamakta fayda var..

• Arkadaşlar cevap veren buraya yazı yazmak için zaman ayıran herkese ÇOK TEŞEKKÜRLER. Sayenizde hiç aklıma gelmeyen bir yer olan RAM'lere baktım. Uzun denemelerden sorunun bir tane RAM'den kaynaklı olduğunu gördüm. 4 X 2GB yani toplamda 8 GB olan RAM'lerimden birini sistemden çıkardım ve şu anda 6 GB olarak sorunsuz bir halde çalışıyor. Tekrardan okuyan veya cevap yazan veya zaman ayıran herkese çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.