Şimdi Ara

cowon S9 incelemesi (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
1
Favori
91.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yine ve tekrar İriver ile Cowon arasında kalan insancıklardanım. İriver E200 ün ses ve malzeme kalitesi ile Cowon S9 un ekran ve genel kalitesi arasında kaldım... Şöyle ki almayı düşündüğüm S9 8 GB İriver ise 32 GB Acaba sırf ekran ve kullanım kalitesi için düşük ve yükseltilemez kapasitede olan S9'u almaya değer mi yoksa kalitesi sesi olsun benim olsun deyip iriver a mı sarmalı ?

Birde dinlemek istediğim mp3 ler 4000-5000 adet civarı. Bu kadar çoğu 8 GB lık S9'a sığar mıydı ?

Yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodring Rancher

Arkadaşlar yine ve tekrar İriver ile Cowon arasında kalan insancıklardanım. İriver E200 ün ses ve malzeme kalitesi ile Cowon S9 un ekran ve genel kalitesi arasında kaldım... Şöyle ki almayı düşündüğüm S9 8 GB İriver ise 32 GB Acaba sırf ekran ve kullanım kalitesi için düşük ve yükseltilemez kapasitede olan S9'u almaya değer mi yoksa kalitesi sesi olsun benim olsun deyip iriver a mı sarmalı ?

Birde dinlemek istediğim mp3 ler 4000-5000 adet civarı. Bu kadar çoğu 8 GB lık S9'a sığar mıydı ?

Yardım lütfen

1. 4000-5000 adet mp3 ün kalitesiyle alakalı sığıp sığmayacağı. Düşük kalitedeyse sığar yüksekse zor. Hoş 'mp3' denmesinden düşük olduğunu tahmin ediyorum.
    2. Cowon s9 ve iriver e200 arasında ses olarak dağlar kadar fark yok, hele orta-üst seviye bir kulaklık yoksa o fark duyulmaz bile onun için yüksek hafızalı olan tercih edilebilir.
    3. Yalnız eğer yanlış bilmiyorsam s9 şarj süresi olarak da e200 den iyi. Sırf ekran ve şarj süresi açısından iyi, eğer video izlemek gibi bir amaç yoksa çok da önemli değil bu özellikler.

( 4. Yok illa hem hafıza olsun, hem de s9 olsun derseniz, 32 gb lık s9 satayım size Satıp satmama konusunda da emin değilim gerçi ya, yerine alacak bir şey yok...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 21 Nisan 2012; 17:22:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodring Rancher

Arkadaşlar yine ve tekrar İriver ile Cowon arasında kalan insancıklardanım. İriver E200 ün ses ve malzeme kalitesi ile Cowon S9 un ekran ve genel kalitesi arasında kaldım... Şöyle ki almayı düşündüğüm S9 8 GB İriver ise 32 GB Acaba sırf ekran ve kullanım kalitesi için düşük ve yükseltilemez kapasitede olan S9'u almaya değer mi yoksa kalitesi sesi olsun benim olsun deyip iriver a mı sarmalı ?

Yardım lütfen

1. 4000-5000 adet mp3 ün kalitesiyle alakalı sığıp sığmayacağı. Düşük kalitedeyse sığar yüksekse zor. Hoş 'mp3' denmesinden düşük olduğunu tahmin ediyorum.
    2. Cowon s9 ve iriver e200 arasında ses olarak dağlar kadar fark yok, hele orta-üst seviye bir kulaklık yoksa o fark duyulmaz bile onun için yüksek hafızalı olan tercih edilebilir.
    3. Yalnız eğer yanlış bilmiyorsam s9 şarj süresi olarak da e200 den iyi. Sırf ekran ve şarj süresi açısından iyi, eğer video izlemek gibi bir amaç yoksa çok da önemli değil bu özellikler.

( 4. Yok illa hem hafıza olsun, hem de s9 olsun derseniz, 32 gb lık s9 satayım size Satıp satmama konusunda da emin değilim gerçi ya, yerine alacak bir şey yok...)

Cevap için eyw.

