Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ] General Mobile E-Tab 4 (MEB Tablet Root) Güncel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
4
Favori
286.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız benim kafama takılan bir şey var biz bu dosyaları siliyoruz da mebin tableri geri istmesi söz konusu olursa geri yüklememiz gerekmez mi?Bu durumda uygulamaları bir yere yedeklemiş olmamız gerekir.Bu yedeklemeyi ve söz konusu olan geri yüklemeyi nasıl yapacağımız hakkında bilgisi olan var mı?
  • Ben elimdeki tablete uygulamak istiyorum ama pil uyarısını yakalayamıyorum bir de elimdeki klavyeyi çalıştıramadım. Yardımcı olabilecek biri olursa çok sevinirim.
  • arkadaşlar ben denedim yöntemi yamptımda root felan herşey tamam ama eksik şey uygulamalri indirmiyo ve hala yasaklı sitelere girmiyo yanlış program silme olasılığım var eksikte olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  • bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Tableti rootladım adım adım ancak google play storedan bişey indiremiyorum bekletiyor ve apk uzantısı yollayamıyorum. bunun sebebi nedir? bunun için hangi sistem dosyasını silmem gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş dnset diye program var tablete apk olarak indir veya telefona indir apksını at tablete bluetoothla sonra kur programı auto start de bide bi seçenek var hatırla diye herhalde onu da işaretle start de tamam oldu bende oyle yaptım
  • denizpiyadesi kullanıcısına yanıt
    yakalayamazsın zaten o acık kapandı.usbden klavye takıcaksın.işlem sırasında esc basıp rootlıcaksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Player ONE P kullanıcısına yanıt
    klavyeyi kisa yoldan nasil baglarim peki hocam?

• arkadaşlar sildim, pilde ayarlara giriyorum ama hemen mdm aktivasyona geçiyo ? yardım edebilecek olan var mı?
    hallettim, mobogenie 2.25 ile oldu , :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainx06 -- 14 Haziran 2015; 23:43:23 >
  • beyler mehaba bendeki tableti ne yaptıysam Usb üzerinden bilgisayara gösteremedim onun harici herşey tamam Ayarlara vs girebiliyorum Framaroot denedim Browser üzerinden fakat oda hemen sildi uygulamayı
  • sorun çözüldü kesinlikle factory reset gerekiyor

• -ForeverY- kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Arkadaşlar bn o 3 secenegi de yaptim hersey silindi basa dondu tablet ilk verildikleri gibi simdi bn ayarlara nasil giricem yardim lutfen otg kablosu var

• ben daha en başta reset atarken şarzım %15 de bıraktım sizin dediğiniz gibi ve reset atılması için tableti sürekli kapatıp açtım 5 defa denedim yine olmadı şarzım azaldı tab kapanıncada yarım kalıyomuş nasıl yapcam benim tablet biraz çabuk yiyio şarjı
  • Beyler tableti fabrika ayarlarına çevirirsek root gider mi?

• Pil uyarısında sıkıntı yaşayan arkadaşlar merak etmeyin biraz uğraşmanız lazım ben 1 saatimi ayırmış olsamda

• megahakanyagcı0102 kullanıcısına yanıt
    Gitmez diye biliyorum mobogenie`den unroot etmen lazım.

• İşe yarıyor biraz sabır ve çaba yetiyor.
  • Rootlama yaptım ama geri yükleme nasıl yapılıyor onu bilmiyorum işte. Bir de onu öğrensek????
  • Reserved.
  • Yeni tabletler icin gecerli yontem nedir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.