Şimdi Ara

Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba,

Çok az kullanmış olduğum ve herhangi bir sorunu olmayan (çizik,vuruk vs. hiç bir defosu yoktur) mp3 player satılıktır.Cihazı çok az kullandım ve çantamda özel kılıfla muhafaza ettim.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

- 16 Gb dahili hafıza Micro SD card girişi sayesinde arttırılabilir.
    - Flac formatlı dosyaları oynatabilir.
    - Radyo mevcut
    - Flash dosyaları oynatabilir.
    - Ses kaydedebilir.
    - Hesap makinesi,notepad,kronometre vb. özellikleri vardır.

Cowon kalitesini bilenler için açıklama yapmaya gerek yoktur.Kısaca bilgi vermek gerekirse dünya üzerindenki en iyi mp3 player cihazlarını üreten Güney Kore firması olan Cowon'un oldukça iyi performanslı ve compact modeli M2 aslından efsane cihaz Cowon D2'nin modernize edilmiş halidir.Pil ömrü 90 saattir. Diğer özelliklerini aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.(Markaya yabancı olanlar DM'den her türlü soruyu sorabilirler
    - Kutusu mevcut ama evde nerede olduğunu bilmiyorum.Kablosu var, kulaklık yok.
    -İstanbul içi elden teslim,diğer şehirler için EFT sonrası alıcı ödemeli kargo yapılacaktır. (Kargo firmasını siz seçersiniz.)

Fiyat: 850 TL (Pazarlıksız)
    *Fiyata itiraz edecekler için amazon linkini de aşağıya bırakıyorum.Bu döviz kuruyla ve mevcut şartlar çok çok iyi fiyat verdiğimi düşünüyorum.
    Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B01J9P2TC8/ref=dp_olp_0?ie=UTF8&condition=all&qid=1560340513&sr=1-6Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)
    Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)Cowon M2 Siyah 16 Gb (Çok iyi durumda)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.