Evet flac falan atamam çok yer kaplıyorlar... 320 lik mp3 arşivim var onlarla idare ediyorum

Kulaklığım Sennheiser PMX 90 çok beğenerek aldım çok kaliteli ve memnunum... Orta seviye denemez bence ona

Valla ben eski D2 kullanıcısıyım... Tekrar cowon almak çok isterim eğer elindekini makul fiyata verirsen kaparım tabi

Çünkü Türkiye içinde 3 yıldır 32 gb lık S9 arıyorum ikinci el veya sıfır. Yok arkadaş kimse satmıyor.

Umarım anlaşırız.

• pmx 90 la kullanılacaksa satmam zaten

Pm attım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 22 Nisan 2012; 13:14:57 >
  • Hey masallah tartismaya gel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axiaziz

pmx 90 la kullanılacaksa satmam zaten

Pm attım...

Kısmetse yarın Aziz Abi'den alıyorum s9'u :) kulaklık da Akg Q460 inşallah uyumları super olur (bu konuda icim rahat aslında iki ses uzmanı firmanın ürünleri)
  • s9 un menüsünü nasıl değiştirebiliriz..mesela dokunmatik tuş kilidi veya fotoğrafları büyütme seçeneğinin değiştirilmesi gibi..Oyun da yükleyemiyorum..
  • Arkadaşlar merhaba ben biraz önce cowon s9u pcye taktım usb kablo aracılığıyla içerisine video atmak amacıyla.Daha sonra donanımı güvenli kaldır dedim ve baktığımda içerisinde hiçbir dosya yoktu ne müzik ne video.İşin enterasan tarafı usb olarak açtığımda bütün dosyalar içerisinde hala duruyor gözükmekte.Buna benzer bir sorun yaşayan arkadaşım varsa ve beni aydınlatırsa minnettar olurum.
  • Kart borcu yüzünden beğendiğim mp3 calarımı satışa çıkardım arkadaslar, 300 tl fiyat s9 32 gb...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furky86

Kart borcu yüzünden beğendiğim mp3 calarımı satışa çıkardım arkadaslar, 300 tl fiyat s9 32 gb...

PM
  • Arkadaşlar korktuğum başıma geldi.. s9 umun açma kapama düğmesi bozuldu aniden.yaylı kısım çalışmıyor..Dolayısıyla açamıyorum..Tamir edebileceğim bir yer ya da aranızda tamir edebilecek var mı...
  • istanbuldaysan doğubanka gidebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • var mı orada bu işle ilgilenen..
  • Bende yere düşürdüm hiç açılmıyor! Çok moralim bozuldu!! olf!!
  • ben birşey sormak istiyorum. bu cowon 9 bluetooth ile bağlantı özelliği kulaklık ile yapılabiliyormu? bende AKG K830BT Bluetooth kulaklık var ve çok memnunum kulaklıktan ancak iphone ile kullanırken kulaklığın hakkını veremiyorum bana ne önerirsiniz cowon s9 işimi görür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurdundar

ben birşey sormak istiyorum. bu cowon 9 bluetooth ile bağlantı özelliği kulaklık ile yapılabiliyormu? bende AKG K830BT Bluetooth kulaklık var ve çok memnunum kulaklıktan ancak iphone ile kullanırken kulaklığın hakkını veremiyorum bana ne önerirsiniz cowon s9 işimi görür mü?

bluetooth özellikli kulaklıklar s9 da kullanılamıyor.
  • yıkıldığım andır

yine de sağol hızlı cevap için...

ne alıcaz biz yaa creative de türkiyede yok
  • quote:

yıkıldığım andır

cowon J3 öneririm.plantronics 903+ ile uyumlu bir şekilde kullanmıştım.J3ü saatım kulaklık duruyor.

http://resim.donanimhaber.com/m_62694429/mpage_1/f_/key_//tm.htm#62694429

• quote:

Orijinalden alıntı: bapsteba

quote:

yıkıldığım andır

cowon J3 öneririm.plantronics 903+ ile uyumlu bir şekilde kullanmıştım.J3ü saatım kulaklık duruyor.

hocam teşekkürler ama benim bluetooth kulaklık canavar gibi maşallahı var...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bapsteba

quote:

yıkıldığım andır

hocam teşekkürler ama benim bluetooth kulaklık canavar gibi maşallahı var...

hangi marka ve model kulaklığınız?

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.