Şimdi Ara

Çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkswagenGTI -- 26 Haziran 2016; 6:05:57 >

• VolkswagenGTI kullanıcısına yanıt
    distrowatch.com 'a baktığımda Linux Mint 18-beta sarah yazıyor. Yani adından da anlaşılacağı gibi bu versiyon beta. Günlük olarak kullanacaksan, stabil versiyonu kullanman daha doğru olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

distrowatch.com 'a baktığımda Linux Mint 18-beta sarah yazıyor. Yani adından da anlaşılacağı gibi bu versiyon beta. Günlük olarak kullanacaksan, stabil versiyonu kullanman daha doğru olmaz mı?
    Çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkswagenGTI -- 26 Haziran 2016; 6:06:16 >
  • VolkswagenGTI kullanıcısına yanıt
    Benim şimdiye kadar kurduğum bütün Ubuntu ve Mint dağıtımları donanımı tanımıştı. Donanımı tanımayınca tabi ki sıkıntı oluyor. Ethernet adapter üreticinin sitesinde driver bulunur mu acaba? Linux'da donanımı tanımayınca nasıl tanıtılıyor? Demek ki ben hep hazıra konmuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

Benim şimdiye kadar kurduğum bütün Ubuntu ve Mint dağıtımları donanımı tanımıştı. Donanımı tanımayınca tabi ki sıkıntı oluyor. Ethernet adapter üreticinin sitesinde driver bulunur mu acaba? Linux'da donanımı tanımayınca nasıl tanıtılıyor? Demek ki ben hep hazıra konmuşum.

Bende hepsini tanidi.Tanimayanda sürücü yöneticisinde tek tek çikti yükledim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.