Şimdi Ara

Cowon iAudio U3 incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
0
Favori
27.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Odysseyy

Böyle cihaza böyle inceleme

Son zamanlarda okuduğum en iyi incelemelerden biri. Kayıt örneklerine kadar paylaşmışsın, daha ne olsun

Yorumun için teşekkürler arkadaşım
    İnşallah başka incelemelerle karşınızda olacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam0! -- 12 Kasım 2006; 22:32:26 >
  • inceleme cok iyi, tesekkurler.

benim aptalca olup olmadigini bilemedigim bir sorum var, hemen sorayim: elimizde bir u3, bir elektro gitar ve bir pedal (processor) var diyelim. elektroyu processor'un input'una soktuk. processor'un output'undan cikan jack'i bir kucultucuyle u3'e taktik. processor'un ve u3'un power dugmelerine bastik. artik evde bir ankarali turgut tandansi yakalayabilir miyiz? bu yolla temiz kayitlar gerceklestirebilir miyiz?
  • Bende bhphotovide.com dan aldim aynı modeli. Kargo dahil 255 ytl ye geldibe gumruge takılmadı. Sekiz gundur kullanıyorum.Ekrani oldukca kaliteli. Yalnız 12 fps de sınırlı video oynatabiliyor. Dynamic playlist secenegi ile 200 sarkiya kadar sinirli playlist olusturabiliyorsunuz. Jpeg gosterimi oldukca iyi.Ben 4.1 megapixell lig resimleri attigim halde problem cikarmadan gosterdi (Tabi biraz zorlanarak). Isterseniz 100 e kadar klasor acabilir, mp3 ve videolaranizi duzenleyebilirsiniz. Westone UM1 almayi dusundugum icin 8 gundur yaninda gelen kulaklık ile kullaniyorum. Ama artik Senheiser CX300 yada bulabilirsem IE4 almaya karar verdim.Zira UM1 i getirtmeye kalksam kargo dahil 200 ytl bulucak. Bana onerebileceginiz Turkiyeden bulabilecegim model varmı maks 100 ytl civarlarinda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: honestboy

Bana onerebileceginiz Turkiyeden bulabilecegim model varmı maks 100 ytl civarlarinda?

Sennheiser İE4
  • Nerede bulabilrim?Link yada adres verebilirmisin?
  • www.elmasepeti.com yadawww.metan.com..Metanı ararsan yada istanbuldaysan gidip dinleyip test edip alabilirsin..Ancak fiyatı 100 ytlden biraz daha fazla...UM1'e yakın bir kulaklık olarak gosteriliyor forumda...
  • Hocam forumda orta karar seslerde ve tizlerde dengesiz diye yorum yapmışlar.Elmasepeti.com' da yok stoklarda. TR de kalmamış yada artık getirilmiyor sanirim.Hicbiryerde bulamadim. Shure E2C yada superfi olsa.Sitede 75 dolar gosterilmis.TR fiyatı 170 milyon + kdv :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt.Apollo -- 14 Kasım 2006; 17:56:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: honestboy

Hocam forumda orta karar seslerde ve tizlerde dengesiz diye yorum yapmışlar.Elmasepeti.com' da yok stoklarda. TR de kalmamış yada artık getirilmiyor sanirim.Hicbiryerde bulamadim. Shure E2C yada superfi olsa.Sitede 75 dolar gosterilmis.TR fiyatı 170 milyon + kdv :(

170+kdv vereceğine UM1 al daha iyi..109$+kargo...Walla Shure kullanmadıgım ıcın yorum yapamam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ftt

inceleme cok iyi, tesekkurler.

benim aptalca olup olmadigini bilemedigim bir sorum var, hemen sorayim: elimizde bir u3, bir elektro gitar ve bir pedal (processor) var diyelim. elektroyu processor'un input'una soktuk. processor'un output'undan cikan jack'i bir kucultucuyle u3'e taktik. processor'un ve u3'un power dugmelerine bastik. artik evde bir ankarali turgut tandansi yakalayabilir miyiz? bu yolla temiz kayitlar gerceklestirebilir miyiz?

Elektronun çıkışını işlemciye soktun da bunu anfi olmadan nasıl dinleyeceksin?U3 ün line inine bağlarsan sana anfi görevi görmez.Bu kombinasyon işe yaramaz
  • Kulaklık soran arkadaşım ben ie4 ile kullanıyorum gayette memnunum
    @ftt sağolasın
  • Sonunda visa kartım geldi ama şuanda da bhphoto da u3 1 gb kalmamış,2 gb lık almak istemiyorum, stoklara girer girmez hemen sipariş vereceğim ama önce bphotodan alışveriş yapanlar dan bazı konularda yardım bekliyorum.
    1) Siteden alışveriş yaparken hangi kargoyu seçersem gümrüğe takılma riski azalır.

