Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ!!] SaltanatMT2 İNİNİAL KART 'SP' ÇEKİLMİYOR ACİL YARDIM!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar SaltanatMT2'de SP çekicektim parayı yatırdım karta herşey tamam oyuna girdim nesne marketen çekmeye gittim seçeneği seçip sayfaya geldim ve her şeyi doldurdum herşey tamamda son adıma geliyorum parayı yatırma aşamasına telefonuna kod gelicek diyolar gelmiyo yeni sms diyince belli bi süre sonra "Odeme İsleminiz Gerçeklesmedi" diye mesaj geliyor acil yardım edin arkadaşlar nolur :( :( :(

NOT: Konuyu yanlış yere açtıysam Kusura Bakmayın.

-------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞLAR SORUN ÇÖZÜLDÜ NEDENİ OPERATÖR DEĞİŞİKLİĞİYMİŞ YARDIMLARINIZ İÇİN TŞK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mRPr0TuNNeL -- 10 Ekim 2015; 0:39:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mRPr0TuNNeL

Arkadaşlar SaltanatMT2'de SP çekicektim parayı yatırdım karta herşey tamam oyuna girdim nesne marketen çekmeye gittim seçeneği seçip sayfaya geldim ve her şeyi doldurdum herşey tamamda son adıma geliyorum parayı yatırma aşamasına telefonuna kod gelicek diyolar gelmiyo yeni sms diyince belli bi süre sonra "Odeme İsleminiz Gerçeklesmedi" diye mesaj geliyor acil yardım edin arkadaşlar nolur :( :( :(

NOT: Konuyu yanlış yere açtıysam Kusura Bakmayın.

Telefonunuzu doğru girmemiş olabilirsiniz kartı alırken kartı onaylarken kullandığınız telefon numarasına mesaj gelecek biliyorsunuz değilmi ?
  • Evet bugün onu düşündüm müşteri hizmetleri hallediyormuş internetten yarın arayım yardımın için teşekkür ederim +1 beğendim
  • quote:

Evet bugün onu düşündüm müşteri hizmetleri hallediyormuş internetten yarın arayım yardımın için teşekkür ederim +1 beğendim

Yardımcı olabildiysem ne mutlu
  • Müşteri hizmetlerini aradım alamamamın nedeni kartımın 3D alışverişe kapalı olduğundanmış halbuki bende açık sanıyordum Neyse yarın açılcakmış yinede yardımın için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Müşteri hizmetlerini aradım alamamamın nedeni kartımın 3D alışverişe kapalı olduğundanmış halbuki bende açık sanıyordum Neyse yarın açılcakmış yinede yardımın için teşekkür ederim

Hayır ben şahsen yeğenimin kullandığına şahit oldum 3d secureli sitelerden biriolan gittigidiyorda kullanmıştı kendine fare alırken
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.