Şimdi Ara

ÇÖZÜLDÜ:Cihaz modifiye edildi, yazılım güncellemeleri mevcut değil (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
10
Favori
52.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar note2 kullanıyorum modifiye edildi uyarısıni telefona değişik rom lar Rot attıktan sonra guncelleme yaparken cikti tesadüfen bu sorunu çözdüm rotlu uygulamaların bazısıni aktiflestirdigimde yine çıkıyor çözümü tube mate programını wep ten indir aç 50 veya 100 tane şarkı turku mp3 ses olarak indirmeye çalış telefona indirmeye çalıştığınızda telefon zorlanıp kapanıp açılacak kendiliğinden sonra guncelleme yaptiginizda en yeni guncelleme ler zaten yüklendi diyecek en azından benim telefonda durum bu slm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bakalim

• cihaz modofiye edildi güncelleme mümkün degil yazisi cikiyor bendede 4.3 yüklü bendede yardimci olurmusunuz rom filan pek anlamiyorum lolipop s4 lere geldi ben alamadim

• snotty1 S kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından aldıysan S4'ühttp://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9505/
    yurt içinden aldıysanhttp://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9500/ linklerinden orjinal stock ROM'lara ulaşabilirsin. İndirdikten sonra Odin ile kolayca yükleyebilirsin. NOT:Rehberini yedeklemeyi unutma:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ken08 -- 21 Nisan 2016; 3:58:48 >

• Şimdi size 2 sorum olcak hocam ben iosdan geçtim android e
    1 telefonu gitti gidiyor dan almıştım ithalatçı firma garantili hangi ülkeye ait oldugunu nasıl öğrenebilirim
    2 sammobiledan güncelleme yi indirsem cihazı güncelleyememmi root lazım demilsiniz o işlemei önce yapıp sonramı sammobiledan güncelleme yi indirip telefon a kurmam gerekli
  • snotty1 S kullanıcısına yanıt
    1. *#06# tuşla ve imei numaranı gör. Burdan soldan 6, sağdan 7 rakamın ortasında 2 rakam olacak. Ordan okuduğun rakamlardan üretim yerini anlayabiliyormuşsun.
    If the seventh and eighth digits are 02 or 20 this indicates your cell phone is assembled in Emirates which is very poor quality. (NB: Some Indian sets have this number)
    ◾If the seventh and eighth digits are 08 or 80 this indicates your cell phone is manufactured in Germany which is fair quality.
    ◾If the seventh and eighth digits are 01 or 10 this indicates your cell phone is manufactured in Finland which is high quality.
    ◾If the seventh and eighth digits are 00 this indicates your cell phone is manufactured in Original Factory which ensures the best quality.
    ◾If the seventh and eighth digits are either 03/30 or 04/40, this indicates your phone is made in China but its quality is good. But not good either as 00, 01 or 10.
    ◾If the seventh and eighth digits are 05 or 50 this indicates your cell phone is manufactured either in Brazil or USA or Finland.
    ◾If the seventh and eighth digits are 06 or 60 this indicates your cell phone is manufactured either in Hong Kong, or China or Mexico.
    ◾If the seventh and eighth digits are 13 this indicates your cell phone is assembled in Azerbaijan which is too bad. And it is also dangerous for health!

2.sammobile'den indirdiğin romları telefonunun rootlu olup olmaması etkilemez, yükleyebilirsin. Telefonun rootlu değil ve orijinal ise zaten güncellemeyi kies veya OTA olarak alman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ken08 -- 28 Mayıs 2016; 10:29:14 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.