US Mail - Airmail Parcel Post
    10-14 Days Delivery
    $26.25

US Mail - Global Express Mail
    5-7 Days Delivery
    $36.25

UPS Express
    3-5 Business Days Delivery
    $35.50

2)Siteye söylediğimiz takdirde gönderirken fiyatı düşük gösterebiliyorlar mı ve gift kutucugunu işaretliyorlar mı?

3)Ben Ankara oturuyorum ve eğer gümrüğe takılma gibi bir sorun olursa bunu Ankara da halladebilir miyim yoksa İstanbul a mı gitmem gerekecek?

4) Eğer ben yukarıdaki gönderim şekillerinden herhangi birini seçersem, an ve an kargomun nerde oldugunu bilebilcek miyim?

5) Eğer ürün gümrüğe takılırsa ben bunu nasıl ve nerden öğreneceğim, gümrükten mi arayacaklar?

6) U3 ün joğistiği nasıl, hemen bozulacak gibi bir yapıyamı sahip yoksa sağlam bir yapıya mı sahip??

Çok fazla yaygara yaptıysam ve soru yağmuruna tuttuysam affola malum ilk defa yurtdışından alışveriş yapacağız.

• 1- Ups express seç, en hızlı , ekonomik ve sorunsuz o, 2ç günde kapında olur
    2- Öyle birşey yapmıyorlar malesef
    3- Usps gibi posta yoluyla yapılan gönderimlerde, etlikteki genel müdürlüğe gider posta, sorun olursa ordan size yazı geliyor gelin diye, ups, fedex gibi firmalarla taşınan mallarda, bir sorunda direkt istanbuldaki gümrük sorumlu, oraya gitmek zorundasınız.
    4- Sadece ups epress te her an nerede olduğunu görürsün
    5- Gümrükte taılırsa ups sizi arıyor zaten, posta yolundaysa dediğim gibi postacı kağıt getiriyor
    6- Joyistikleri sağlam birşey olmaz

Ups expressi seçmeni öneririm, dediğim gibi ben g3 aldım ve 2. günde(inannamadım hakikaten, pztesi 18 de vermişler, çrşba 18 de kapımdaydı adam) geldi kapıma.Her an nerede olduğunu görürsün, amerika- almanya-türkiye gibi bir güzergah izliyor.Merak etme sorun olmuyor bir 130-140 dolara kadar.Tabi memura da bağlı, günüdeyse 200 dolarıda geçirir . Ama zaten yılbaşına 1 ay var, artık bu saaten sonra 400 dolar gibi bir düzeye çıktı ama bunlar şirket olduğu için geçerli olmuyor.Ama u3 hiç takılmaz merak etme.

• O zaman benim için en iyisi
    US Mail - Airmail Parcel Post bir sorun olursa İstanbul a gidemem. Görevli radyosu var der gümrükte takılır işte o zaman İstanbul a gitmem gerekir.
    U3 birde stoklara girseydi.
  • Ben geçen hafta sipariş verdim cuma siparişim geldi ups getirdi Sipariş verirken hediye notu yazılıyor ama bu not ürünün kargo kutusunun içinde faturayla birlikte geliyor . gift yazmazlar tahminim ,çünkü burada nasıl intenet siparişlerinde kargonun dışında fatura irsaliyesi varsa onların gönderilerindede var .Benim siparişimin toplam tutarı kargo dahil 195$ oldugu halde 21 kasımda kargoya verildi 24 kasımda kapıma geldi .Üstelik direk Zonguldak'a.
  • Kargo hesaba katılmaz hesaplamada.
  • ürün fiyatı 159$ ben kargo fiyatının gümrük mevzuatına dahil olup olmadığını bilmiyorum.Eğer dahil değilse bunu öğrenmem iyi oldu .Teşekkürler
  • Zaten resmi kağıtlarına bakarsan, ürün fiyatıyla shipping ayrı ayrı yazılır.Total value nun bile içine eklenmez shipping.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

O zaman benim için en iyisi
    US Mail - Airmail Parcel Post bir sorun olursa İstanbul a gidemem. Görevli radyosu var der gümrükte takılır işte o zaman İstanbul a gitmem gerekir.

Air mail post ile alırsan %90 ihtimalle gümrükte takılı kalır.Kurtaramazsın
  • Neden gümrükte takılır? Gerçi başka çarem yok ondan başka çünkü diğer taraftada ups ile alırsam o zaman takkılırsa istanbul a gitmem gerekirmiş bu sefer hiç uğraşamam anlıyacağınız arada kaldım.
    quote:

Orjinalden alıntı: Resident
    quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot
    O zaman benim için en iyisi

Air mail post ile alırsan %90 ihtimalle gümrükte takılı kalır.Kurtaramazsın

• Ya takılmaz diyoruz ups le inanmıyorsan senin sorunun tabi. Kapına 2 günde gelmesi varken, niye bekliyecen 10 gün?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.